برترین های ترند روزعلمی و پزشکی

هزینه و قیمت خدمات پزشکی ایمپلنت دندان + تخفیف در دکترتو کلینیک

هزینه ایمپلنت دندان به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما به طور کلی، هزینه کاشت دندان بالاست. برندهای مختلف ایمپلنت از کشورهای آلمان، سوئیس، آمریکا، کره‌ای و ایران با قیمت‌های متفاوت عرضه می‌شوند. در برخی مواقع که نیاز به خلع دندان یا پیوند استخوان وجود دارد، هزینه افزایش پیدا می‌کند.

بهترین برندهای ایمپلنت دندان

برخی از بهترین برندهای ایمپلنت دندان شامل Straumann، Nobel Biocare، Dentsply Sirona، Zimmer Biomet و BioHorizons هستند. این برندها به دلیل کیفیت بالا، دوام و اثربخشی ایمپلنت‌های خود، در میان پزشکان دندانپزشکی بسیار محبوب هستند.

انواع ایمپلنت دندان

ایمپلنت‌های دندان به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند: ایمپلنت‌های مستقیم (Endosteal) و ایمپلنت‌های غیر مستقیم (Subperiosteal). ایمپلنت‌های مستقیم که بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند، معمولاً از تیتان ساخته شده و به صورت مستقیم در استخوان فک قرار می‌گیرند. ایمپلنت‌های غیر مستقیم به دلیل عدم تماس مستقیم با استخوان فک، بیشتر برای افرادی که به دلیل کمبود استخوان فک نیاز به ایمپلنت دارند، استفاده می‌شود.

ایمپلنت دندان جلو

ایمپلنت دندان جلو یکی از متداول‌ترین انواع ایمپلنت‌های دندانپزشکی است. این نوع ایمپلنت به خصوص برای جایگزینی دندان‌های جلویی که در نتیجه آسیب یا بیماری از دست رفته‌اند، استفاده می‌شود. ایمپلنت دندان جلو به شکل طبیعی دندان طراحی شده و باعث بهبود زیبایی لبخند شما می‌شود.

قیمت ایمپلنت دندان جلو (قیمت هر واحد ایمپلنت چقدر است؟)

سوالی که برای اکثر مراجعه‌کنندگان برای انجام ایمپلنت دندان پیش می‌آید این است که قیمت ایمپلنت دندان جلو یا هزینه کاشت دندان جلو چقدر است؟ باید توجه کنید که هزینه ایمپلنت جلو با دندان‌های آسیابی فرقی ندارد. اما برای انتخاب روکش با کیفیت‌تر به دلیل زیبایی و استحکام بیشتر، و گاهی به دلیل تاثیر دندان جلویی بر زیبایی، ممکن است ایمپلنت فوری انجام شود که درنتیجه هزینه ایمپلنت دندان بیشتر می‌شود.

ایمپلنت فوری

ایمپلنت فوری یا ایمپلنت‌های فوریتی، نوعی از ایمپلنت‌های دندانپزشکی هستند که در همان جلسه ای که دندان از دست رفته است، قرار داده می‌شوند. این نوع ایمپلنت به خصوص برای افرادی که به دلیل شغل یا شرایط خاص نمی‌توانند برای مدت طولانی بدون دندان باشند، مناسب است. هرچند که هزینه این نوع ایمپلنت کمی بیشتر از ایمپلنت‌های معمولی است، اما به دلیل سرعت و راحتی که فراهم می‌کند، محبوبیت زیادی دارد.

قیمت ایمپلنت فوری چقدر است؟

ایمپلنت فوری یک‌روزه انجام می‌شود و به همین دلیل افراد زیادی به دنبال انجام این روش کاشت دندان هستند. قیمت ایمپلنت فوری بیشتر است. اگر برای ایمپلنت فوری از برند سوئیسی اشترومن نئودنت با روکش زیرکونیا استفاده شود، هزینه هر واحد ایمپلنت به طور میانگین ۱۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان خواهد شد. برند اشترومن اکتیو قیمت بالاتری داشته و برای هر واحد دندان حدود ۲۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان می‌شود. اگر بخواهید از برند کره‌ای بیوتم استفاده کنید، قیمت آن ۱۱.۰۰۰.۰۰۰ می‌شود.

تخفیف انواع ایمپلنت دندان در دکترتو کلینیک

ایمپلنت دندان جزء خدمات گران‌قیمتی به‌شمار می‌رود و بیمه هزینه‌های آن را تقبل نمی‌کند. به همین دلیل برای کسانی که می‌خواهند با صرف هزینه‌ای مناسب از چنین خدماتی استفاده کنند، تخفیف مناسبی را بر روی قیمت ایمپلنت دندان در نظر گرفته‌اند.

در همین راستا باید بدانید که ارائه‌دهندگان معرفی‌شده در پلتفرم دکترتو کلینیک، که یکی از سرویس‌های جدید وب‌سایت معتبر دکترتو است، برای رفاه حال کسانی که نیازمند دریافت خدمات دنداپزشکی هستند، تخفیف مناسبی را بر روی قیمت ایمپلنت دندان در نظر گرفته‌اند.

برای بهره‌مندی از بهترین قیمت‌ها برای انجام ایمپلنت، می‌توانید متناسب با برندهای متنوعی که از سوی ارائه‌دهندگان حاضر در پلتفرم دکترتو کلینیک به شرح زیر ارائه می‌شود، یکی از موارد را انتخاب کنید:

  • برای پرداخت هزینه ایمپلنت‌های دندان با برند کره‌ای Biotem از 10 درصد تخفیف بهره‌مند می‌شوید.
  • ایمپلنت سوئیسی همراه با روکش PFM از سوی ارائه‌دهندگان خدمات دندانپزشکی در پلتفرم دکترتو کلینیک برای هر واحد همراه با 2 درصد تخفیف همراه است.
  • پروتز ایمپلنت، اباتمنت کره‌ای با 30 درصد تخفیف قابل انجام است.
  • خدمات کاشت و ایمپلنت دندان با استفاده از برند SNU از سوی ارائه‌دهندگان خدمات دندانپزشکی شامل 15 درصد تخفیف می‌شود.
  • قیمت ایمپلنت آمریکایی از زمان جراحی تا تحویل هر واحد را می‌توانید با تخفیف 10 درصدی از طرف ارائه‌دهنده حاضر در پلتفرم دکترتو کلینیک مشاهده کنید.
  • هزینه ایمپلنت دندان برند بگو آلمانی را می‌توانید با تخفیف 2 درصدی از سوی ارائه‌دهندگان خدمات دندانپزشکی در پلتفرم دکترتو کلینیک مشاهده کنید.
  • ایمپلنت هیلینگ نیز شامل 30 درصد تخفیف می‌شود.
  • قیمت ایمپلنت دندان برند دنتیس کره‌ای نیز همراه با 10 درصد تخفیف قاب

منبع:

https://redmag.ir/%d9%87%d8%b2%db%8c%d9%86%d9%87-%d9%88-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c-%d8%a7%db%8c%d9%85%d9%be%d9%84%d9%86%d8%aa-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86/

دکمه بازگشت به بالا