سنگ پله پرطاووسی اصفهان

مشخصات و لیست قیمت انواع سنگ مرمریت پرطاووسی

سنگ پله پرطاووسی سه نوع دارد :

·         سنگ پله پرطاووسی اصفهان

·         سنگ پله پرطاووسی یزد

·         سنگ پله پرطاووسی شیراز

سنگ پرطاووسی اصفهان

سنگ پرطاووسی که از معادن اصفهان استخراج می‌گردد دارای مقاومت بسیار خوب در برابر فشار و ضربه می‌باشد .زیبایی بافت این سنگ باعث استفاده زیاد این سنگ در فضای داخلی ساختمان می‌گردد.سابیدگی بر روی این سنگ تأثیر چندانی ندارد بنابراین استفاده از این سنگ در مکانهای عمومی پر رفت‌وآمد مناسب است. قیمت سنگ مرمریت نسبت به دیگر سنگ ها کمی بالاتر است.

سنگ پله پرطاووسی یزد

در شهر یزد معادن استخراج سنگ‌هایی نظیر گرانیت ، مرمریت ، مرمر، تراورتن وجود دارد. این معادن سنگ‌های پرطاووسی با زمینۀ روشن بارگه‌های پراکنده قهوه‌ای موجود می‌باشد . در سطح‌رویی سنگ پرطاووسی یزد حفره‌هایی وجود دارد که به‌وسیله ماستیک بی‌رنگ از بین می‌رود. روش‌های فرآوری بروز و انجام عملیات صیقل بر روی سنگ پرطاووسی یزد زیبایی و کاربرد آن را بالاتر می‌برد . سنگ پرطاووسی یزد به دلیل مقامت خوب در برابر فشار و ضربه در پله‌ها و سنگفرش منازل و ادارات مورداستفاده قرار می‌گیرد.

سنگ پله پرطاووسی شیراز

معادن گندمک و ارسنجان در استان شیراز سنگ‌های پرطاووسی مرغوب و باکیفیتی می‌کنند . سنگ پرطاووسی شیراز به دلیل صیقل پذیری خوب و مقاومت بالا در پله‌ها ، سنگفرش‌ها ، نما ، ، فضای سبز مورداستفاده قرار می‌گیرد. معمولاً سنگ پرطاووسی شیراز دارای زمینه سفید ورگه‌های طلایی و قهوه‌ای در سطح خود می‌باشد . ترکیب رنگی این سنگ باعث زیبایی سنگ پرطاووسی می‌گردد و همین امر سبب استفاده از سنگ پرطاووسی شیراز در مکانهای لوکس و مکان‌هایی که به سنگ‌های تزیینی نیاز دارند می‌گردد.

قیمت سنگ راه‌ پله پرطاووسی

امکان خرید از کارخانه برای سنگ‌های پرطاووسی شیراز وجود دارد . همین باعث حذف واسطه‌ها و کاهش قیمت سنگ می‌گردد.به‌طورکلی قیمت سنگ راه‌پله پرطاووسی نسبت به سنگ‌هایی باکیفیت مشابه دارای قیمت پایین‌تری می‌باشد .سنگ راه‌پله پرطاووسی را به‌صورت طولی برش می‌دهند تا بتوان به‌راحتی در راه‌پله استفاده کرد .به دلیل همین ویژگی‌ها در بین ساختمان‌سازان و کسانی که با صنعت سنگ سروکار دارند، سنگ پرطاووسی طرفداران زیادی دارد.

سنگ پله مرمریت پرطاووسی

زمینه سنگ‌های مرمریت پرطاووسی در معادن مختلف متفاوت است . رگه‌های گل و یا رگه‌های رنگی قهوه‌ای که در سطح آن پراکنده است باعث تمایز این سنگ‌ها با یکدیگر می‌گردد. برای مثال سنگ مرمریت پرطاووسی استان یزد دارای رگه‌های پررنگ‌تری نسبت به سنگ‌های مرمریت پرطاووسی استان فارس دارد .سنگ پله مرمریت نیز به دلیل مقاومت در برابر ضربه و فشار درزمینهٔ پله چینی و مکانهای پر رفت‌وآمد کاربرد دارد.

