اجتماعی

قدردان زحمات بی بدیل تلاشگران نظام سلامت هستیم

زالی در پیام نوروزی عنوان کرد؛

قدردان زحمات بی بدیل تلاشگران نظام سلامت هستیم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در پیام نوروزی، زحمات بی بدیل یکایک تلاشگران نظام سلامت را قدر نهاد.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری آنا، علیرضا زالی، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو، عنوان داشت: فرا رسیدن سال نو را با دلی آکنده از امید تبریک گفته و زحمات و تلاش بی بدیل یکایک تلاشگران نظام سلامت را در عرصه‌های مختلف سلامت قدر نهاده و از ایزد منان سالی سرشار از سلامت، سعادت و سربلندی را در سایه الطاف حق آرزومندم.

همان طور که سال ۱۴۰۲ با همت یکایک اعضای خانواده دانشگاه و با به کارگیری تمام ظرفیت‌ها برای تحقق اهداف دانشگاه در حوزه‌های مختلف اعم از آموزش، پژوهش، بهداشت، درمان، توسعه مدیریت و منابع، غذا و دارو، بین‌الملل و دانشجویی و فرهنگی تلاش کردیم، در سال پیش رو نیز با عزمی راسخ برای تحقق مأموریت‌های دانشگاه و ارتقای کمی و کیفی عملکرد دانشگاه گام خواهیم برداشت.

امید داریم با التفات به مسیری که در سال گذشته پیمودیم و بهره‌گیری از تجارب گرانبهایی که اندوختیم، در سال پیش رو نیز گام‌هایی با صلابت برداریم و بتوانیم افق‌های جدیدی را برای توسعه فعالیت‌های علمی و خدماتی پیش روی دانشگاه قرار دهیم.

دستاوردهایی همچون رکورد افزایش تخت بیمارستانی، رکورد جذب دانشجویان بین‌الملل، اعطای ۲۲ مجوز IPD به بیمارستان‌ها، رکورد افزایش ضریب اشغال تخت و اعمال جراحی بزرگ، رشد چشمگیر جذب و ارتقای اعضای هیئت علمی و بهره‌برداری از ده‌ها پروژه عمرانی و درمانی تنها گوشه‌ای از توفیقات دانشگاه در سال ۱۴۰۲ است که با تلاش و همت خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی حاصل شد.

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال جدید نیز خود را متعهد می‌داند که همچون سال‌های گذشته، با بهره‌گیری از ظرفیت‌های برجسته علمی و با همراهی منابع ارزشمند نیروی انسانی متخصص و متبحر در حوزه سلامت از هیچ تلاشی برای درخشیدن بر فراز قله‌های علم و خدمت فروگذار نکند و تمام توان خود را به کار گیرد تا هیچ هم وطنی از مسیر سلامت دور نیافتد.

در آغاز سال جدید یاد مدافعان سلامت و همچنین یکایک اساتید، پزشکان و همکاران دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را که در سال گذشته به دیدار معبود و دیار باقی شتافتند گرامی می‌داریم و از بارگاه حق تعالی آمرزش و آرامش ابدی را برای آنان مسئلت داریم.

بار دیگر تقارن بهار طبیعت و بهار عبودیت و فرا رسیدن سال نو را تبریک گفته و امیدوارم که با بهره‌گیری از فضائل ماه مبارک رمضان سالی همراه با رشد و شکوفایی پیش روی همه اساتید، دانشجویان، کارکنان و تمامی اعضای خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شهید شهید بهشتی باشد.

انتشارات مقالات اجتماعی

نویسنده اجتماعی با تمرکز بر نقش جوانان در تغییرات اجتماعی و ساختار اجتماعی.
دکمه بازگشت به بالا