نکات مهم قبل از تعویض ال سی دی گوشی

تلفن همراه به عنوان مهم ترین لوازم جانبی و تجهیزات زندگی مردم، امروزه نیاز به مراقبت ویژه دارد، زیرا در صورت آسیب دیدن هر قسمت از آن، صاحبان آن باید هزینه های هنگفتی را برای تعمیر متحمل شوند. بدترین چیز این است که حتی پس از تعمیر ممکن است مانند قبل کار نکند و مشکلات بعد از تعویض ال سی دی گوشی را بوجود آورد.

همچنین ضربه زدن به ال سی دی گوشی یکی از خطراتی است که همیشه با افزایش استفاده روزانه از تلفن همراه متوجه گوشی ها می شود و بسته به شدت آسیب و ضربه، ممکن است در تعویض یا تعمیر گوشی خود با مشکلاتی مواجه شوید. حتی پس از تعمیر یا تعویض، ال سی دی جدید به خوبی صفحه نمایش قبلی نخواهد بود و با مشکلات مختلفی مواجه خواهید شد ما در این مقاله از وبسایت موبو98 قصد داریم تا توضیحات کامل در ارتباط با مشکلات بعد از تعویض ال سی دی موبایل بپردازیم.

مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی

مشکلات تعویض ال سی دی موبایل برندهای مختلف

مشکلاتی که پس از تعویض صفحه نمایش گوشی های برندهای مختلف به وجود می آید با یکدیگر متفاوت است و البته هر چه گوشی شما مدل جدیدتر، مدرن تر و بالاتری داشته باشد، وضعیت بدتر است زیرا این گوشی ها با طراحی و تولید جدید و جدید فن آوری های پیشرفته، و پس از تعویض صفحه نمایش داخلی، دیگر به خوبی صفحه نمایش اصلی نخواهد بود.

مشکلات اصلی پس از تعویض ال سی دی گوشی

ال سی دی جایگزین ممکن است به خوبی صفحه نمایش قبلی نباشد زیرا صفحه اول در کارخانه و صفحه دوم توسط تعمیرکار موبایل نصب شده است. یعنی ممکن است کیفیت ال سی دی اورجینال و تعویضی متفاوت باشد و یا حتی با یک کیفیت نصب اشتباه توسط تعمیرکار غیرحرفه ای باعث کاهش کیفیت صفحه نمایش گوشی شما نیز می شود.

به طور کلی از جمله مشکلاتی که اکثر کاربران پس از تعویض صفحه نمایش گوشی با آن مواجه می شوند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مشکلات تاچ و لمس تلفن همراه
  • صفحه نمایش سیاه
  • حساسیت لمسی به سرما و گرما
  • نور و کیفیت پایین
  • وقتی گوشی را لمس می کنید، عملکرد آهسته گوشی را کاهش می دهد
  • در برخی از قسمت های صفحه نمایش به خوبی کار نمی کند

علت خاموش شدن گوشی سامسونگ A50

مشکلات بعد از تعویض ال سی دی آیفون

تعویض ال سی دی آیفون کار ساده ای نیست و شامل مراحل معمول تعویض ال سی دی نمی شود. گاهی ممکن است پس از تعویض صفحه نمایش آیفون، عملکرد آن در بازه های زمانی مختلف دچار اختلال شود و پس از تعویض صفحه نمایش LCD آیفون، مشکلاتی پیش بیاید. ، ارور 53 را نشان می دهد، تاچ آیفون بعد از تعویض ال سی دی کار نمی کند، سایه را روی LCD ذکر می کند، خطوط را روی صفحه نمایش می دهد و هنگ می کند.

استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت در این زمینه بسیار حائز اهمیت است، از طرفی به دلیل حساسیت بالای این قطعات، تعویض ال سی دی و مشکلاتی که پس از تعویض به وجود می آید باید در یک موبایل معتبر انجام شود. مرکز تعمیرات توسط یک تعمیرکار حرفه ای تلفن همراه باید بررسی و انجام شود.

