اجتماعیبرترین های ترند روز

تعمیرات مبل در شهر تهران با تخفیف و نمونه کار 09102006753

منظور از تعمیرات مبل چیست؟

مبلمان هم مانند تمام وسیله هایی که در اطرافتان انها را مشاهده می کنید و زندگی شما را راحت تر و بهبود بخشیده اند رو به فرسودگی و خرابی میروند و شما باید نسبت به تعویض یا تعمیر ان اقدام کنید و تعمیرات مبل فرایندی است که مبلمان شما را احیا میکند و به دکوراسیون خانه شما جانی تازه میدهد.

قیمت تعمیر مبل یکی از خدماتی است که در کشور در حال خدمت رسانی به شما عزیزان است و در صرفه جویی اقتصادی و کلی موارد دیگر در حوزه مبلمان به شما کمک شایانی میکند در ادامه کمی با این خدمات اشنا میشویم و متوجه میشویم که این خدمات چگونه میتواند به ما در زمینه مبلمان کمک بکند.

همین حالا استعلام قیمت تعمیر مبل خود را بگیرید: 09102006753

حالا چرا تعمیرات مبل؟

یکی از علت های تعمیرات مبلمان این است که مبلمان شما از چوب خوبی برخور دار است و دارای ریشه و اصالت در مبلمان است که اگر بخواهید این مبلمان را دور بیاندازید و مبلمان جدید بگیرید باید با یک هزینه هنگفت مانند این مبلمان را گیر بیاورید که جنس با کیفیت و مرغوبی مانند او داشته باشد امروزه برای اقتصادی تر کردن و پایین آوردن قیمت مبلمان ها از چوب ها و جنس های ضعیف تری نسبت به قبل استفاده میکنند تا مردم توان خرید مبلمان برای خانه خود را داشته باشند

قیمت تعمیر مبل چقدر است؟

در کشور انواع و اقسام مبل های مختلفی وجود دارد با میزان جنس استفاده شده مختلف با مقدار پارچه استفاده شده، فریم و اسکلت استفاده شده و کلی موارد دیگر که برای تعمیر انها باید موارد بیشتری را در نظر گرفت به همین دلیل نمیتوان قیمت واحدی را برای هر مبلمان در نظر گرفت و میتوان گفت که قیمت تمام شده مشخصی ندارند و شما برای اینکه قیمت تعمیرات مبل خود را بدانید باید برای کارشناسان ما عکس مبل خود را در وبسایت یا شبکه های اجتماعی مختلف ارسال بکنید تا به قیمت تمام شده تعمیر مبلمان خود برسید

همین حالا استعلام قیمت تعمیر مبل خود را بگیرید: 09102006753

نجاری در تعمیرات مبل چگونه است؟

نجاری در تعمیرات مبلمان تفاوتش با نجاریدر مبلمان تنها در این است که ساخت فریم و اسکلت اصلی را دارا نیست در غیر اینصورت هر اتفاقی که میتواند در نجاری برای مبلمان بیافتد نیز در تعمیرات مبل برای نجاری میافتد، شاید بعضی از کارگاه ها در برخورد با چنین مواردی چشمشان را به روی این مشکل های اسکلتی ببندند اما حتی از کوچک ترین شکستگیو در رفتگی نیز نباید گذشت چون همان مشکل فردا فاجعه ای خواهد بود برای صاحب مبل مجموعه ما قبل از هر مرحله ای نسبت به نجاری مبلمان و اصلاح سازی ان اقدام میکند و سپس به مرحله رویه کوبی ارجاع داده میشود.

