علمی و پزشکی

نسل جدید گوشی‌های شیائومی سنگین‌تر شد!

زمان زیادی تا معرفی سری شیائومی ۱۴ باقی نمانده و در این میان یک اینفلوئنسر چینی حوزه تکنولوژی به‌طور تصادفی وزن پرچمدار آینده شیائومی را فاش کرده است. دیروز در شبکه اجتماعی Weibo دو عکس مرموز از وزن یک گوشی اندرویدی به اشتراک گذاشته شد. طبق سابقه پست‌های این اینفلوئنسر، ظاهراً با اطلاعات درستی مواجه هستیم. به‌نظر می‌رسد این وزن‌ها مربوط به نسخه پایه شیائومی ۱۴ باشد. دو وزن نمایش‌داده‌شده ۱۹۹.۲ گرم و ۱۹۴.۲ گرم است.

«چن ژن»، اینفلوئنسر چینی حوزه تکنولوژی، پستی را در شبکه اجتماعی Weibo منتشر کرده که احتمالاً وزن پرچمدارهای بعدی شیائومی باشد. این اینفلوئنسر سال گذشته و پیش از معرفی شیائومی ۱۳، جزئیاتی را از آن افشا کرد. عکس منتشرشده نشان می‌دهد که شیائومی ۱۴ در دو وزن در دسترس خواهد بود: ۱۹۹.۲ گرم و ۱۹۴.۲ گرم. ظاهراً این پرچمدار در دو مدل با پنل پشتی چرم مصنوعی PU و پنل پشتی شیشه‌ای سرامیکی، همانند شیائومی ۱۳، عرضه خواهد شد.

نسل جدید گوشی‌های شیائومی سنگین‌تر شد!

مقایسه وزن شیائومی ۱۴ با نسل قبلی

جدول زیر تفاوت وزن‌های گوشی‌های شیائومی ۱۴ و شیائومی ۱۳ را نشان می‌دهد:

شیائومی ۱۴ شیائومی ۱۳ شیائومی ۱۳ پرو
نسخه شیشه‌ای ۱۹۹.۲ گرم ۱۸۹ گرم ۲۲۹ گرم
نسخه چرمی ۱۹۴.۲ گرم ۱۸۵ گرم ۲۱۰ گرم

همان‌طور که در بالا مشاهده می‌کنید، شیائومی ۱۴ حدود ۱۰ گرم از شیائومی ۱۳ سنگین‌تر است. این افزایش وزن می‌تواند به‌دلیل سنسور دوربین بزرگ‌تر، باتری سنگین‌تر یا لنز Leica Summilux باشد. شاید تمامی این موارد همراه با ویژگی‌های دیگر روی این وزن تأثیر داشته باشند.

طبق اطلاعات قبلی، سری شیائومی ۱۴ پیش از ۲۰ آبان‌ماه معرفی خواهد شد.

۲۲۷۲۲۷

نشر علمی پزشکی

به عنوان یک نویسنده علمی و پزشکی، می‌خواهم با ارائه مطالبی که بر اساس پژوهش‌های روز و رویکردهای معتبر تهیه شده‌اند، به شما در درک بهتر و مدیریت بهتر سلامتی کمک کنم.
دکمه بازگشت به بالا