اجتماعیبرترین های ترند روز

یادگیری ویدیویی آموزش تعمیرات کامپیوتر و برد های الکترونیکی

با نفوذ اینترنت به زندگی بشر، بسیاری از شیوه‌های آموزشی جدید جایگزین شیوه‌های آموزشی شده‌است که سال‌ها مورداستفاده قرار می‌گرفتند. در سال‌های اخیر که گسترش بیماری کووید 19 در بین مردم باعث کم‌شدن فعالیت‌های خارج از منزل شد، استفاده از آموزش‌های آنلاین و یادگیری ویدیویی بسیار موردتوجه قرارگرفت و البته بسیار هم موفق عمل کرد.

این شیوه آموزشی برای افرادی که برای وقت و انرژی خود ارزش قاﺋل هستند و تمایلی به هدردادن آن در ترافیک شهرهای شلوغ ندارند، بسیار موردتوجه قرارگرفته است. شاید با خود بگویید که داشتن حضور فیزیکی در سر کلاس و ارتباط با استاد و مدرس در شرکت در کلاس‌های حضوری دارای اهمیت است، اما این مورد نیز می‌تواند با امکان برگزاری جلسه پرسش و پاسخ زنده با استاد و مدرس قابل‌حل باشد.

یادگیری آموزش تعمیرات با فیلم های آموزشی

آموزش و یادگیری هر نوع مهارتی با دیدن فیلم آموزشی یادگیری ویدئویی میسر است، یکی از این مهارت‌ها که امروزه در بازارکار بسیار موردنیاز است و موردتوجه جویندگان کار نیز قرار گرفته‌است، آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر است. شما برای کسب این مهارت می‌توانید از طریق یادگیری ویدیویی آموزش تعمیرات کامپیوتر و برد های الکترونیکی در مجتمع آموزش آنلاین پل به عنوان یک تعمیرکار حرفه‌ای کامپیوتر و لپتاپ در بازار کار مشغول شوید. برای استفاده از این فیلم‌های آموزشی نیازی به داشتن اطلاعات و دانش این رشته از قبل ندارید و می‌توانید این آموزش‌ها را از صفر تا صد، همراه با امکان ارتباط زنده با استاد و مدرس خود پس از تماشای فیلم‌های آموزشی و برای رفع اشکلات و سوالات خود در این زمینه استفاده کنید.

دوره تخصصی اموزش تعمیرات کامپیوتر

تعمیرات کامپیوتر و برد های الکترونیکی

دامنه انجام تعمیرات کامپیوتر و لپتاپ بسیار گسترده است و از تعویض یک ویندوز ساده تا تعمیر و تعویض قطعات بزرگ و کوچک کامپیوتر و تعمیر بردهای الکترونیکی را دربر می‌گیرد. از آنجا که کامپیوتر در زندگی امروز جایگاه و نقش ویژه‌ای پیدا کرده‌است، و همچنین بردهای الکترونیکی در دستگاه‌های مختلف الکترونیکی کاربرد بسیار زیادی دارد، پرداختن به شغل تعمیرات کامپیوتر و برد های الکترونیکی می‌تواند یکی از مشاغل بسیار پردرآمد امروز باشد.

مرکز یادگیری تعمیرات برد های الکترونیک

مهارت‌هایی که با یادگیری ویدیویی آموزش تعمیرات برد های الکترونیکی به دست خواهید آورد.

  1. تمام اطلاعات و مفاهیم موردنیاز و مرتبط با بردهای الکترونیک، تمام قطعات و خواندن دیتا شیت این قطعات را خواهید آموخت.
  2. انواع قطعات الکترونیکی کارشده بر روی بردهای الکترونیکی، کاربرد و مشکلاتی که ممکن است برای این قطعات به‌وجود بیاید را خواهید شناخت. همچنین در پایان آموزش‌ها قادر خواهیدبود این مشکلات را پیدا کرده و به آسانی و با راحت‌ترین روش برطرف کنید.
  3. آشنایی با تمام ابزارآلات مورداستفاده در تعمیرات بردهای الکترونیکی و روش کار آن‌ها از دیگر آموزش‌های ابتدایی خواهدبود که با دیدن این فیلم‌های آموزشی فراخواهید گرفت. شما برای اینکه بتوانید به کار تعمیرات بردهای الکترونیکی مشغول شوید باید روش کار ابزارآلاتی مانند مولتی‌متر، منبع تغذیه، اسیلوسکوپ، هیتر و هویه و ابزار لحیم‌کاری را آموزش ببینید.
  4. آموزش پیداکردن ایرادات و عیب‌یابی از طریق اطلاع از ساختار مدارها در بردهای الکترونیکی و سپس رفع این عیوب و تعمیر مدارات مختلف موجود در بردهای الکترونیکی از دیگر آموزش‌های لازم است که با آموزش آنلاین تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر با طعم لیمو به آن دست پیدا می‌کنید.
  5. آشنایی با بلوک‌بندی‌های موجود در بردهای الکترونیک که شامل ورودی، خروجی، تغذیه و فرمان برد است و یافتن ایرادات و عیوب این بخش‌ها و تعمیرات آن‌ها از دیگر مهارت‌های این دوره‌های اموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر با طعم لیمو است.
  6. پس از اتمام این آموزش‌ها و دوره آموزشی تعمیرات کامپیوتر و اموزش انلاین تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات هارد کامپیوتر، توان انجام تعمیرات انواع بردهای عمومی و صنعتی را کسب خواهید کرد.