همین حالا استعلام قیمت تعمیر مبل خود را بگیرید: 09102006753

رنگکاری در تعمیرات مبل چیست؟

رنگ کاری مبل بسیار حساس است و شخصی که این کار را بر عهده میگیرد باید تجربه رنگ کاری انواع مبل را داشته باشد. اگر تمایل دارید تا رنگ کاری مبل با کیفیت انجام شود سعی کنید مبل های خود را به کارگاه هایی که از افراد ناشی برای انجام رنگ کاری کمک میگیرند نسپارید. افراد ناشی هیچگاه نمیتوانند رنگ کاری با کیفیت را همانند اشخاص با تجربه انجام دهند و نتیجه کار آن طور که تمایل دارید و تصور میکنید از آب در نخواهد آمد. رنگ کاری مبل با کیفیت یکی از تخصص های کارشناسان  برند خانه شیک میباشد و در رنگ کاری هایی که پرسنل این مجموعه انجام داده اند نتیجه کار کاملا باب میل و سلیقه کارفرما بوده است.

همین حالا استعلام قیمت تعمیر مبل خود را بگیرید: 09102006753

تعمیرات مبل راحتی شرکت خانه شیک

امروزه مبلمان راحتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و به همین سبب پس از چند سال، فرسوده و کهنه می شود. برای داشتن یک دست مبلمان راحتی جدید، میتوانید به بازار و نمایشگاه های مبل بروید و مبل دلخواه خود را انتخاب نمایید. چه بسا مدتی طولانی از وقت خود را صرف یافتن مبل راحتی مورد نظر بکنید. اما؛ پیشنهاد میکنیم، که اگر از تعمیر مبل راحتی قدیمی خود راضی هستید، به جای هزینه بیشتر برای خرید مبل نو، با هزینه ای بسیار کمتر مبلمان خود را تعمیر و رویه کوبی کنید و صاحب یک دست مبلمان نو، حتی بهتر از روز اول شوید.

تعمیرات مبل استیل

مبل استیل و کلاسیک به دلیل ظرافت کاری‎های بیشتر نسبت به مبلمان راحتی معمولا زودتر و بیشتر دچار آسیب میشوند. البته استفاده درست از این مبلمان میتواند طول عمر مبل شما را بیشتر و نیاز به مرمت آنرا کمتر و کمتر کند.

دلابل متعدد و متفاوتی وجود دارد که نیاز به تعمیر مبل استیل خود خواهید داشت :

  • شکستگی و لقی پایه‎های مبلهای تک و صندلی‎های سرویس نهارخوری
  • تغییر رنگ، رنگ پریدگی و تیرگی و چرک شدن پارچه
  • شکستگی و از بین رفتن بخشهای ظریف مبل مانند تاج و نقش و نگار روی دسته مبل
  • شل شدن فنر کف مبل و از بین رفتن اسفنج و نشست محتوی مبل
  • از بین رفتن اسفنج یا فوم پشتی مبل
  • صدا جیرجیر چوب و فنرهای مبل استیل

قبل از هر چیز باید بدانید که مبل شما هر چقدر با کیفیت و حتی گرانقیمت باشد نیاز به تعمیر مبل پس از گذشت چند سال ( کم یا زیاد ) احساس خواهد شد. بنابراین تعمیر و رویه‎کوبی مبل استیل خود را به متخصصین مجرب و حرفه ای مجموعه خانه شیک بسپارید و با خیالی آسوده مبلی نو و حتی بهتر از روز اول را به هزینه ای مقرون بصرفه تحویل بگیرید!

تعویض ابر و فوم

رفته رفته و به مرور زمان مبلمان هم مانند بقیه اشیا و اجسام رو به فرسودگی و خرابی میرود و نیاز به تعمیرات پیدا میکند، همیشه در تعمیرات مبلمان لازم نیست که شما تمام مبلمان خود را به زیر تعمیر ببرید بیشترین نقطه که تحت فشار و اسیب است نشیمن و تشک مبلمان است و در بیشتر مبلمان ها نشیمن و تشک مبلمان از ان جدا میشود، شما میتوانید به جز اینکه تمام مبلمان خود را تعمیر یا تعویض کنید فقط تشک ها، ابر ها و فوم هایی (تشک نشیمن و کوسن تکیه گاه) که در معرض فشار زیاد بوده ان را تعمیر کنید در اینصورت با کم ترین هزینه و صرفه جویی اقتصادی مبلمان قابل استفاده خواهید داشت

منبع

دکمه بازگشت به بالا