خرید سنگ پله پرطاووسی

سنگ پرطاووسی به دلیل زیبایی و ویژگی‌های خوبی که به‌عنوان یک سنگ ساختمانی دارا است، مورد استقبال سازندگان قرار می‌گیرد . خرید سنگ پرطاووسی به معدن استخراج‌کننده ، نوع فرآیند فرآوری شده ، بافت سنگ و وجود و یا عدم ناخالصی‌های تقسیم‌بندی می‌گردد. سنگ پرطاووسی سنگ پرفروشی در صنعت سنگ‌های ساختمانی می‌باشد .

سنگ پله پرطاووسی اصفهان

یک سنگ خوب باید دارای ویژگی نفوذپذیر پایین آب ، سختی و مقاومت خوب در برابر فشار و ضربه ، عدم رنگ‌پریدگی ، انتخاب سایز بر اساس نیاز مشتری رنگ زیبا و کاربردی ، قیمت ارزان باشد . پرطاووسی اصفهان دارای تمامی این ویژگی‌ها هست بنابراین دارای جایگاه خاصی در بین خریداران این سنگ می‌باشد.

یکی از گونه‌های بسیار زیبا و پرفروش در میان انواع سنگ‌های ساختمانی، سنگ مرمریت پرطاووسی می‌باشد. این سنگ به دلیل جلوه زیبا و بازی رنگ طبیعی و بسیار خاصی که دارد موردپسند اکثر سلایق قرار می‌گیرد و به سبب مقاومت عالی که در برابر سایش و فشار دارد یکی از اولین گزینه‌های انتخابی متصدیان ساخت‌وساز و پیمانکاران در طراحی و اجرا کف و پلکان می‌باشد. سنگ پرطاووسی از دسته سنگ‌های مرمریت و دگرگون‌شده می‌باشد که مواد اصلی تشکیل‌دهنده آن‌ها ترکیبی از آهک و ماسه است.

مرمریت ها اکثراً سنگ‌هایی مقاوم هستند که در برابر ضربه و فشار استحکام بسیار خوبی از خود نشان می‌دهند. سنگ مرمریت پرطاووسی هنگامی‌که از معادن استخراج می‌گردد به دو صورت گل‌دار و کم گل قابل فراوری می‌باشد. اگر به تصویر ارائه‌شده از محصول این بخش توجه نمایید، این سنگ دارای زمینه کرم روشن به همراه خال‌ها و گل‌های قهوه‌ای نامنظم و زیادی در سطح خود می‌باشد که همین موضوع نشان‌دهنده گل‌دار بودن آن است.

معدن سنگ پرطاووسی

کشور ایران دارای معادن زیادی از سنگ مرمریت در جای‌جای خود می‌باشد و در این میان مرمریت پرطاووسی نیز دارای چندین معدن در ایران است که بهترین آن در معدن‌های استان یزد یافت می‌شود. معدن این سنگ در 200 کیلومتری جنوب شرقی شهر زیبای یزد قرار دارد.

کاربری سنگ پله پرطاووسی

یکی از کاربری‌های اصلی سنگ مرمریت پرطاووسی، طراحی و ساخت پلکان در فضای داخلی و خارجی ساختمان می‌باشد. این سنگ علاوه بر زیبایی که به ساختمان می بخشد و در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار مؤثر می‌باشد، دارای استحکام و دوام عالی نیز است که سبب می‌شود تا سالیان سال همانند روز اول باقی بماند. کف‌سازی نیز از دیگر کاربری های این سنگ به دلیل مقاومت بالا آن در برابر ضربه و فشار می‌باشد.

این محصول از ساب و صیقل بسیار خوبی برخوردار است و به همین دلیل در فضاهای کوچک و بزرگ و در زیر روشنایی چراغ سبب انعکاس نور و زیبایی دوچندان آن فضا می‌گردد. همچنین به دلیل گل‌هایی که درزمینهٔ خود دارد و از حالت یکنواختی برخوردار نمی‌باشد، می‌توان از آن‌هم به‌صورت یکدست و هم به‌صورت ترکیبی به همراه سنگ‌ها و مصالح دیگر بهره‌گیری نمود. سنگ مرمریت پرطاووسی در ساخت نمای داخلی و خارجی ساختمان نیز مورداستفاده فراوان قرار می‌گیرد.

