علمی و پزشکی

بهره‌مندی ۴۸۷ نفر بیمار سمنانی از خدمات بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال‌ احمر

ترند روز/سمنان معاون هلال احمر استان سمنان از بهره‌مندی بیش از ۴۸۷ نفر بیمار نیازمند به خدمات بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال‌ احمر در سمنان خبر داد.

رضا سعیدی امروز (۲۵ دی ماه) اظهار کرد: در ۹ ماه نخست امسال، ۴۸۷ نفر از بیماران این استان از خدمات بانک امانات تجهیزات پزشکی بهره‌مند شدند.

وی ادامه داد: اکنون ۱۰ بانک امانات تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر در استان فعالیت می‌کنند که با هدف کمک به بیماران نیازمند در تامین وسایل و تجهیزات پزشکی راه‌اندازی شده‌اند.

سعیدی بیان کرد: وسایل تجهیزات پزشکی در بانک امانات این استان نگهداری می‌شود، این تجهیزات در صورت لزوم به صورت امانی و رایگان در اختیار افراد متقاضی دارای شرایط قرار می‌گیرد.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان سمنان از خیران و دستگاه‌های اجرایی در استان خواست تا با اهدای لوازم پزشکی مازاد خود به شعب، دفاتر نمایندگی و خانه‌های هلال سطح استان سمنان، در انجام این امر خداپسندانه و ارائه خدمات شایسته‌تر به بیماران نیازمند، همراه جمعیت هلال احمر باشند.
انتهای پیام

نشر علمی پزشکی

به عنوان یک نویسنده علمی و پزشکی، می‌خواهم با ارائه مطالبی که بر اساس پژوهش‌های روز و رویکردهای معتبر تهیه شده‌اند، به شما در درک بهتر و مدیریت بهتر سلامتی کمک کنم.
دکمه بازگشت به بالا