ورزشی

چقدر برای اعضای هیات رییسه در قطر هزینه کردید؛آن را رسانه‌ای کنید

به گزارش خبرگزاری ترند روز؛تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی در جام ملت های آسیا حضور پیدا کرده که 6 عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال هم در این مسابقات حضور داشتند!(آن هم به نظر طبق مصوبه ای که خودشان تصویب کرده اند)

هنوز کسی نمی داند که دلیل حضور اعضای هیات رییسه در تورنمنت های مختلف چیست و چرا در هر دوره و از پول بیت المال هزینه های زیادی می شود تا عده ای در قالب اعضای هیات رییسه و مشاور و …راهی سفر شوند.

بر اساس اخبار رسیده و مشاهده عینی خبرنگارانی که در قطر حضور داشتند احسان اصولی،محمدرضا ساکت(می گویند در اردوی سپاهان بوده)،طهمورث حیدری،محمود اسلامیان(مشاور)،هدایت ممبینی،خداداد افشاریان،احمدرضا براتی و حیدر بهاروند(مشاور) نفراتی بوده اند که در جام ملت های آسیا حضور داشتند.

گفتنی است که محل اقامت بیشتر این دوستان هتل شرایتون قطر که یکی از بهترین و مجلل ترین هتل های قطر است بوده است.

ترند روز در راستای شفاف سازی از فدراسیون فوتبال می خواهد حالا که چند روز از جام ملت های آسیا می گذرد؛ ابتدا مشخص کند که آیا این دوستان با هزینه فدراسیون راهی قطر شده بودند یا از جیب خودشان خرج کرده اند.دوم اینکه اگر هزینه ها بر عهده فدراسیون بوده،ریز هزینه ها و اینکه چقدر از بیت المال برای سفر این عزیزان هزینه شده است را اعلام بفرمایند تا مخاطبان و افکار عمومی هم از آن آگاه باشند.

251 251

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.
دکمه بازگشت به بالا