نکات مثبت سنگ پله پرطاووسی

·         ساب و صیقل کافی
·         استحکام بالا
·         مقاوم در برابر سایش
·         رنگ و طرح ثابت و طبیعی
·         طول عمر بالا

نکات منفی سنگ پرطاووسی

·         قیمت این سنگ پرطاووسی به دلیل گل‌های زیبایش از نمونه پرطاووسی کم گل در بخش دیگر کمی بیشتر است.

جمع‌بندی در مورد سنگ پرطاووسی

سنگ مرمریت پرطاووسی یکی از نمونه‌های موجود در بخش صادرات می‌باشد و از جایگاه مناسبی در سطح جهانی برخوردار است. این سنگ در ابعاد مختلفی قابل فراوری می‌باشد که نمونه موجود در این بخش دارای عرض 35 سانتی‌متر و طول متغیر از 100 تا 250 سانتی‌متر است.شما عزیزان برای گرفتن مشاوره و انتخابی بهتر و دقیق‌تر می‌توانید با کارشناسان ما در سنگ ویانا در قسمت تماس با ما، ارتباط برقرار کنید و از راهنمایی‌های کارشناسان استفاده نمایید.

سنگ پله پرطاووسی یکی از سنگ‌های بسیار زیبا و پرکاربرد می‌باشد. سنگ مرمریت پرطاووسی مناسب برای کف و دیواره‌های ساختمان و لابی، سرویس‌های بهداشتی لوکس و همچنین این سنگ بعد از اجرا به معنای واقعی، زیبایی یک سنگ طبیعی را دارد. این نمونه سنگ با زمینه‌ای بارنگ کرم تیره و فسیل‌های قهوه‌ای شبیه پر موجود می‌باشد. یکی از ویژگی‌های مهم این سنگ جذب آب پایین و استحکام بالا می‌باشد و سنگ پرطاووسی در دو سورت کم گل و پرگل دسته‌بندی می‌گردد. معادن سنگ مرمریت پرطاووسی در منطقه ابرکوه از توابع استان یزد و جرقویه اصفهان واقع‌شده است.

اگر بخواهیم یکی از معایب این سنگ مرمریت پرطاووسی بپردازیم بازی رنگ زیاد است که البته بسیاری از معماران بازی رنگ در این سنگ را امتیاز می‌دانند چراکه بعد از اجرا و نصب از چیزی کمتر از زیبایی سنگ طبیعی ندارد. این محصول یکی از سنگ‌های مرمریت پرطرفدار و لوکس به‌حساب می‌آید. سنگ مرمریت پرطاووسی و سنگ تراورتن پرطاووسی بر اساس استانداردهای صادراتی فرآورده شده و سپس عرضه می‌گردد. پرطاووسی به‌صورت اسلب و تایل تولید می‌شود چراکه با توجه به افزایش قیمت کوپ خام و سایر هزینه‌های تولیدی روش اسلب مقرون‌به‌صرفه تر می‌باشد.

در این روش با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و ضایعات کمتر عملیات اپوکسی و ساب و… روی آن انجام می‌شود. قیمت سنگ مرمریت پرطاووسی به عواملی بستگی دارد که به‌صورت خلاصه به آن می‌پردازیم:
نوع و ماهیت سنگ، نداشتن ناخالصی و پوسیدگی در سنگ، قطر سنگ، لب پر نبودن سنگ، درجه‌بندی یا به‌اصطلاح سورت، هزینه‌های حمل‌ونقل، حداقل بودن میزان رگه‌های موجود در سطح سنگ، هزینه‌های استخراج و خرید کوپ، نوش برش و فرآوری و…

درصورتی‌که پالیشرها مرغوب باشند و اجرای صحیح عملیات فرآوری و ساب به‌خوبی صورت گیرد، سطح صیقلی و براق پرطاووسی چشم‌نوازی بیشتری خواهد داشت. این محصول یکی از بهترین سنگ‌های موجود در فروشگاه سنگ ویانا می‌باشد. فروش سنگ مرمریت پرطاووسی به‌صورت اینترنتی بوده و به سراسر کشور قابل‌ارسال می‌باشد. این سنگ در ابعاد مختلف در وب‌سایت اینترنتی سنگ ویانا موجود می‌باشد.

