برترین های ترند روزعمومی

اکانت اینستاگرام خود را به طور موقت حذف کنید

گاهی اوقات شما فقط می‌خواهید کمی استراحت کنید و از رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام دوری‌کنید. خوشبختانه اینستاگرام مدت‌هاست که چنین قابلیتی را به ویژگی‌های خود اضافه کرده است، با دیجی فالوور همراه باشید تا نحوه حذف موقت اکانت اینستاگرام خود را یاد بگیرید.

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی پرجنب‌وجوش است که افراد زیادی از سراسر جهان دارد. این اپلیکیشن با جذابیت‌های بصری خود هرروز زمان زیادی را از کاربران می‌گیرد. افراد زیادی هستند که از اکانت تجاری اینستاگرام خود استفاده می‌کنند و برای کسب درآمد حساب دارند.

 همه کاربران، چه کسانی که قصد کسب درآمد دارند و چه افراد عادی، ممکن است بخواهند برای مدتی این فضا را ترک کنند و استراحت کنند. در این صورت چه باید کرد؟ بهترین کار در این شرایط حذف موقت اکانت اینستاگرام است. به‌این‌ترتیب حساب شما دست‌نخورده باقی می‌ماند و تمامی پیام‌های شما ذخیره می‌شود.

اما اکانت حذف‌شده و تا مدتی دیگر هیچ فعالیتی در اینستاگرام نخواهید داشت. همچنین می‌توانید در هر زمان با واردکردن نام کاربری و رمز عبور، صفحه خود را دوباره فعال کنید. در ادامه شمارا با نحوه غیرفعال کردن موقت اینستاگرام راهنمایی می‌کنیم.

دستورالعمل حذف موقت اکانت اینستاگرام

گام یک

برای غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام خود باید به وب‌سایت این اپلیکیشن مراجعه کنید. به https://www.instagram.com بروید و روی Sign In کلیک کنید. برای ورود به حساب کاربری خود نام کاربری (ID) و رمز عبور تا را وارد کنید. پس از ورود به حساب کاربری خود، به صفحه اصلی خود که مشابه صفحه اصلی اینستاگرام در تلفن همراه شما است، هدایت می‌شوید و می‌توانید عکس‌های خود و کسانی که شمارا در اینستاگرام دنبال می‌کنند، مشاهده کنید.

اکانت اینستاگرام خود را به طور موقت حذف کنید

مرحله دو

اکنون باید وارد پروفایل شخصی خود در این صفحه شوید.

اکانت اینستاگرام خود را به طور موقت حذف کنید

مرحله سوم

وقتی صفحه نمایه باز شد، روی «ویرایش نمایه» کلیک کنید تا به صفحه ویرایش نمایه خود بروید. سپس صفحه را به پایین اسکرول کرده و روی گزینه “Temporarily disable my account” کلیک کنید تا به صفحه غیرفعال سازی حساب کاربری بروید.

اکانت اینستاگرام خود را به طور موقت حذف کنید

مرحله چهارم

در صفحه غیرفعال سازی حساب کاربری باید دلیل حذف موقت اینستاگرام را انتخاب کنید.

آخرین مرحله

پس از انتخاب دلیل، اینستاگرام از شما می‌خواهد رمز عبور حساب کاربری خود را دوباره وارد کنید. رمز عبور خود را وارد کنید و روی دکمه قرمز با عنوان “Temporarily disable account” در پایین صفحه کلیک کنید. پس از تأیید نهایی، حساب کاربری شما به طور موقت حذف خواهد شد.

نکاتی در مورد نحوه غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

قبل از اینکه اکانت اینستاگرام خود را به طور موقت حذف کنید، باید نکات و شرایط انجام این کار را بدانید. این نکات عبارت‌اند از:

کاربران فقط یک‌بار در هفته می‌توانند اکانت اینستاگرام خود را فعال یا غیرفعال کنند.

هنگام غیرفعال کردن و خروج از حساب کاربری، حساب غیرفعال می‌شود و هیچ‌کس نمی‌تواند صفحه شمارا ببیند.

هنگام غیرفعال کردن یک حساب کاربری، پیام‌های خصوصی، انتشارات، فالوورها و می‌خواهند دست‌نخورده باقی بمانند.

به خاطر داشته باشید که این فرآیند ازنظر اینستاگرام بدون هیچ مشکلی تبلیغ می‌شد، اما برخی از کاربران برای فعال‌سازی مجدد حساب خود با مشکل مواجه بودند.

پس از غیرفعال کردن اکانت، نام کاربری شما به طور موقت به اینستاگرام تغییر می‌کند و پس از مدتی (از چند دقیقه تا چند ساعت)، اکانت به طور موقت به همراه نظرات و لایک ها ناپدید می‌شود.

اینستاگرام هیچ محدودیتی برای ورود و فعال‌سازی حساب کاربری اعلام نکرده است؛ اما برای این باید چند روز صبر کنید.

برای حذف موقت اکانت اینستاگرام خود راهی جز مراجعه به وب‌سایت اینستاگرام ندارید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا