اقتصادی

رئیس جمهور: بانک‌ها تسهیلات مسکن را به صورت خاص پرداخت کنند

رئیس‌جمهوری گفت: مسکن را به عنوان اقتصاد پیشران که می‌تواند تولید را فعال و شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کند در نظر بگیریم.

به گزارش ترند روز، سیدابراهیم رئیسی در آیین افتتاحیه یکصدهزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در سراسر کشور اظهار کرد: از مهمترین مسائل و نیازهای مردم، مسئله مسکن است؛ از ابتدای دولت بر این موضوع تاکید کردیم که مسئله مسکن در اولویت است.

وی افزود: تلاش وزارت راه و شهرسازی و تمام واحدهای همکار، استانداری‌ها، فرمانداری‌ها و بانک‌ها و بخش‌هایی از نیروهای مسلح این باشد که مسکن را به عنوان اقتصاد پیشران که می‌تواند تولید را فعال کند و شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کند در نظر گیرند.

وی افزود: مسکن به عنوان اقتصاد پیشران که می‌تواند تولید را فعال کند و شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کند بسیار اهمیت دارد.

رییس‌جمهور گفت: افتتاح و تحویل یکصد هزار واحد نهضت ملی مسکن موجب مباهات دولت است؛ ان‌شاالله این نهضت با همین قدرت ادامه پیدا کند تا روزی که همه مردم نیازمند مسکن، صاحب مسکن شوند.

رئیس‌جمهور تاکید کرد: از بانک‌ها می‌خواهم که تسهیلات مسکن را به صورت خاص پرداخت کنند، این از تکالیف جدی بانک‌هاست که بر آن تاکید ویژه داریم.

ادامه دارد …

تحریریه اقتصادی

با درود! من یک خبرنگار اقتصادی حرفه‌ای هستم که به دنبال تحقیقات دقیق و تحلیل‌های کامل در زمینه اقتصاد است. با دستیابی به اطلاعات به‌روز و منابع معتبر، تلاش می‌کنم تا به شما مطالب کیفیت بالا را ارائه دهم.
دکمه بازگشت به بالا