کاربردهای مرمریت پرطاووسی

جالب است بدانید مرمریت پرطاووسی کاربردهای بسیاری دارد. همانطور که می دانید از مقاومت این سنگ زیاد تعریف کردیم. سنگ مرمریت مقاوم بسیار مناسب پله ها است. اما این سنگ کاربردهای دیگری نیز دارد.
کفپوش لابی هتل ها و مجتمع های تجاری و مسکونی
سنگ پله و کف پارکینگ و راه پله ها
دیوارهای لابی و داخل واحدهای تجاری و مسکونی
لازم به ذکر است ترکیب مرمریت پر طاووسی و انواع مرمریت مشکی و گرانیت مشکی نیز برای کفپوش ها بسیار زیبا است. معمولا ترکیب سنگهای روشن و تیره جذاب است.

خرید و فروش انواع مرمریت پرطاووسی با قیمت ارزان

ما اعتقاد داریم همیشه فروش با قیمت منصفانه و ارزان باعث رضایت مشتریان است. متاسفانه در سالهای اخیر شاهد گران شدن انواع مرمریت هستیم. مشکلات اقتصادی در تمام حوزه ها اثرگذار بوده است. قصد نداریم درباره این مشکلات و تاثیر انها توضیح دهیم.

بلکه هدف ما بررسی شفاف قیمتها در بازارهای سنگ است. یکی از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت سنگها هزینه های بالای ماشین آلات در عملیات استخراج است. حتی تیغ های برش سنگ، تهیه و خرید این تیغ ها بسیار زیاد است.
تحریم های طالمانه نیز روی واردات این تیغ ها و ماشین آلات تاثیر بسیاری دارد. از طرف دیگر نوسانات بسیار زیاد ارزها نیز تاثیرات فراوانی روی اقتصاد دارد. به هر حال در این وضعیت باز هم ما تلاش می کنیم مرمریت را ارزان بفروشیم. هدف ما ارائه خدمات به تمام مشتریان است.

قیمت سنگ مرمریت پرطاووسی

در نظر داشته باشید قیمت سنگ مرمریت پر طاووسی به عوامل زیادی بستگی دارد. عواملی مانند. به عبارتی دیگر فروش سنگ مرمریت پرطاووسی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد.
روشنی و یکدست بودن سطح سنگ.
منظم بودن خطوط بر روی سنگ.
ضخامت و ابعاد سنگ که هر چقدر بیشتر باشد سنگ گرانتر است.
هر چقدر سنگ دقت برش بالاتری داشته باشد گرانتر است.
کیفیت فرآوری سنگ مانند ساب، سورتینگ و رزین و براق بودن سنگ
حال با توجه به این عوامل بازرگانی سنگ شگفت انگیز این سنگها را در ابعاد زیر برش می زند.
۴۰×۴۰
۶۰×۶۰
۴۰ طولی یا تایل
اما قیمت های ما
مرمریت پرطاووسی ۴۰×۴۰ با ضخامت ۲۰ سانتیمتر ۱۲۰٫۰۰۰ تومان
مرمریت پرطاووسی ۶۰×۶۰ با ضخامت ۲۰ سانتیمتر ۱۴۰٫۰۰۰ تومان

فروش عمده سنگ مرمریت پر طاووسی

طبیعتا فروش عمده سنگها با یکدیگر متفاوت است. زیرا شرایط مختلف استخراج و تولید و عرضه این سنگها با یکدیگر فرق دارد. قاعدتا همه مشتریان نیز قصد خرید عمده مرمریت پرطاووسی را ندارند. فروش عمده مرمریت پرطاووسی به صورت تایل، اسلب و کوپ امکان پذیر است.

در معادن مرمریت پرطاووسی این سنگها به صورت کوپ به فروش می رسد. ما این کوپ ها را برای برش به کارخانه های خودمان ارسال می کنیم. در کارخانه ها هم صبق سفارش مشتریان سنگها بریده می شود و به آنها تحویل داده می شود.
یا اینکه به صورت استاندارد های موجود در بازار بریده می شود و به انبارهای مختلف ما در شهرهای مختلف ارسال می شود. قطعا هرچقدر سفارش مشتریان حجم بیشتری داشته باشد قیمت هم کمتر می شود. یعنی آنها می توانند با تخفیف بهتری خرید کنند. خلاصه اینکه فروش سنگ مرمریت پرطاووسی تخصص ما است.

