مشخصات جارو رباتیک شیائومی Xiaomi Robot Vacuum E10

جارو رباتیک شیائومی E10 قادر است در قسمت های مختلف خانه حرکت کند و با استفاده از سنسورهای قوی به بهترین نحو عمل کند. از آنجایی که ارتفاع این گجت هشت سانتی متر است به راحتی زیر مبل ها و دیگر وسایل حرکت می کند، از موانع دوری می کند و مسیری کارآمد برای عملیات خود برنامه ریزی می کند. این محصول از طریق برنامه Mi Home قابل کنترل است و از دستیارهای صوتی آمازون الکسا یا گوگل اسیستنت پشتیبانی می کند.

طراحی جارو رباتیک شیائومی مدل E10

طراحی این جارو بسیار مینیمال و بدون هیچ قسمت اضافه ای است. این جاروبرقی رباتیک شیائومی یک فرم دایره ای شکل دارد و با ابعاد 146×122×87.5 میلی متر به راحتی می تواند زیر مبل، میز و سایر قسمت های این چنینی را به خوبی پاکسازی کند. فرم آن باعث می شود تا در صورت برخورد با لوازم خانه یا دیوار ها بدون هیچ آسیبی به آن ها عبور کند. همچنین جنس بدنه ی آن به صورتی است که در هنگام برخورد آسیبی به بدنه وارد نشود.

طراحی مخزن گرد و غبار و مخزن آب به گونه ایست که قابلیت پاکسازی و جداسازی را به راحتی دارند. این جاروبرقی رباتیک به لطف ساختار آن با ضخامت تنها 8 میلی متر، در زیر اکثر مبلمان از جمله تخت، کمد و مبل قرار می گیرد. همچنین بدون هیچ مشکلی با موانع کنار می آید، همچنین می تواند پله ها را تشخیص دهد و به طور هوشمند در مقابل آن ها توقف کند.

ویژگی ها

برس های کناری و اصلی:

جاروبرقی رباتیک شیائومی E10 به قطعات با کیفیت از جمله برس کناری، برس اصلی و فیلتر گرد و غبار با فیلتر سه گانه مجهز شده است. برس اصلی همراه با برس کناری نزدیک به سطح کف قرار می گیرد و تمیز کردن عمیق و جمع آوری گرد و غبار را حتی از مکان های سخت را تضمین می کند.

تنظیم اندازه آب:

این دستگاه مجهز به مخزن آب هوشمند است که امکان تنظیم تا 3 سطح اندازه آب در حین پاک کردن را فراهم می کند. به همین دلیل می توانید اندازه دقیق آب را با توجه به انواع کف ها تنظیم کنید و در نتیجه کف را از خیس شدن بیش از حد محافظت کنید.

مخزن کاربردی برای آب و خاک:

مخزن گرد و غبار و آب در جاروبرقی رباتیک شیائومی E10 به گونه ای طراحی شده است که به سرعت پاک می شود و به راحتی تمیز می شود.

حداکثر سه حالت تمیز کردن:

در اپلیکیشن مخصوص، می توانید حداکثر سه حالت تمیز کردن خانه خود را انتخاب کنید. این حالت ها عبارتند از:

 • جارو برقی + طی کشی
 • جاروبرقی
 • طی کشی

دسترسی آسان به قطعات به منظور تمیز کردن آن ها:

برس رول: با برداشتن پوشش پلاستیکی زیر جاروبرقی می توان به برس رول دسترسی پیدا کرد. با استفاده از ابزار تمیز کننده موجود، می توانید موهای درهم یا زبال ه های چسبیده را از موهای برس رول پاک کنید. فراموش نکنید که زباله های انباشته شده را از یاتاقان های آن جدا کنید. شما باید خود برس رول را هفته ای یک بار تمیز کنید. هر سه تا شش ماه یا بعد از 300 ساعت کل زمان اجرا، آن را تعویض کنید.

برس کناری: برای برداشتن برس کناری به پیچ گوشتی نیاز دارید. شما باید هر ماه آن را تمیز کنید. هر سه تا شش ماه یا بعد از 200 ساعت کارکرد کلی آن را تعویض کنید.
محفظه کثیفی: محفظه کثیفی را می توان با برداشتن درپوش بالای جاروبرقی و سپس فشار دادن زبانه های رهاسازی پاک کرد. می توانید با ضربه زدن به آرامی روی سطل زباله آن را خالی کنید. به دلیل کوچک بودن نیاز به تخلیه مکرر دارد.

فیلتر هپا: این قطعه داخل محفظه کثیفی است که باید قبل از جدا کردن فیلتر از محفظه آن، ابتدا آن را جدا کنید. باید هر هفته با دست تمیز شود، اما برای جلوگیری از گرفتگی آن را زیر آب نشویید. هر سه ماه یا بعد از 150 ساعت کل زمان اجرا تعویض شود.