مرکز اموزش تعمیرات pc

مزایای یادگیری ویدیویی آموزش تعمیرات کامپیوتر و برد های الکترونیکی

یکی از مزیت‌های این روش یادگیری همانطور که در ابتدای بحث گفته‌شد، صرفه‌جویی در وقت و انرژی است که برای شرکت در کلاس‌های حضوری باید بگذارید. شما با یادگیری ویدیویی آموزش تعمیرات کامپیوتر و برد های الکترونیکی می‌توانید تا حد زیادی در هزینه آموزش این مهارت‌ها نیز صرفه‌جویی کنید. به‌علاوه با دسترسی همیشگی به فیلم‌های آموزشی می‌توانید در زمان و مکان دلخواه خود، در لپ‌تاپ و یا گوشی خود این آموزش‌ها را ببینید و برای فهم بهتر مطالب، فیلم‌ها را به عقب برگردانید و چندبار مشاهده کنید.

مزایای یادگیری ویدیویی آموزش تعمیرات کامپیوتر و برد های الکترونیکی با طعم لیمو

با یادگیری ویدیویی آموزش تعمیرات کامپیوتر و برد های الکترونیکی با طعم لیمو علاوه بر مزیت‌هایی که در بخش‌های قبلی گفته‌شد، می‌توانید از 2 سال آپدیت ویدئوهای جدید آموزشی در این زمینه برخوردار شوید و پس از پایان دوره مدرک بین‌المللی برای ارائه به بازارکار داخلی و خارجی را از آموزشگاه فنی پل دریافت کنید.

آموزشگاه پل با داشتن بیشتر از 20 سال سابقه آموزش مهارت‌های بازارمحور و خدمات اموزشی تعمیرات کامپیوتر با طعم لیمو به جوانان جویای کار، دوره آموزش لپ تاپ و کامپیوتر غیرحضوری را با بهره‌گیری از اساتید برجسته و دارای تجربه برای علاقه‌مندان به یادگیری این مهارت‌ها در سرتاسر کشور آماده کرده‌است. کیفیت تصویربرداری و استفاده از چند دوربین در فیلمبرداری، از دیگر مزیت‌های یادگیری ویدیویی آموزش تعمیرات کامپیوتر و برد های الکترونیکی با طعم لیمو می‌باشد. به‌علاوه این دوره آموزش آنلاین تعمیرات pc و بردهای الکترونیکی همراه با آموزش آنلاین تعمیرات ماینر نیز هست.

دوره جامع تعمیرات لپتاپ و کامپیوتر

سخن آخر

یادگیری و آموزش بیشتر مهارت‌ها از طریق تماشای ویدئو و فیلم‌های آموزشی با تدریس اساتید با تجربه امکانپذیر است و یکی از راه‌های یادگیری بدون هدررفتن وقت و انرژی است. یکی از مهارت‌های موردنیاز بازارکار این روزها تعمیرات کامپیوتر و لپتاپ و بردهای الکترونیکی است. مجتمع آموزشی پل یکی از بهترین آموزشگاه دوره های فنی در ایران، اقدام به تهیه بسته‌های آموزش آنلاین با طعم لیمو برای یادگیری ویدیویی آموزش تعمیرات کامپیوتر و برد های الکترونیکی با طعم لیمو کرده‌است که در سایت این آموزشگاه به آدرس poulgilan.com قابل خریداری است.

این بسته‌های آموزشی دارای مزیت‌هایی چون دسترسی همیشگی به ویدئوها، برخورداری از پشتیبانی آنلاین توسط مدرسین دوره در جلسات لایو، برخورداری از 24 ماه آپدیت ویدئوهای آموزشی جدید و اعطای مدرک بین‌المللی پس از اتمام آموزش است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق واتساپ با مشاوران این دوره‌ها در مؤسسه فنی پل ارتباط برقرار کنید و از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

دکمه بازگشت به بالا