صادرات سنگ مرمریت پرطاووسی

شاید برخی از همکاران ما اعتقاد داشته باشند مرمریت پرطاووسی مناسب صادرات نیست. ولی ما معتقدیم این سنگ نیز مشتریان خاص خودش را دارد. همانطور که برخی از سنگها مشتریان خاصی دارند، مرمریت پرطاووسی نیز مشتریانی در کشورهای مختلف دنیا دارد.

یکی از برترین ویژگی های این سنگ قیمت تقریبا ارزان آن است. شایان ذکر است این سنگ در افریقا و امریکای جنوبی مشتریان زیادی دارد. همچنین، برخی از کشورهای شرق آسیا نیز ایم سنگ را می پسندند. به هر حال این محصول گزینه بسیار خوبی برای صادرات است. اغلب مشتریان افریقایی اسلب این سنگ را می خواهند.

بهترین فروشنده سنگ مرمریت پرطاووسی

بازرگانی سنگ شگفت انگیز یکی از بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان مرمریت پرطاووسی در ایران است. در حقیقت تمام تلاش ما کسب رضایت مشتریان داخلی و خارجی است. برای این هدف ما با چالش های زیادی روبرو هستیم. تمام تلاش ما برای رفاه حال مشتریان گرامی است.

این تلاشها شامل تعیین قیمت ارزان و ارائه مرمریت با کیفیت و همچنین شرایط حمل ارزان برای ارسال سفارشات است. تنها بخش ارائه سنگ با کیفیت برای مشتریان محترم برای ما بسیار پرهزینه است. اما ما برای رفاه حال مشتریان تمام این چالشها را برطرف می کنیم. تلاش کردیم تا در این مقاله درباره فروش سنگ مرمریت پرطاووسی توضیحات مفیدی را به شما ارائه دهیم. لطفا برای دریافت لیست قیمت انواع مرمریت پرطاووسی با مشاوران فروش ما تماس بگیرید. ضمنا برای سفارشات بیشتر از ۳۰۰ متر مربع با ما تماس بگیرید.

خرید سنگ از اصفهان در قیمت های متنوع

سنگ‌ هایی که در اصفهان به فروش می رسند همگی از قیمت بسیار پایینی برخوردار هستند همچنین این سنگ ها همگی دارای تخفیف های ویژه می باشند که قیمت آن ها را چند برابر پایین تر می آورد. اگر به بازار های سنگ فروشی اصفهان سر بزنید شاهد سنگ های مختلف با چینش منظم خواهید بود که از دیدن این همه نظم با رنگ بندی های مختلف به وجد خواهید آمد.

در بازار سنگبری محمودآباد اصفهان نظم و زیبایی که حاصل از رنگ بندی سنگ ها می باشد نمای بسیار زیبایی را به وجود آورده است که در هیچ سنگ فروشی دیگری نخواهید دید ، ضخامت و اندازه این سنگ ها در همه نوع وجود دارد‌. جالب است بدانید که بسیاری از سنگ فروشی ها اندازه واحدی برای سنگ های خود دارند ولی سنگ فروشی واقع در اصفهان امکاناتی را دارد که می تواند سنگی در اندازه و ضخامت دلخواه شما را به وجود بیاورد.

افرادی که در این سنگ فروشی ها کار می کنند ، کارشناسان و سنگ شناسان متخصص هستند که در تشخیص کیفیت سنگ های مختلف بیشترین تجربه در میان تمام مردم دارند ، آن ها می توانند به شما کمک کنند تا هر نوع سنگی که مناسب کارتان است به شما عرضه کنند. فروش سنگ از اصفهان به کلان شهر های بزرگ امری است که باعث افتخار مجموعه تاتیان است

معرفی سنگهای اصفهان

از بهترین سنگ های استخراج شده از معادن استان اصفهان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

سنگ تراورتن : تراروتن سنگی آهکی و متخلخل است. سنگ ترواروتن به دلیل تنوع رنگی و الگویی بالایی که دارد در کاربرد های متنوعی مثل سنگفرش و کفپوش، نما خارجی، دیوارها و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع سنگ در حال حاضر به دلیل افزایش عرضه در بازار از قیمت مناسبی برخوردار است. تراورتن به دلیل حفره‌هایی که دارد، صیقلی و صاف نیست و برای کف مکان‌هایی که رطوبت بالایی دارند، یک گزینۀ مناسب است.

