بهترین برندهای ایمپلنت سوئیسی و قیمت آن

ایمپلنت سوئیسی چه نوع ایمپلنتی می باشد؟

سوئیسی: یکی از موفق ترین کشورهای سازنده ایمپلنت، کشور سوئیس است که تولید کننده بهترین برندهای ایمپلنت در دنیاست و در عرصه رقابت با سایر برندها بسیار موفق بوده است. قیمت ایمپلنت سوئیسی بسه به انواع که معروف ترین آن ها ایمپلنت های اشترومن است متفاوت می باشد. به دلیل کیفیت بالای ایمپلنت های سوئیسی، دکتر صادق غفوری متخصص ایمپلنت دندان و  با جدید ترین متدهای روز دنیای پزشکی در کلینیک دندانپزشکی خود، ایمپلنت های اشترومن و نئودنت را که دو مورد از برندهای ایمپلنت های سوئیسی هستند، به بیماران عزیز توصیه می نماید.

همانطور که گفته شد ایمپلنت های سوئیسی دارای انواع مختلفی می باشند که معروف ترین آن ها در تمامی کشور ها ایمپلنت های اشترومن است. از همین رو می توان گفت قیمت ایمپلنت سوئیسی با توجه به انواع آن متغیر است اما با این وجود می توان گفت کلینیک دکتر صادق غفوری به دلیل بهره بری تمامی بیماران نیازمند به کاشت دندان امکان ارائه ایمپلنت دندان سوئیسی با کیفیت بالا را فراهم کرده است.

می توان ادعا کرد که شرکت سوئیسی اشترومن جزو یکی از بهترین و نوآورترین برندهای ایمپلنت ساخت کشور سوئیس است که دارای پیشینه بسیار طولانی می باشد و نامش در رنکینگ جهانی در بین پنج تا از با کیفیت ترین و بهترین برندهای دنیا به چشم می خورد. همچنین در کنار برند اشترومن می توان به دیگر برندهای بسیار معتبر و قدیمی کشور سوئیس مانند برند SPI اشاره نمود که توسط یکی از قدیمی ترین شرکت های ساخت و تولید ایمپلنت در سوئیس به نام شرکت تومن مدیکال، ساخته می شود.

انواع ایمپلنت سوئیسی کدام است؟

در مورد ایمپلنت دندان سوئیسی باید گفت که کشور سوئیس دارای تنوع زیادی در ساخت انواع مختلف ایمپلنت ها با تکنولوژی های بسیار بالا می باشد که قیمت های متفاوتی به دلیل تفاوت در کمپانی های ساخت و تولید و همچنین مشخصات متفاوتشان دارند:

اس پی آی یک برند که در ایران دارای نمایندگی است، قیمت بالایی دارد که با توجه به کیفیت بسیار بالای آن قابل قبول می باشد؛ شرکت سازنده این برند، شرکت تومن مدیکال، یکی از قدیمی ترین و موفق ترین شرکت های سوئیس در حوزه ساخت ایمپلنت در دنیاست. برند اس پی آی مدل اکتیو دارد که امکان بارگذاری پروتز تا 45 روز را فراهم می کند.

یکی از برندهای پر فروش ایمپلنت سوئیسی در ایران به دلیل قیمت بسیار مناسب آن، ایمپلنت اس آی سی می باشد. برندی که خیلی قدیمی نیست و در ایران دارای نمایندگی می باشد. درجه کیفیت ایمپلنت اس ای سی در رده ایمپلنت های کره ای، با کیفیت متوسط، می باشد اما عموما به دلیل کشور سازنده آن و معروفیتی که برند اشترومن سوئیسی دارد در انتخاب نسبت به برندهای کره ای در اولویت قرار دارد.

·         ایمپلنت بیودنتال (Biodental Implant)

یکی از برندهای موفق ایمپلنت سوئیسی که در ایران مورد استفاده قرار می گیرد و دارای نمایندگی می باشد و البته جزو برندهای تقریبا جدید محسوب می شود، بیودنتال می باشد. البته این برند پیشرفت خود را مدیون ایجاد تغییراتی می باشد که اخیرا در طراحی های جدیدش داده است و اباتمنت هایی با جنس زیرکونیوم ارائه داده است. این ایمپلنت در ایران دارای نمایندگی است و قیمت ارزان و مناسبی دارد؛ به همین دلیل از جانب اکثر دندانپزشکان با استقبال بالایی مواجه می شود. اما در رنکینگ جهانی در سطح متوسط قرار دارد.

کیفیت بالا و طراحی های خاص برند اشترومن از سال 1985 تا به حال، این شرکت را به یکی از موفق ترین شرکت های ساخت ایمپلنت های دندانی در دنیا تبدبل نموده است؛ این برند از بهترین برندهاست چرا که به دلیل قابلیت سازگاری بالایش با فیزیولوژی بدن انسان، در کمترین زمان و به آسانی با فک جوش می خورد و ماندگاری بسیار بالایی هم دارد. این ایمپلنت از گران قیمت ترین ایمپلنت های دنیاست که با توجه به مزایای آن، این موضوع قابل توجیه است.

بهترین ایمپلنت سوئیسی کدام است؟

با کیفیت ترین و بهترین ایمپلنت دندان سوئیسی، همان طور که در ابتدای این مطلب به آن اشاره شد، ایمپلنت اشترومن می باشد که به عنوان یکی از پنج برند برتر ایمپلنت در دنیا شناخته می شود. این برند دارای تکنولوژی بسیار بالایی می باشد و متریال غیر قابل رقابت با اکثر برندهای ایمپلنت ساخته شده در دنیا دارد اما نقطه ضعف آن قیمت فوق العاده بالای آن است که البته با توجه به ویژگی ها و آپشن هایی که دارد خیلی هم غیر منطقی به نظر نمی رسد.

