اجتماعیبرترین های ترند روز

جدیدترین و شیک ترین مدل مانتوهای کتی + معرفی فروشگاه

مانتو از لباس های ضروری در بین بانوان است که بسته به موقعیت مکانی مورد نظرشان مدل مناسبی را انتخاب می کنند و در اکثر کمد خانم ها مانتوهای مختلفی به چشم می خورد و مدل مانتو کتی امروزه در بین خانم ها بسیار پرطرفدار شده است بنابراین اگر شما نیز به دنبال مدل مانتو کتی ۱۴۰۲ هستید بهتر است تا پایان مطلب همراه ما باشید.

انتخاب مدل مانتو زیبا نقش مهمی در زیبایی استایل خانم ها ایفا می کند و امروزه تنوع مانتو کتی جدید بسیار زیاد می باشد که با معرفی فروشگاه مانتونو میتوانید جدیدترین و شیک ترین مدل مانتوهای کتی را انتخاب و استایل منحصر به فردی داشته باشید.

شیک ترین مدل مانتو کتی 1402

شاید برای شما نیز پیش آمده است که به دنبال مانتو زیبایی هستید اما به دلیل تنوع زیاد، انتخاب مانتو شاید برای شما کمی سخت باشد به همین خاطر، در فروشگاه مانتونو جدیدترین مدل های مانتو کتی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا با انتخاب از آن ها استایل جذابی داشته باشید.

 مانتو کتی شیک اغلب به صورت اور سایز دوخته می شود و یک استایل شیک و زیبا برای شما می سازد. داشتن یقه های بزرگ انگلیسی و یا یقه آرشال یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که در این مدل مانتو ها به چشم می خورد.

راهنمای ست کردن مانتو کتی با انواع لباس ها

یکی از روش‌های پوشیدن مانتو کتی و ترتیب‌دادن استایلی رسمی با آن، استفاده از رنگ‌های یکسان است. یعنی باید با انتخاب تمام بخش‌های لباس‌تان از یک رنگ، استایلی مونوکروم برای خود تدارک ببینید. چنین ترکیبی از رنگ‌ها در کنار هم به شما رسمیت می‌بخشد.

برای داشتن یک استایل رسمی و در عین حال زیبا و شیک با استفاده از مانتو کتی ، می توانید از شلوار های بوت کات و پارچه ای استایلیش استفاده کنید. اگر دنبال استایل رسمی ای هستید که خشک نباشد و بیش از حد شما را جدی نشان ندهد، مانتو کتی گزینه بسیار خوبی برای شما است. در انتخاب مانتو کتی برای استایل رسمی از رنگ های مشکی و ترجیحا تیره استفاده کنید، ولی اگر به هر دلیلی رنگ های روشن را دوست دارید، استفاده از رنگ های نود، مانند کرم و یا پودری به کار شما می آید. کفش های پاشنه دار در کنار کیف های کوچک و مجلسی در کنار شال های تک رنگ یک ظاهر جذاب و رسمی را برای شما می سازد.

اگر طرفدار استایل کلاسیک هستید مانتو کتی یکی از بهترین انتخاب ها برای ساختن یک استایل کلاسیک جذاب و فوق العاده است. مانتو کتی در کنار شلوار های راسته پارچه ای و همرنگ با مانتو و یا شلوار های مام استایل و مام فیت، همراه با کفش های تخت و بدون پاشنه که معمولا با اسم کفش های عروسکی آنها را می شناسیم یک استایل کلاسیک و زیبا برای شما فراهم می کند. روسری و یا شال های ابریشمی تکمیل کننده استایل کلاسیک شما با مانتو کتی است.

دکمه بازگشت به بالا