واتساپ یکی از بهترین قابلیت‌های تلگرام را می‌دزدد!

وب‌سایت WABetaInfo در گزارشی مدعی شده که پیام‌رسان متعلق به متا در حال کار روی قابلیتی در نسخه بتا ۲.۲۳.۳.۱۷ اپلیکیشن اندرویدی واتساپ بیزینس است که به کاربران اجازه پین کردن پیام در صفحه چت را می‌دهد. تصویر اسکرین شاتی که این وب سایت منتشر کرده به‌وضوح نشان می‌دهد که شما با بروزرسانی اپلیکیشن واتساپ خود به آخرین نسخه آزمایشی، می‌توانید از این قابلیت بهره‌مند شوید.

سنجاق کردن پیام‌ها، قابلیت خیلی مفیدی برای گروه‌های چت واتساپی است. این کمک می‌کند تمرکز روی سوژه مهمی در یک چت باقی بماند و با اضافه شدن پیام‌های جدید، این سوژه به‌دست فراموشی سپرده نشود.

واتساپ یکی از بهترین قابلیت‌های تلگرام را می‌دزدد!

البته این قابلیت برای پیام‌رسان‌ها جدید هم نیست. تلگرام سال‌هاست که چنین چیزی را در اختیار کاربرانش می‌گذارد. حتی از این بهتر، می‌توانید در تلگرام به جای یک پیام، چندین پیام را به بالای صفحه چت گروه‌ها سنجاق کنید. اما این تنها قابلیت جدیدی نیست که واتساپ روی آن کار می‌کند. همانطور که می‌دانید، عکس‌ها در پیام‌رسان واتساپ موقع اشتراک‌گذاری، با افول کیفیت مواجه می‌شوند. این شرکت به‌دنبال توسعه گزینه‌ای است که به‌کاربرانش اجازه می‌دهد عکس‌ها را با حداکثر کیفیت ممکن ارسال کنند. چیزی که سال‌هاست طرفداران واتساپ در انتظارش هستند.

واتساپ می‌خواهد قابلیت سنجاق کردن پیام‌ها را به صفحات چت و گروه‌ها اضافه کند. ولی مشخص نیست که چه زمانی این اتفاق رخ خواهد داد.

۵۸۵۸

دکمه بازگشت به بالا