برترین های ترند روزعمومی

افزایش ۱۰هزار فالورو اینستاگرام در یک روز

آیا می شود در یک روز 10 هزار فالوور با استفاده از نینجاگرام دریافت کرد؟ چگونه می توانیم از نینجاگرام بهترین نتیجه را بگیریم؟ چند هفته طول می کشد تا با استفاده از نینجاگرام به عدد 10 هزار فالوور در طول روز برسیم؟ در ادامه ی مطلب شما جواب سوال های بالا را دریافت خواهید کرد پس با ما همراه باشید.

آیا نینجاگرام توانایی دریافت 10 هزار فالوور در روز را دارد؟

شما با استفاده از نینجاگرام می توانید به 10 هزار فالوور در طول برسید. در هفته های ابتدایی استفاده از نینجاگرام شما نمی توانید در طول روز 10 هزار فالوور دریافت کنید ولی می توانید در طول هفته یا ماه به 10 هزار فالوور دست پیدا کنید. برای بدست آوردن 10 هزار فالوور در طول روز شما نیاز دارید که حداقل چندین هفته با نینجاگرام کار کنید تا بهرتین تنظیماتی که می توانید روی آن کار بگذارید را پیدا کنید تا از حداکثر توانایی نینجاگرام استفاده کنید.

برای دستیابی به 10 هزار فالوور در طول روز ابتدا پیج شما باید روی مسیر پیشرفت اینستاگرام قرار بگیرید تا به حداکثر کاربران موجود نمایش داده شود و سپس شما با استفاده از تمامی قابلیت های نینجاگرام (لایک، کامنت،دایرکت) می توانید به راحتی به 10 هزار فالوور در طول روز دست پیدا کنید.

هیچ رباتی و هیچ گونه الگوریتمی نمی تواند پیج تازه ساخت شما را به 10 هزار فالوور در طول روز برساند چون اینستاگرام به راحتی متوجه می شود که پیج شما در حال افزایش کاربر به طور غیر عادی است و مطمئنا شما را اکشن بلاک می کند واز فالوور گیری شما جلوگیری می کند پس شما باید به مقدار قابل توجهی فالوور دست پیدا کنید تا گرفتن 10 هزار فالوور در طول روز برای پیج شما غیر معمول به نظر نرسد و در نتیجه پس از چند ماه استفاده شما می توانید به عدد 10 هزار در طول روز دست پیدا کنید.

چگونه می توانیم از نینجاگرام بهترین کارایی را بگیریم؟

برای اینکه بتوانید پیج خود را در مسیر درستی قرار دهید تا از اینستاگرام بیشترین حمایت را دریافت کنید شما نیاز به فالوور های فعال و تعامل با آنها دارید. وقتی که شما از کاربران خود لایک های زیادی دریافت کنید یا ریپلای استوری هایی از آنها دریافت کنید اینستاگرام متوجه می شود که شما یک پیج فعال دارید که برای کاربران جذاب است پس اینستاگرام نیز به شما کمک می کند تا زود تر پیشرفت کنید پس شما باید با کاربران خود تعامل داشته باشید تا حمایت اینستاگرام را داشته باشید.

برای اینکه با کاربران خود تعامل داشته باشید شما باید در طول روز کاربران قابل توجهی را جذب کنید. نینجاگرام به شما کمک می کند که در هفته های ابتدایی بتوانید در طول روز 500 فالوور دریافت کنید. اگر این از 500 فالوور 50 فالوور پست های شما را لایک کنند یا برای شما گامنت بگذارند برای شما کافی است.

شما با استفاده از سیستم لایک بگیر نینجاگرام می توانید از فالوور های خود لایک های زیادی دریافت کنید تا در این زمینه نیز پیشرفت قابل توجهی داشته باشید. با استفاده از تمامی اپشن های نینجاگرام شما به راحتی می توانید پیج خود را روی مسیر درست اینستاگرام قرار دهید تا بتوانید به صورت عادی و طبیعی بیشترین فالوور را دریافت کنید.

اینکه چقدر می توانید پیج خود را پیشرفت دهید بستگی به نحوه استفاده شما از نینجاگرام دارد. ما در پکیج ارسالی برای شما نکته هایی را قرار داده ایم که با رعایت آنها می توانید عملکرد مناسبی از نینجاگرام دریافت کنید هرچند که با چند هفته استفاده از نینجاگرام خود شما می توانید به بهترین تنظیمات برای پیج خود دست پیدا کنید.

در بهترین حالت چقدر زمان می خواهیم تا به 10 هزار فالوور در روز برسیم؟

مدت زمان مشخصی برای دستیابی به 10 هزار فالوور وجود ندارد ولی به طور میانگین شما به 2 الی 3 ماه وقت نیاز دارید تا بتوانید پیج خود را روی مسیر پیشرفت قرار دهید تا درصد فالوور گیری خود را افزایش دهید و همچنین بتوانید فالوور هایی دریافت کنید که برای گرفتن 10 هزار فالوور در طول روز مناسب باشد. سپس شما با استفاده از تمامی قابلیت های نینجاگرام می توانید به پس از چند ماه به 10 هزار فالوور در طول روز دست پیدا کنید.

از کجا اطلاعات بیشتری راجع به نینجاگرام دریافت کنم؟

اگر از وبسایت نینجاگرام به نشانی https://dlninjagram.ir دیدن کنید می توانید اطلاعات آماری کسانی که از نینجاگرام استفاده کرده اند را ببینید تا بیشتر متوجه شوید که در چه مدت زمان چقدر می توان پیشرفت کرد. همچنین در سایت رسمی نینجاگرام برای شما نکاتی را قرار داده ایم که با رعایت آنها می توانید پیشرفت های چشم گیری داشته باشید. اطلاعات کلی راجع به نینجاگرام و قیمت ربات و نحوه خرید نینجاگرام نیز در سایت رسمی قابل مشاهده است که شما با مراجعه کردن به آن می توانید جواب تمام سوال هایی که در ذهن دارید را دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا