قیمت لیزر موهای زائد به چه عواملی بستگی دارد؟

لیزر رفع موهای زائد در تهران + هزینه

لیزر رفع موهای زائد (Laser hair removal) اصطلاحی است که به لیزر رفع موهای زائد کل بدن گفته می‌ شود و درمان قطعی موهای زائد می باشد، امروزه لیزر موهای زائد بهترین روش برای خلاصی از موهای زائد بدن می باشد. این روش در میان تکنیک های مختلف حذف موهای زائد که برخی از آن ها دردسر ساز یا دشوار هستند و بسیاری از افراد به دنبال راحت ترین روش با کم ترین عوارض هستند توصیه می شود.

همچنین مراجعه به یک کلینیک زیبایی معتبر و انجام لیزر برای رفع موهای زائد می تواند به شما کمک کند تا پوستی صاف و بدون مو داشته باشید. بدین ترتیب می توانید در وقت خود صرفه جویی نموده و نگرانی بابت هزینه هر ماهه اپیلاسیون، درد و دردسر های پیش رو را کنار بگذارید. در این محتوا قصد داریم تا شما را با خدمات لیزر رفع موهای زائد در تهران آشنا نماییم.

چرا لیزر رفع موهای زائد؟

یکی از روش‌ های لیزر موی زائد بدن، استفاده از روش لیزر رفع موهای زائد صد در صد تضمینی برای رفع موهای زائد است که طرفداران بسیاری نیز دارد. افرادی که به دلایل هورمونی یا وراثتی دارای موهای ضخیم یا زیادی می باشند می توانند با استفاده از این روش طی هشت تا ده جلسه (طبق تشخیص پزشک) از شر موهای زائد خود خلاص شوند. نواحی لیزر موهای زائد شامل ران ها، دست ها، پاها، صورت، زیر بغل، بازوها، ساعد، خط کمر، شکم، ناحیه بیکینی، دور ناف، سینه، ساق پا، واژن، روی باسن می باشد.

بهترین دستگاه های لیزر رفع موهای زائد

 1. دستگاه الکساندرایت کندلا: یکی از دستگاه های معروف در دنیا است که قابلیت زیادی در جذب ملانین پوست دارد و به آسانی و در کوتاه ترین زمان ممکن، پوستی صاف و بدون مو برای شما به ارمغان می آورد. هم اکنون این دستگاه پر قدرت ترین  و موثر ترین دستگاه، در کل دنیا می باشد.
 2. دستگاه دایود: بعد از دستگاه الکساندرایت کندلا، موثرترین دستگاه در طی سال های اخیر است. ولی توجه داشته باشید که قدرت این دستگاه در مقابل دستگاه الکساندرایت کمتر بوده قدرت جذب ملانین کمتری دارد و می‌ تواند مناسب افراد تیره پوست باشد.

افرادی که با دستگاه های رفع موهای زائد کار می‌ کنند، اگر تخصص و تجربه کافی در استفاده از این دستگاه نداشته باشند امکان دارد به پوست افراد آسیب برسانند.

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران

در تهران، برای لیزر موهای زائد، کلینیک زیبایی باربد با استفاده از دستگاه لیزر کندلا، همانند کلینیک sknclinics، در خدمت مشتریان خود می‌باشد. این انتخاب هوشمندانه باعث می‌شود تا بهترین و موثرترین پاسخ‌ها در زمینه رفع موهای زائد ارائه شود. با بهره‌گیری از تخصص و تجربه‌ی تیم پزشکی و فنی کلینیک زیبایی باربد، همراه با استفاده از دستگاه لیزر کندلا، مشتریان می‌توانند به راحتی به نتایج دلخواه خود دست یابند. این روش مدرن و موثر، که در دو مرکز متمایز مورد استفاده قرار می‌گیرد، نشان از تعهد این مراکز به ارائه خدمات با کیفیت و تجربه‌ای مطمئن در زمینه لیزر موهای زائد دارد.

چه افرادی نمی توانند از لیزر رفع موهای زائد استفاده کنند؟

 1. زنان باردار یا مادران شیرده
 2. بیمارانی با سابقه تشنج و صرع
 3. افرادی که به تازگی برنزه کرده اند.
 4. کسانی که دارای موهای سفید هستند.
 5. افرادی که ار پیس میکر استفاده می‌ کنند.
 6. پوستی که دچار عفونت یا زخم، جوش و آکنه می باشد.
 7. افرادی که به تازگی رتینوئید استفاده کردند افرادی که به تازگی عمل کردند.
 8. افرادی که از داروهای استفاده می‌ کنند، نباید در برابر نور مستقیم خورشید قرار بگیرند.

