برترین های ترند روزعمومی

معروف ترین برند پمپ آب کشاورزی و مدل پر فروش آن کدام است؟

پمپ آب کشاورزی یکی از مهمترین محصولاتی است که از آن برای پمپاژ آب از مخزن و یا چاه آب جهت آبرسانی به قسمت های مختلف زمین های زراعی استفاده می کنند. این محصول انواع متفاوتی دارد و بر اساس عملکرد و نوع به چند دسته تقسیم بندی می شود. در واقع اگر شما در مورد پمپ آب کشاورزی اطلاعات زیادی داشته باشید مشاهده می کنید که اهمیت استفاده از آن چقدر زیاد است. امروزه افراد مختلف برای خرید پمپ آب کشاورزی معیارهای خاصی را مد نظر قرار می دهند. این معیارها از نظر برخی از افراد متفاوت است.

مثلا بعضی از خریداران کیفیت و قیمت را مد نظر خود قرار می دهند اما برخی دیگر به دنبال برند پرفروش آن هستند. روبین برند پر فروش پمپ آب کشاورزی در سه مدل دسته بندی شده و از لحاظ سوخت به پمپ آب کشاورزی دیزلی و بنزینی و نفتی تقسیم بندی می شود.

معروف ترین برند پمپ آب کشاورزی 

اگر کمی در مورد انواع برند های پمپ آب کشاورزی در ایران اطلاعاتی کسب کنید مشاهده می کنید که پمپ آب روبین یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین برندهای است که در کشور ما طرفداران خاص خود را دارد. اما واقعیت از این است که این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و به همین جهت درجه کیفی آن موجب شده تا در بین خاص و عام بدرخشد. پمپ آب کشاورزی روبین برند پرفروش از دیرباز توسط کشاورزان در کشور ما مورد استفاده قرار گرفته است. به همین جهت همه مصرف کنندگان و کسانی که با پمپ آب کشاورزی سرکار دارند این برند پرفروش را می شناسند.

برند روبین که زیر مجموعه شرکت سوبارو است یک نامی آشنا در عرصه تولید پمپ آب کشاورزی حساب می آید. پمپ آب کشاورزی دیزلی از جمله محصولاتی است که با گازوئیل کار می‌ کند. همانطور که می دانید به علت اینکه بسیاری از افراد علاقه ندارند تا محصولاتی استفاده کنند که موجب افزایش مصرف برق شود به سراغ موتورهای دیزلی می روند که تا حد امکان بتوانند هزینه های مربوط به استفاده از پمپ آب را به حداقل برسانند. این‌ محصولات بر اساس تکنولوژی روز به مرحله تولید رسیده‌اند و کشاورزان می توانند با کسب اطلاعاتی در این زمینه در خرید پمپ کشاورزی به برند روبین روی آورند.

در مورد پمپ آب بنزینی ارتفاع بالا 

اما یکی از مدل های پرفروش پمپ آب کشاورزی در برند روبی ، موتور پمپ آب بنزینی ارتفاع بالا روبین 2 اینچ PTG208H چینی است. در این مقاله می‌ خواهیم در مورد این مدل پرفروش پمپ آب کشاورزی اطلاعاتی ارائه دهیم. پمپ آب کشاورزی ارتفاع بالا روبین ۲ اینچ چند سالی است که در بین مصرف کنندگان و رونق بسیار زیادی کسب کرده است. این موتور پمپ آب ارتفاع بالا چینی به علت کیفیت بالایی که دارد جزو بهترین مدل های پمپ آب کشاورزی به حساب می‌ آید لذا خریداران می توانند با هزینه مناسبی از پمپ آب کشاورزی روبین ۲ اینچ تا مدت ها بهره وری کرده و زمین های کشاورزی خود را آبیاری کنند.

در واقع در حال حاضر آن دسته از افرادی که به دنبال داشتن پمپ آب کشاورزی کیفیت هستند پیشنهاد می شود تا از این مدل ها غافل نشوند. این محصول بسیار کاربردی است به همین جهت آن دسته از افرادی که در زمین های کشاورزی خود مشکل کم آبی دارند می توانند با خرید پمپ آب کشاورزی ارتفاع بالا دو اینچ PTG208H مشکلات خود را حل کنند. نوع موتور این محصول به صورت پروانه‌ای است. به همین علت می تواند با قدرت زیادی آب را به سمت مقصد برساند. علاوه بر این نوع سوخت این پمپ به صورت بنزینی است و با توجه به استانداردها تولید شده است.

بهترین مدل پمپ آب کشاورزی چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که در قسمت بالا بیان کردیم یکی از بهترین مدل های پمپ آب کشاورزی موتور پمپ آب بنزینی ارتفاع بالا روبین 2 اینچ PTG208H چینی است‌. در مورد ویژگی های این محصول باید بیان کنیم که حداکثر طول هد آن شامل 5om و ارتفاع مکش آن 8m است. این مقدار برای این دستگاه کاملا متناسب است. در واقع پمپ آب بنزینی ارتفاع بالا دو اینچ روبین در یک دقیقه می تواند ۴۰۰ لیتر در دقیقه را مکش کند. در مورد ویژگی های موتور آن باید ذکر کنیم که موتور یکی از مهمترین اجزا و ساختار پمپ آب کشاورزی به حساب می آید و به همین علت باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد.

این محصول دارای سیستم هوای خشک است و موتور قدرتمندی دارد. واقع قطر دهانه آن دو اینچ است به همین علت به آن پمپ آب کشاورزی روبین ۲ اینچ می‌ گویند. همچنین پمپ دو اینچ روبین از سوخت بنزین تغذیه می شود و کاملا استاندارد است و استارت آن به شکل هندلی می باشد. یعنی مصرف کنندگان با فشار دادن هندل آن می توانند موتور دستگاه روشن کرده و از آن بهره وری کنند.‌ این محصولات ابعاد و وزن استاندارد دارند و جزو پرمصرف ترین مدل های پمپ آب کشاورزی در کشور ما به حساب می آیند.

سخن آخر

با توجه به افزایش شرکت های تولید کننده موتور پمپ آب، خرید موتور پمپ کشاورزی مناسب و با کیفیت یکی از دغدغه های مهم کشاورزان می باشد. شرکت پرشیا دیزل یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت های ارائه دهنده انواع موتور پمپ می تواند شما را در خرید مطمئن یاری نماید. همچنین برای دریافت لیست قیمت موتور پمپ بنزینی می توانید به سایت این شرکت مراجعه نمایید و یا می توانید با شرکت تماس گرفته و مشاوره لازم را دریافت نمایید.

دکمه بازگشت به بالا