مشکلات بعد از تعویض صفحه LCD گوشی سامسونگ

سامسونگ یکی از برندهای شناخته شده و قابل اعتماد است و تعویض ال سی دی یکی از رایج ترین تعمیراتی است که روی گوشی های سامسونگ انجام می شود. توجه به چند نکته مهم در هنگام تعویض صفحه نمایش این گوشی ها بسیار حائز اهمیت است چرا که بی توجهی به برخی مشکلات از جمله استفاده از قطعات غیر اصل و تقلبی در صورت عدم دسترسی به قطعات اصلی و با کیفیت باعث ایجاد مشکل می شود. برای دارندگان این گوشی پس از تعویض ال سی دی ایجاد هنگ و ناهماهنگی بین سرعت تایپ و نوشتن، حساسیت بالای ال سی دی به سرما و گرما و عدم انجام صحیح کار را می توان از جمله مشکلات پس از تعویض ال سی دی گوشی این برند برشمرد.

مشکلات بعد از تعویض ال سی دی گوشی شیائومی

شیائومی یکی از برندهای تلفن همراه است که در سال های اخیر توانسته نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. شکستگی صفحه نمایش تلفن همراه یکی از رایج ترین مشکلاتی است که برای اکثر گوشی ها پیش می آید و گوشی های شیائومی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. هنگام تعویض ال سی دی گوشی شیائومی از اصل بودن قطعه گوشی خود مطمئن شوید.

اگر ال سی دی استفاده شده اصل یا تقلبی نباشد، مقاومت بالایی ندارد و قادر به تمایز و تشخیص رنگ ها نخواهد بود. یکی دیگر از رایج ترین مشکلاتی که پس از تعویض صفحه نمایش این مدل گوشی رخ می دهد، خرابی حسگر اثر انگشت است که ربطی به مهارت تکنسین تعمیرات ندارد و برای رفع آن باید از ال سی دی استاندارد به عنوان اولین نمونه استفاده کرد. اما اگر یک LCD استاندارد در دسترس نباشد، حسگر اثر انگشت باید با استفاده از نرم افزار عامل موبایل کالیبره شود .

تعمیرات موبایل اصفهان

صفحه نمایش گوشی یکی از مهم ترین قسمت های گوشی موبایل است که تجربه بصری خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد. طراحان و سازندگان آنها سعی می کنند از بهترین فناوری و تکنولوژی بر روی صفحه نمایش گوشی استفاده کنند تا در نهایت بهترین نمایشگر را در اختیار کاربران و مشتریان قرار دهند. یکی از رایج ترین مشکلاتی که در گوشی های موبایل دیده می شود، شکستن ال سی دی و آسیب دیدن صفحه نمایش گوشی است.

اما متاسفانه پس از تعویض ال سی دی به وضوح شاهد تغییر در جذابیت رنگ صفحه نمایش، میزان نور و کیفیت رنگ خواهید بود; این مشکلات یا می تواند به دلیل کیفیت پایین ال سی دی جدید باشد به همین دلیل گوشی موبایل خود را به یک مرکز تخصصی تعمیرات موبایل و دست تعمیرکاران متخصص و ماهر بسپارید. در غیر این صورت به دلیل عدم تجربه تعمیرکار تلفن همراه، اشتباهات زیادی از سوی وی رخ خواهد داد، حتی اگر گوشی شما ظاهر خوبی داشته باشد، مشکلات پنهانی در گوشی شما به وجود می آید که به مرور زمان ظاهر می شود و به گوشی شما آسیب می رساند.

مرکز تعمیرات موبایل ما یکی از مجهزترین و تخصصی ترین مراکز خدمات در نظر گرفته شده برای تعویض ال سی دی گوشی شیائومی میباشد. کارشناسان مرکز ما اقدام به تعویض و تعمیر صفحه نمایش ال سی دی موبایل اپل، هوآوی، سامسونگ، شیائومی و سایر برندها با قیمت بسیار مناسب و با استفاده از با کیفیت ترین ابزار و دستگاه های موجود در بازار می کنند.

منبع مطلب وبسایت موبو98 به ادرس mobo98

دکمه بازگشت به بالا