برترین های ترند روزفرهنگ و هنر

چطور از سجاده کارپت یک فرش مسجدی با کیفیت تهیه کنیم؟

چطور از سجاده کارپت یک فرش مسجدی با  کیفیت تهیه کنیم؟ همانطور که می دانید تمام مساجد کشور برای ایجاد صفوف منظم از فرش سجاده ای شرکت سجاده کارپت استفاده می کنند. از این رو برخی خریداران و متولیان مساجد که برای اولین بار، می خواهند فرش مسجد تهیه کنند. سوالاتی در هنگام خرید از ما به صورت تکراری پرسیده می شود، در اینجا می خواهیم شما را با چندین سوال مهمی که پرسیده می شود، آشنا کنیم تا یک خرید آسان و با تجربه ای را از شرکت سجاده کارپت کاشان داشته باشید.

راهنمای خرید فرش مسجدی از شرکت سجاده کارپت

شرکت سجاده کارپت کاشان به عنوان اولین و بزرگترین شرکت تولید کننده فرش مسجد در ایران می باشد. در اولین مرحله که سوال برای خریداران عنوان می شود. شامل:

فرش مسجد با نخ اکریلیک بهتر است یا پلی استر (BCF)

فرش مسجد با نخ اکریلیک هیت ست جزو بهترین نخ های مرغوب می باشد که برای تولید فرش مسجد استفاده می شود. در شرکت فرش سجاده کارپت برای تولید فرش مسجد از نخ بایر آلمان استفاده می شود. فرش 700 شانه با تراکم 2550 واقعی تولید می شود و در مقابل پا خوردگی بسیار بالا مقاوم است.

اما فرش مسجد با نخ پلی استر (BCF) به عنوان فرش سجاده ای ارزان قیمت شناخته می شود. فرشی که با نخ پلی استر تولید شود در مقابل پا خوردگی بالا مقاومت نمی کند و در اصطلاح فرش کوبیده می شود.

قیمت فرش سجاده ای از شرکت سجاده کارپت کاشان

قیمت فرش سجاده ای مثل بسیار از فرش های ماشینی با نوسانات قیمت های مواد اولیه و … قیمت فرش مسجدی هم افزایش پیدا می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه سفارش فرش سجاده ای بهتر است با مدیر فرش شرکت، آقای مهندس سلمانی 09133617256 تماس حاصل فرمایید. اما در اینجا فرش سجاده را بر اساس نوع نخ به کار رفته در بافت آن محاسبه می گردد.

  • فرش با نخ BCF (بی سی اف) با شانه و تراکم پایین : این فرش از کیفیت بسیار پایین بر خور دار است.
  • 440 شانه با نخ پلی استر یا پلی اوژن: کیفیت بسیار پایین
  • 500 شانه با نخ پلی استر: کیفیت آن نسبتاً پایین
  • 500 شانه با نخ اکریلیک با تراکم پایین از کیفیت متوسط و ضعیف
  • 500 شانه با تراکم بالا و نخ اکریلیک از کیفیت متوسط روبه بالا
  • 700 شانه با تراکم پایین و نخ اکریلیک از کیفیت قابل قبول
  • 700 شانه با تراکم 2550 بالا و نخ اکریلیک از کیفیت بسیار عالی

خرید فرش سجاده ای از سجاده کارپت

شرکت سجاده کارپت با بیش از 25 سال سابقه تولید برگه زرین افتخاری است که توانسته در سراسر ایران فرش مسجد با قیمت مناسب و کیفیت بالا انتخاب کنید. شما می توانید با کارشناسان فروش ما آقای مهندس سلمانی 09133617256 تماس حاصل فرمایید و در این زمینه مشاوره رایگان دریافت کنید.

منبع: سجاده کارپت https://sajadecarpet.com

دکمه بازگشت به بالا