آیا هزینه لیزر موهای زائد زیاد است؟

مراکز لیزر موهای زائد هزینه انجام این تکنیک را بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین می کند. بر همین اساس تعیین هزینه انجام لیزر برای حذف موهای زائد شامل موارد ذیل می باشند.

 1. نوع لیزر
 2. سابقه پزشک
 3. نوع دستگاه به کار گرفته شده برای رفع موی زائد
 4. میزان تراکم موی زائد
 5. میزان گستردگی ناحیه تحت درمان
 6. نوع مو
 7. تعداد جلسات انجام لیزر
 8. ویژگی های پوست و نوع واکنش پوست به لیزر

برای مشاهده هزینه لیزر موهای زائد نواحی مختلف بدن، با استفاده از دستگاه لیزر کندلا در کلینیک زیبایی باربد به https://barbodclinic.com/لیست-قیمت-لیزر-موهای-زائد/ مراجعه نمایید.

نکته: پرداخت هر میزان هزینه جهت لیزر رفع موی زائد در بهترین مرکز لیزر رفع موهای زائد در تهران نوعی صرفه جویی به حساب می آید، زیرا با پرداخت هزینه ای مشخص می توان برای مدت های طولانی از شر موهای زائد و همچنین اصلاح و اپیلاسیون های مداوم خلاص شد. در نتیجه نه تنها در هزینه بلکه در زمان و وقت خود نیز می توان صرفه جویی کرد.

روند انجام لیزر رفع موهای زائد

ابتدا کرم بی‌ حس‌ کننده روی پوستتان زده می‌ شود تا حین درمان کاملاً راحت باشید.

لیزر در جلسه لیزر رفع موهای زائد روی پوست بدن حرکت داده می‌ شود تا فولیکول‌ ها را هدف بگیرد.

لیزر نور پالسی را به ساقه موها می‌ فرستد و آن ها را تخریب می‌ کند.

زمان انجام درمان به ناحیه مورد نظر بستگی دارد. هر جلسه لیزر رفع موهای زائد، با توجه به ناحیه تحت پوشش و تراکم موهای زائد دو تا سه ساعت طول می‌ کشد.

موها 7 تا 10 روز پس از درمان می‌ ریزد. این موها مربوط به فولیکول‌ های تخریب‌ شده می باشد.

لیزر درمانی تمام موها را برای همیشه از بین نمی‌ برد، چون لیزر تنها موهایی را هدف می‌ گیرد که در فاز رشد قرار دارند. بنابراین 25 درصد موها در هر جلسه لیزر درمانی هدف گرفته نمی‌ شود.

برای از بین بردن تمام موهای زائد نیاز بوده چند جلسه لیزر درمانی انجام شود.

برخی مراجعین، به‌ ویژه آقایان کافی است یک یا دو جلسه لیزر درمانی را برای کم‌ پشت کردن موهای نواحی مانند بازو و پا انجام بدهند.

نکات مهم بعد از انجام لیزر رفع موهای زائد

 1. در فواصل بین دو جلسه لیزر تمام بدن خود از رفتن به سولاریوم و گرفتن آفتاب اجتناب کنید.
 2. پس از اتمام جلسه لیزر کل بدن در صورت داشتن تورم، درد و احساس سوزش از کمپرس آب سرد استفاده کنید.
 3. سعی کنید تا 24 ساعت پس از لیزر موهای زائد تمامی بدن خود از استحمام با آب داغ جلوگیری کنید.
  همچنین از فعالیت هایی مثل استخر، سونا و جکوزی که موجب تحریک پوستی می‌ شوند خودداری کنید.
 4. بلافاصله پس از جلسات لیزر برای جلوگیری از بروز مشکلات پوستی از کرم ضد آفتاب استفاده نموده و از قرار گرفتن در طولانی مدت مقابل نور آفتاب اجتناب کنید.

کلام آخر

لیزر رفع موهای زائد یک روش بسیار ایمن است که هیچ گونه آسیب یا جراحتی را به پوست وارد نمی کند. در واقع این روش بر روی تخریب ساختار فولیکول های مو تاثیر می گذارد و به مرور موجب کاهش رشد مجدد موهای زائد و در نهایت موجب حذف آن ها می شود. استفاده از لیزر بدون درد و خونریزی است و از سوی دیگر نیاز به سپری کردن دوران نقاهت و ریکاوری ندارد.

دکمه بازگشت به بالا