اقتصادیبرترین های ترند روز

دیدن تبلیغات و کسب درآمد

بهترین اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات

اگر دوست دارید کنار شغل خود یک منبع درآمد جانبی داشته باشید پیشنهاد می‌کنیم درباره انواع اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات تحقیق کنید. این برنامه‌ها هم می‌توانند یک سرگرمی در اوقات بیکاری تلقی شوند هم پول و درآمد بیشتر برایتان ایجاد کنند؛ پس چرا منتظرید؟ بیایید شروع کنیم. اگر دوست دارید کنار شغل خود یک منبع درآمد جانبی داشته باشید پیشنهاد می‌کنیم درباره انواع اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات تحقیق کنید. این برنامه‌ها هم می‌توانند یک سرگرمی در اوقات بیکاری تلقی شوند هم پول و درآمد بیشتر برایتان ایجاد کنند؛ پس چرا منتظرید؟ بیایید شروع کنیم.

کسب و کار اینترنتی با دیدن تبلیغات چگونه است؟

آیا تا حالا به انواع اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات فکر کرده‌اید؟ برنامه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید روی دسکتاپ یا گوشی نصب کنید و با کلیک روی آن‌ها پول دربیاورید. این برنامه‌ها که به تخصص خاصی نیاز ندارند تبلیغات ویدیویی یا بازی‌های جالب ارائه می‌دهند که بیشتر از چند دقیقه وقتتان را نمی‌گیرند و یک منبع درآمد جانبی به شمار می‌آیند.

برای کسب درآمد به روش کلیکی و با دیدن تبلیغات از کدام اپلیکیشن‌های خارجی و ایرانی استفاده کنیم؟

برنامه‌های اینترنتی زیادی در ایران وجود دارد که برای کسب درآمد کلیکی فوق‌العاده‌اند؛ برای مثال با شرکت در بازی‌های اپلیکیشن کیودی می‌توانید به دلار و ریال درآمد روزانه میلیونی داشته باشید! از برنامه‌های خارجی و بین‌المللی هم می‌توانیم به InboxDollars اشاره کنیم که با دیدن هر تبلیغ ویدیویی آن می‌توان گاهی تا 600 هزار تومان درآمد داشت.

5 تا از بهترین اپلیکیشن‌ها برای کسب درآمد با دیدن تبلیغات

اگر دنبال اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات هستید برنامه‌های بالقوه‌ای در این زمینه وجود دارد؛ برای مثال از بین سایت‌های خارجی می‌توانیم موارد زیر را نام ببریم:

Success Bux

CreationsRewards

Viggle App

InstaGC

در برنامه‌های ایرانی بیشتر می‌توانید با شرکت در بازی یا پرداخت قبض کسب درآمد کنید؛ اما اپلیکیشن آی‌کیو یکی از بهترین گزینه‌ها در سایت‌های داخلی است.

درآمد از تبلیغات ویدیویی با کمک یوتیوب

داشتن کانالی پرطرفدار دریوتیوب با بازدیدکنندگان زیاد، می‌تواند شما را سود بسیار زیادی برخوردار کند. با استناد به سایت Tasty Edits که در مقاله‌ای لیستی شامل ۱۰ مورد از برترین یوتیوبرها با بیشترین درآمد منتشر کرده است، Jimmy Donaldson در سال سال ۲۰۲۲، ۵۴ میلیون دلار از این پلتفرم درآمد کسب کرده است!

نگاهی به آخرین آمار افراک هم نشان می‌دهد ایرانی‌ها توانسته‌اند درآمد خوبی از طریق یوتیوب کسب کنند؛ در بین لیست بهترین‌ها، درآمدهایی از ۵۰ تا ۹۰ هزار دلار در ماه دیده می‌شود. خب، راه‌های زیادی برای کسب درآمد از یوتیوب وجود دارد؛ مثلاً می‌توانید اسپانسر بگیرید و به‌ازای معرفی آن در ویدیوهای تبلیغاتی، درآمد کسب کنید. با این حال، اجازه دهید به بررسی شرایط کسب درآمد از تبلیغات ویدیویی در این پلفترم بپردازیم؛ یعنی نمایش تبلیغ کسب‌وکارها در کانال و ویدیوها و کسب درآمد.

برخی شرایط را همه‌جا می‌بینید؛ مثلاً اینکه باید قوانین انتشار محتوا در یوتیوب را قبول کنید. با این حال، ۲ شرط اصلی مخصوص کسب درآمد از تبلیغات یوتیوب وجود دارد:

 • داشتن حداقل ۱۰۰۰ سابسکرایبر (دنبال‌کننده)
 • ۴۰۰۰ ساعت تماشای ویدیو در یک سال گذشته یا ۱۰ میلیون تماشای ویدیوی کوتاه در ۹۰ روز گذشته

اگر به همۀ این شرایط دست پیدا کرده‌اید، کانال شما آمادۀ درآمدزایی است؛ آن هم درآمد دلاری. خب رسیدن به این شرایط خیلی آسان نیست؛ ولی راهکارهایی وجود دارند که دستیابی به این درآمد را ممکن می‌کنند.