ایمپلنت اشترومن در ایران بیش تر با نام ITI  شناخته شده است و به دلیل قیمت بسیار بالایی که دارد ، دندانپزشکان فعال در ایران خیلی تمایلی به استفاده از این برند سوئیسی نشان نمی دهند. وجه تمایز ایمپلنت اشترومن با سایر برندها، امکان کوتاه شده فرایند کاشت بین چهار الی شش هفته است.

هزینه ایمپلنت سوئیسی چقدر است؟

به طور کلی هزینه های مربوط به خدمات دندانپزشکی به دلیل گران بودن متریال و مواد مورد استفاده در پروسه درمان و همچنین اجرت دندانپزشکان به دلیل ظرافت و دقت بالایی که مورد نیاز کار است ، از گذشته تا به امروز جزء پر هزینه ترین خدمات پزشکی محسوب می شود. در بین همه خدمات دندانپزشکی، هزینه های مربوط به خدمات ایمپلنت دندان از سایر خدمات دارای قیمت بالاتری می باشد که البته بسته به برند و کشور سازنده آن و همچنین دندانپزشکی که مسئولیت کاشت ایمپلنت را بر عهده دارد، طیف وسیع و متغیری از هزینه ها را در بر می گیرد.

دکتر غفوری، از برترین متخصص های کاشت در ایران است که با دریافت منصفانه ترین هزینه ها از بیماران عزیز و ارائه با کیفیت ترین خدمات کاشت ایمپلنت سوئیسی، لذت داشتن دندان های سالم را بار دیگر به بیماران گرامی، عرضه می کند.

وارد کننده ایمپلنت سوئیسی چه کسی است؟

کشورهای مختلف آمریکایی، اروپایی و آسیایی اقدام به ساخت ایمپلنت های مختلفی کرده اند که این موضوع باعث تردید بیماران عزیز در انتخاب نوع ایمپلنتی می باشد که می خواهند از آن استفاده نمایند. بنابراین بهتر است که بیماران عزیز قبل از اقدام به انجام ایمپلنت با انجام تحقیقات کامل و اطمینان خاطر برند مورد استفاده خود را انتخاب نمایند تا بعدها دچار پشیمانی نشوند.

ایمپلنت های اروپایی دارای قیمت بسیار بالایی نسبت به سایر ایمپلنت ها هستند و عمدتا در کشورهای آلمان، فرانسه و ایتالیا ساخته و تولید می شوند اما در ایران برندهای اروپایی زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرند، اکثر ایمپلنت های مورد استفاده در ایران ساخت کشور کره می باشند. در مورد ایمپلنت های آمریکایی باید این نکته را مد نظر قرار دهید که اکثر این برندها تحت لیسانس شرکت های آمریکایی هستند اما تولید و پکیجینگ آن ها در کره جنوبی انجام می شود.

اما برندهای ایمپلنت های سوئیسی دارای بیش ترین سطح کیفیت و مرغوبیت می باشد و به دلیل قیمت معقولانه تری که در کنار کیفیت بالای کار ارائه می دهد، خیلی مورد توجه قرار گرفتاند و در بازار طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. البته لازم به ذکر است که نام کشور سانده نمی تواند تضمین دهنده کیفیت ایمپلنت ها باشد و ایمپلنت های ساخته شده حتی توسط یک کشور واحد می تواند ارای درجه بندی از کیفیت بسیار بالا تا کیفیت پاین باشد که باز هم این موضوع بر روی قیمت آن ها موثر است.

توجه داشته باشید که هرچقدر هم که ایمپلنت گران قیمت و با کیفیتی انتخاب نمایید در صورتی که توسط دنداپزشک متخصص و حرفه ای فرایند کاشت آن انجام نشود، به نتیجه مطلوب نخواهید رسید و عواقب بدی در پی خواهد داشت بنابراین لازم است که در انتخاب پزشک متخصص خود خیلی دقت کنید و با انجام تحقیقات کامل اقدام نمایید.

قیمت ایمپلنت سوئیسی چقدر است؟

قیمت ایمپلنت سوئیسی بسته به نوع آن و همچنین تعداد کاشته شده دارد که در کلینیک دکتر غفوری به نسبت مراکز دیگر بسیار مقرون به صرفه بوده و شما می توانید با کمترین قیمت از بهترین و با کیفیت ترین ایمپلنت سوئیسی برخوردار شوید.

طول درمان ایمپلنت سوئیسی چقدر است؟

طول درمان ایمپلنت های سوئیسی همانند دیگر ایمپلنت های ساخته شده توسط آمریکا، آلمان و کره کوتاه مدت بوده و در سریع ترین زمان ممکن به خوبی با استخوان فک جوش می خورد.

چند نوع ایمپلنت سوئیسی وجود دارد؟

5 نوع ایمپلنت سوئیسی وجود دارد که شامل ایمپلنت اشترومن، ایمپلنت اس پی آی، ایمپلنت اس آی سی، ایمپلنت بیودنتال و ایمپلنت ایده می باشد و هر کدام جز با کیفیت ترین و بهترین نوع ایمپلنت می باشند و در کلینیک دکتر غفوری موجود هستند.

دکمه بازگشت به بالا