برترین های ترند روزورزشی

5 مدل دستکش دوچرخه سواری وایب در بازار ایران

دستکش دوچرخه سواری حرفه ای برای همه دوچرخه سواران حرفه ای ضروری است. من به عنوان فردی که گهگاه برای تفریح ​​یا مسافت های کوتاه دوچرخه سواری می کنم، شاید نیازی به دستکش دوچرخه سواری احساس نکنم، اما برای شما که یک دوچرخه سوار حرفه ای هستید، دستکش تجهیزات ضروری شما در این ورزش مهیج و خطرناک است. با خودت ببر

البته لازم به ذکر است که دستکش های دوچرخه سواری برای همه افراد بسیار مفید است، زیرا در تابستان از آفتاب سوختگی محافظت می کند و در زمستان – از سرمازدگی و بی حسی دست ها. علاوه بر این، اگر دوچرخه سوار به زمین بیفتد، از آسیب جدی به دست ها جلوگیری می کند. شاید به نظر برسد که خرید این مقاله آسان است، اما همچنان نکاتی وجود دارد که باید در هنگام خرید به آنها توجه کنیم. برای خرید باید مواردی مانند:

دستکش در هنگام دوچرخه سواری حس بهتری به شما می دهد و علاوه بر این از پوست دست شما در برابر نور خورشید و اشعه خورشید در بهار و تابستان محافظت می کند. همچنین، پوشیدن دستکش خطر آسیب ناشی از خراشیدن پوست هنگام دوچرخه سواری را کاهش می دهد. دستکش دوچرخه سواری Vibe از پلی استر ساخته شده و قابلیت تنظیم سایز با چسب روی مچ را دارد. این دسته ها برای دوچرخه سواری روزانه شهری، دوچرخه سواری جاده و … مناسب بوده و در 4 سایز کوچک، متوسط، بزرگ و ایکس لارج در فروشگاه اینترنتی دوچرخ موجود و قابل سفارش می باشد.

هنگام خرید دستکش دوچرخه سواری حرفه ای به چه نکاتی باید توجه کرد؟

1) لایه نفوذپذیری هوا در داخل

دستکش های دوچرخه سواری با کیفیت معمولا دارای قطعاتی هستند. که این ویژگی را دارد تا بخار آب به راحتی خارج نشود و هوا به راحتی داخل آن جریان داشته باشد و پوست دست ها را مرطوب کند.

2) موز ایمن و با کیفیت خوب

شما باید انتخاب کنید که از کدام دستکش استفاده کنید. دارای یک بند مچ چسب قوی برای محافظت از دستان شما در هنگام پارو زدن. علاوه بر این، با استحکام و دوام حتی با پارچه های نازک مشخص می شود. شما می توانید در زمان فرود اجرا کنید.

3) لایه زیرین دستکش دوچرخه سواری

کف هر دستکش دوچرخه سواری معمولی با ته دستکش های دیگر متفاوت است. و دلیل آن این است که این قسمت تا زمانی که چنگال دوچرخه ثابت نشود در برابر درد مقاومت خوبی دارد. و هنگام لیز خوردن فرمان، دست ها نمی لغزند.

معرفی محصول

دستکش مدل Vibe – Renger GLOVVB0130

دستکش Renger GLOVVB0130 Vibe یک جفت دستکش عالی برای یک دوچرخه سواری غنی و پویا و نیاز به کمک دنده مناسب است. استفاده از این دستکش دوچرخه سواری از لیز خوردن دست های شما همراه با تعریق و خستگی زودرس جلوگیری می کند و با پوشاندن دست ها باعث کاهش آسیب و خراش دست در تصادفات و خطرات احتمالی می شود. این دستکش همچنین از برخورد نور مستقیم خورشید به پوست دست شما جلوگیری می کند و با احساس راحتی که به شما می دهد کنترل و تعادل دوچرخه را برای شما آسان تر می کند.

دستکش‌های دوچرخه‌سواری مدل رنجر با گردش هوا و توانایی دفع رطوبت و بخار ناشی از عرق، تنفس خوبی برای پوست ایجاد می‌کنند و از گرم شدن بیش از حد دست‌ها و ایجاد ناراحتی برای شما و پوستتان جلوگیری می‌کنند. دمای مورد نظر دستکش های Ranger Vibe از سه رویه با تراکم مختلف تشکیل شده اند و خاصیت ارتجاعی خوبی دارند، بنابراین به خوبی در دست می مانند و از لرزش جلوگیری می کنند. این دستکش ها دارای بند های چسبنده روی مچ دست هستند تا از تناسب و بسته شدن خوب اطمینان حاصل کنند. تسمه های روی هر دو انگشت باعث می شود به راحتی دستکش را از دست خود خارج کنید.

دستکش دوچرخه سواری ژل نیمه وایب مدل اسکای

سیستم بست یا قفل حرفه ای

رویه با 2 تراکم مختلف

 قابلیت تبادل هوا و تنفس پوست

 استفاده از پارچه عرق چین روی شصت

 کف ژل جهت محافظت از کانالهای عصبی و عروق کف دست

 داشتن دستگیره جهت جداسازی راحت دستکش روی انگشتهای وسط

 قابلیت کشسانی در رویه جهت فیش شدن دستکش روی دست

دکمه بازگشت به بالا