نکات زیر را رعایت کنید تا در زودترین زمان ممکن به ۱۰۰۰ دنبال‌کننده و ۴۰۰۰ ساعت بازدید برسید:

 • وارد حوزه‌ای شوید که در آن متخصص هستید و به آن علاقه دارید
 • به‌طور منظم ویدیوهای جدید منتشر کنید
 • انواع مختلف ویدیوها را امتحان کنید
 • حتماً برنامه‌ای برای منتشرکردن ویدیوهای کوتاه، موسوم به YouTube Shorts داشته باشید
 • از هر فرصت برای دعوت از بازدیدکنندگان به سابسکرایب‌کردن کانال استفاده کنید
 • ویدیوها را برای جست‌وجوی یوتیوب بهینه‌سازی کنید
 • از گزارش‌های تحلیلی گوگل برای فهمیدن اینکه کدام استراتژی مؤثر است استفاده کنید
 • از بازدیدکنندگان بخواهید با کامنت گذاشتن پیشنهادات خود را ارائه کنند
 • از تبلیغات یوتیوب برای گرفتن سابسکرایبر استفاده کنید
 • ویدیوهای خود را تقسیم‌بندی کنید
 • کاورهای ویدیوهای کانال‌های دیگر را بررسی کنید تا ببینید چه سبکی بهترین نتیجه را رقم می‌زند؛ مثلاً از عنوان‌های بزرگ، رنگ‌های گرم و تصاویر واقعی استفاده کنید

کسب درآمد از آپارات

آپارات در زمینۀ تقسیم سود حاصل از تبلیغات با تولیدکنندگان محتوا، رویکردی مشابه یوتیوب پیش گرفته است. برای اینکه بتوانید در این پلتفرم درآمد داشته باشید، اول از همه باید تولیدکننده محتوای ویدیویی باشید! بنا به این تعریف، افرادی که ویدیو را به شکل‌های زیر روی کانال خود بارگذاری می‌کنند، نمی‌توانند در درآمد ناشی از تبلیغات سهیم شوند:

 • ویدیویی غیراورجینالی که مجدداً توسط صاحب کانال ویرایش و تدوین شده باشد
 • ویدیوی بازنشرشده
 • ویدیوی غیراورجینالی که زیرنویس یا دوبله شده باشد

به عبارتی، شما باید محتوای ویدیویی آماده و در این پلتفرم منتشر کنید. موضوع‌هایی مثل نقد و بررسی محصولات، آموزش، ویدیوهای سرگرم‌کننده و بامزه می‌تواند نقطهٔ خوبی برای شروع فعالیت در آپارات است.

وقتی تولیدکننده‌بودن شما از نظر آپارات تایید شود، در صورت داشتن ۲ هزار دنبال‌کننده و البته ۳ هزار ساعت نمایش ویدیو طی۳ ماه گذشته، می‌توانید وارد سیستم درآمدزایی این سایت شوید. فقط کافی است درخواست خود را برای عضویت ثبت کنید.

آپارات ۵۰ تا ۷۰ درصد درآمد حاصل از تبلیغات را به تولیدکنندۀ محتوای ویدیویی می‌دهد. درصد سهم بر اساس میزان استقبال کاربران از محتواهای تولیدی مشخص می‌شود.

بعد از عضویت در سیستم درآمدزایی، پس از اینکه میزان درآمدتان به ۴۰۰ هزار تومان برسد، می‌توانید درخواست برداشت خود را ثبت کنید؛ اگر مشکلی وجود نداشته باشد، پولتان طی ۷ روز کاری به حساب می‌نشیند.

آپارات هم مثل یوتیوب گزارش‌های تحلیلی حاوی اطلاعاتی مربوط به وضعیت درآمد کل، درآمد روزانه، تخمین درآمد تا انتهای ماه و ویدیوهای پر درآمد ارائه می‌کند.

بهترین اپلیکیشن‌های کسب درآمد خارجی با دیدن تبلیغات

بهترین برنامه‌های بین‌المللی کسب درآمد با دیدن تبلیغات عبارت‌اند از:

Swagbucks

یکی از انواع اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات Swagbucks است که می‌توانید با تماشای ویدیوها، وب‌گردی، بازی و خرید آنلاین درآمد قابل توجهی به دلار داشته باشید. میزان سود شما به وسیله پی‌پال به پول نقد تبدیل می‌شود. Swagbucks با لینک زیر قابل دانلود است:

SlideJoy

با نصب برنامه  SlideJoyروی گوشی هر بار که قفل صفحه را باز می‌کنید با یک تبلیغ روبه‌رو می‌شوید که به ازای تماشای آن امتیاز کسب خواهید کرد. در نهایت می‌توانید این امتیاز را به پول نقد تبدیل سازید. SlideJoy یکی از بهترین انواع اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات به شمار می‌آید.

Vindale Research

اگر دنبال درآمد شگفت‌انگیز با دیدن تبلیغات ویدیویی، تکمیل نظرسنجی‌ها و خواندن ایمیل‌ها می‌گردید در اپلیکیشن Vindale Research عضو شوید. در این برنامه می‌توانید ازای هر نظرسنجی تا 50 دلار درآمد کسب کنید!

InboxDollars

InboxDollars یک اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات است که می‌توانید با نصب آن روی گوشی یا لپ‌تاب روزانه حدود 30 تبلیغ را تماشا کنید! این تبلیغات ویدیویی موضوعات مختلف مانند فناوری یا اخبار سلبریتی‌ها را دربرمی‌گیرند و درآمدهای ماهانه میلیونی برایتان فراهم می‌کنند.

برگرفته شده از:

سایت کاغذبازی

زیباتو

دکمه بازگشت به بالا