چرخ: چرخ جلو را می توان از محفظه آن بیرون کشید، اگرچه برای انجام این کار نیروی کمی لازم است. ممکن است استفاده از یک انبردست برای برداشتن آن آسان تر باشد. باید ماهی یک بار چرخ و سوکت و محور آن را از هر گونه زباله گیر کرده تمیز کنید.

سنسورها: باید هر ماه یکبار سنسورها را از هرگونه گرد و غبار یا زباله با یک پارچه خشک تمیز کنید.

 • برگه «راهنمای کاربر» در منوی تنظیمات درون برنامه ای به شما امکان می دهد دستور العمل های تعمیر و نگهداری را برای تمیز کردن یا تعویض اجزای خاص بررسی کنید.

قدرت مکش بالا:

عمر باتری:

برنامه ریزی هوشمند مسیر نیز یک مزیت است که به لطف آن به طور سیستماتیک و کارآمد در فضا حرکت می کند. در کنار قدرت مناسب یک جارو برای پاکسازی و نظافت موارد دیگری هستند که می توانند کاربرد آن را ارتقا دهند. به طور مثال امکان کنترل از راه دور می تواند یکی از مهم ترین عملکرد های یک جاروی هوشمند باشد. زمانی که شما در منزل نیستید می توانید نظافت خانه ی خود را به بهترین نحو انجام دهید و هنگام رسیدن به منزل با خانه ای بدون هیچ ذره ای گرد و غبار یا زباله مواجه شوید.

همچنین قسمت هایی که نیاز به طی کشیدن دارند نیز به خوبی پاکسازی شده باشد. امکان برنامه ریزی برای جارو نیز می تواند از بهترین قابلیت های یک جارو رباتیک باشد. پاکسازی منزل به صورت یک روتین و حتی هنگامی که خواب هستید می تواند به سرعت عمل در انجام کار های منزل به خوبی یاری برساند. یکی از انواع ست که قابلیت هایی که ذکر کردیم را داراست. در ادامه این محصول را به شما معرفی خواهیم کرد.

دمنده فن مکش قدرتمند 4000 پاسکال

پاکسازی موثر در یک لحظه با این جارو رباتیک امکان پذیر است. 4 سطح مکش قابل تنظیم برای پاکسازی آسان گرد و غبار و زباله ها و حذف ذرات ریز گرد و غبار عملکرد مناسبی را ارائه می دهد. 4000 پاسکال نیرو برای دمندگی باعث پاکسازی کامل و فوق العاده ی خانه ی شما می شود.

تمیز کردن چند جهته و مخزن آب هوشمند

ربات جاروبرقی E10 مجهز به قطعات باکیفیت از جمله برس کناری، برس اصلی و فیلتر مخزن گرد و غبار است تا از تجربه تمیزکاری هماهنگ و کارآمد چند جهته اطمینان حاصل کند. مخزن آب هوشمند با 3 سطح جریان آب به شما این امکان را می دهد که میزان آب خروجی را بر اساس انواع مختلف طبقه تنظیم کنید تا کف را از خیس شدن بیش از حد محافظت کنید.

برنامه Mi Home

از طریق اپلیکیشن شیائومی هوم کنترل کنید، از آنجا می توانید مسیر تمیز کردن و محل دقیق جاروبرقی ربات را مشاهده کنید. این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد تا زمانی که در خانه نیستید نظافت را برنامه ریزی کنید و نظافت را روشن کنید و همچنین می توانید بین حالت های مختلف نظافت یکی را انتخاب کنید. همچنین از کنترل صدا نیز پشتیبانی می کند. ربات جاروبرقی E10 دارای یک ایستگاه اتصال خودکار است که با جاروبرقی ارتباط برقرار می کند.

دستورات صوتی

Robot Vacuum E10 از دستورات صوتی Amazon Alexa یا Google Assistant پشتیبانی می کند. این دستگاه دارای باتری 2600 میلی آمپر ساعتی است و می تواند به طور هوشمند در صورت اتمام باتری به ایستگاه اتصال خود بازگردد. شیائومی همچنین دارای جاروبرقی رباتی X10 با ایستگاه اتصال خودکار است.

ویژگی های اصلی جارورباتی شیائومی E10

 • برنامه ریزی مسیر هوشمند، چیدمان خانواده حافظه، تمیز کردن هر گوشه.
 • تلفن همراه متصل به WIFI، بوت زمان بندی، تمیز کردن خودکار برای خانه و محل کار، شارژ خودکار.
 • برس غلتکی شناور V شکل.
 • 1600PA مکش بزرگ، موتور بدون برس، نویز کمتر از 55db است.
 • جعبه گرد و غبار 640 میلی لیتری، سیستم فیلتر دوگانه، گرد و غبار فیلتر موثر، کنه ها و هوای تمیز بیشتر.
 • باتری لیتیوم 2600 میلی آمپری، می تواند 100-150 متر مربع از محیط را تمیز کند.
 • طراحی باریک 90 میلی متری این ربات جاروبرقی را قادر می سازد در فضای باریک کار کند.
دکمه بازگشت به بالا