سنگ مرمریت : مرمريت یک سنگ‌ آهكی دگرگون شده است و در میان ساختمان سازان و پیمانکاران از محبوبیت بالایی برخوردار است. این نوع سنگ به دلیل تنوع رنگی و طرحی بسیار بالا به صورت اسلب، پلاک، فرشی و پله، فرآوری شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. مرمریت جزو سنگ‌های لوکس و تزئینی است و عموما در طراحی داخلی استفاده می‌شود.

سنگ چینی : سنگ چینی در گروه سنگ‌های دگرگونی آهکی قرار می‌گیرد. این سنگ که نوعی مرمریت است در صورت خلوص بالا سفید و بلورین است. گاهی اوقات رگه‌ها و خطوط خاکستری رنگ نیز در آن مشاهده می‌شود که نشان‌ دهندۀ مواد کربن‌دار در این سنگ است. سنگ چینی سفید منعکس کننده نور است و در نتیجه گرمای زیادی جذب نمی‌کند. این سنگ به دلیل اینکه نفوذپذیری پایینی نسبت به آب دارد و به راحتی می‌تواند در معرض رطوبت قرار بگیرد در سرویس‌های بهداشتی استفاده می‌شود.

سنگ گرانیت: این نوع سنگ از سخت شدن توده‌های مواد مذاب تشکیل می‌گردد و در نتیجه یک سنگ آذرین است. گرانیت از مقاومت بالایی در برابر فشار برخوردار است به همین دلیل می‌توان از آن در مکان‌های پرتردد استفاده نمود. مهم‌ترین کاربردها سنگ گرانیت در قسمت ورودی ساختمان‌ها و سنگ فرش‌های اماکن عمومی است. از مزایای سنگ گرانیت می‌توان به مقاومت در برابر مواد شیمیایی و قلیایی اشاره کرد.

سنگ مرمر: یادتان باشد که سنگ مرمر با مرمریت تفاوت‌های بسیاری دارد. سنگ مرمر یک نوع سنگ دگرگون شده آهکی است. این نوع سنگ از طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها برخوردار است، نظیر سفید، مشکی، سبز، ارغوانی، قرمز. تفاوت عمده مرمر و مرمریت در این است که سنگ مرمر می‌تواند نور را از خود عبور دهد، همین ویژگی باعث شده از سنگ مرمر در طراحی دکوراسیون داخلی بیشتر استفاده شود

خرید مستقیم از معادن سنگ اصفهان

از شناخته‌ شده ترین معادن سنگ در اصفهان می‌توان به معدن سنگ اسلب مشکی نجف آباد، سنگ مرمر هفتومان خور و بیابانک، سنگ بازبنده نائین، سنگ خسرو آباد نطنز، معدن سنگ تراورتن سه میمه، سنگ تخت سرخ اردستان، سنگ گلدن بلک کاشان و سنگ گلدن بلک کاشان اشاره کرد. با توجه به این که اصفهان یکی از مطرح‌ترین تولیدکنندگان انواع سنگ ساختمانی و تزئینی در ایران است، خریداران می‌توانند به راحتی انواع سنگ را از اصفهان تهیه کنند .

فروشگاه‌های سنگ اصفهان، انواع سنگ‌های گرانیت، چینی، مرمریت، تراروتن و مرمر را به خریداران عرضه می‌کنند. برای سهولت دسترسی به این محصولات زیبا و پرطرفدار می‌توانید از طریق مجموعه تاتیان اقدام کنید و سنگ مورد نیازتان را تهیه کنید. تاتیان با همکاری مستقیم با معادن مختلف سنگ اصفهان دست دلالان را از این داد و ستد کوتاه کرده و انواع سنگ اصفهان را با قیمت مناسب به شما عزیزان عرضه می نماید.

دکمه بازگشت به بالا