امکان دریافت دلار در کانادا و دریافت به صورت نقد یا حواله به صورت دلار آمریکا، یورو یا لیر به ترکیه وجود دارد ؟

انتقال پول به کانادا + قیمت دلار در صرافی تورنتو

با توجه به افزایش سالانه تعداد دانشجویان خارجی و مهاجران جدید در کانادا، انتقال پول به کانادا و نقل‌وانتقالات مالی به این کشور، موضوعی است که روزبه‌روز اهمیت فراوانی پیدا می‌کند. یک دانشجو برای تأمین مخارج خود نیاز به دریافت پول دارد. افرادی که در کانادا زندگی می‌کنند ولی در ایران فعالیت اقتصادی دارند، مجبورند درآمدشان را به حساب شخصی خود در کانادا منتقل کنند.

شاید این سؤال به ذهن شما هم خطور کرده باشد که اگر قرار باشد مبلغی پول به این کشور انتقال دهید به چه صورت باید اقدام کنید. در دنیای بدون حدومرز ارتباطات امروز، ارسال پول به کانادا کار چندان سختی نیست. خوشبختانه فعالیت صرافی‌های ایرانی، امکان ارتباط اقتصادی بین‌المللی بین ایران و کانادا را فراهم کرده‌اند. گفتنی است که از طریق صرافی‌های ایرانی می‌توان در بانک‌های کانادایی حساب باز کرد و با کمک همان صرافی به آن بانک پول واریز کرد.

فعالیت تعداد زیادی از صرافی‌های ایرانی در شهرهایی همچون تورنتو، ونکوور و مونترال کانادا که همه به دستگاه کارت‌خوان مجهز هستند، انتقال پول به این کشور را راحت کردند. برای دریافت مبالغ کم می‌توانید با کشیدن کارت ایرانی، راحت دلار تحویل بگیرید. اما در مورد مبالغ بالاتر با توجه به قیمت دلار کانادا، راهکارهای دیگری هم هست که در صرافی‌ها به شما توضیح خواهند داد.

روش های انتقال پول به کانادا

واحد پول کانادا، دلار است. دلار کانادا هفتمین ارز رایج در سراسر دنیا است. اما سوال اینجاست که چطور می‌توانیم دلار به کانادا ارسال کنیم. برای انتقال سریع و امن پول به کانادا، تعدادی روش وجود دارد که در ادامه مبحث به آنها می‌پردازیم.

حواله دلار به کانادا

افرادی که قصد تحصیل، زندگی یا بیزینس در کانادا را دارند باید اطلاعات کافی درخصوص انتقال حواله دلار به کانادا داشته باشند. ارسال حواله دلار به کانادا به روش‌های مختلف انجام می‌شود. صرافی‌ها و مؤسسات مالی معتبری که در زمینه ارائه خدمات ارزی فعالیت دارند، به طرق مختلف و کاملاً ایمن انتقال پول به کانادا را انجام می‌دهند.

حواله دلار به کانادا با سامانه پی پال

یکی از روش‌های حواله دلار به کانادا، حواله با سامانه پی پال Pay Pal است. پی پال یک شرکت سهامی عام در آمریکا است. تخصص و فعالیت این شرکت در حوزه تجارت است. با استفاده از این روش می‌توان به‌صورت اینترنتی و خیلی سریع حواله را انجام داد.

به زبان ساده، پی پال به نقل‌وانتقال امن پول توسط ایمیل اشاره می‌شود. پی پال نوعی سرویس پرداخت و انتقال پول آنلاین است. این سرویس به کاربران اجازه می‌دهد، حساب‌های الکترونیکی باز کنند و از طریق آنها در شبکه‌ای بسیار مطمئن، سریع و راحت به فعالیت‌های تبادل پول، خریدوفروش و تبدیل ارز در شبکه اینترنت بپردازند.

در حال حاضر این سامانه به شرکت‌هایی که توسط آمریکا تحریم شده‌اند خدمات ارائه نمی‌کند.

حواله دلار به کانادا از طریق شرکت‌های انتقال‌دهنده پول

افرادی که به پی پال دسترسی ندارند می‌توانند از طریق سیستم‌ها و شرکت‌های دیگر نظیر وسترن یونیون Western Union و یا مانی گرام Money Gram کارهای حواله دلار را انجام بدهند.

حواله دلار به کانادا از طریق وسترن یونیون

سیستم وسترن یونیون در سالهای گذشته به دلیل عملکرد خوبش، به عنوان بهترین سرویس انتقال پول به خارج شناخته شده است. برای ارسال حواله وسترن یونیون، مشتری می‌بایست نام و نام خانوادگی خود، نام پاسپورت گیرنده حواله، مبلغ و کشور موردنظر، ایالت مربوطه را در فرم مخصوص پرکرده و به کارگزار در شعبه ارائه کند.

پس از بررسی صحت اطلاعات و ثبت درخواست، حواله انجام می‌شود. پس از اتمام، از طریق سیستم یک کد ره‌گیری ۱۰ رقمی ارسال می‌شود. هنگام دریافت پول به این کد نیاز می‌شود. فردی که حواله را انجام داده باید این کد ره‌گیری را به فرد دریافت‌کننده حواله بدهد. دریافت‌کننده با داشتن کد ره‌گیری و ارائه کارت شناسایی معتبر می‌تواند اقدام به دریافت پول کند. معمولاً ۱ تا ۲ روز کاری بعد، پول به‌حساب گیرنده واریز خواهد شد.

حواله یورو به دلار به چند صورت است؟

حواله یورو به دلار به چند صورت انجام می‌گیرد و هر نوع از آن انواع متفاوتی نیز دارد. چند نوع از آن را ذکر می‌نماییم.۱-در حساب فرد باید یورو وجود داشته باشد۲-یورو به صورت دستی وجود داشته باشد ۳- یورو به صورت واریز به شرکت وجود داشته باشد. به عبارتی یک شرکت وجود داشته باشد که مقداری پول در حساب آن وجود داشته باشد و قصد داشته باشد که از محل این پول آن را تبدیل به دلار نمایید، یعنی یک شرکت ایرانی به هر دلیلی مقداری پولی در خارج از کشور دارد.

این پول می‌تواند  پول دستی، پول بیمه، ارث و یا کازینو باشد. این پول در خارج از کشور به حساب شرکت است که صادراتی انجام داده است یا یک شرکت خارجی اعلام نموده است که مبلغی پول به عنوان سرمایه گذار به شرکت مورد نظر می‌دهد و مبلغ تعیین شده را از طریق شماره حساب به شرکت مورد نظر واریز می‌نماید.

نحوه تحویل دلار از صرافی‌ها

حواله شرکتی یورو به دلار چیست؟

شرکت مورد نظر برای تبدیل حواله از یورو به دلار به صرافی‌ها مراجعه می‌نماید و با گرفتن یک شماره حساب حواله یورو را انتقال می‌دهد و معادل آن دلار تحویل می‌گیرد. در برخی موارد شخص ممکن است مبلغ را قرض گرفته باشد و یا هر بار به مقدار کمی یورو خریده باشد در برخی موارد شخص ممکن است یورو خریده و هیچگونه استفاده‌ای از نداشته است و تصور نموده است قیمت یورو افرایش می‌یابد و اتحادیه اروپا قوی می‌شود و سود چشمگیری به دست می‌آورد. اما متاسفانه با کاهش قیمت مواجه می‌شود و مجبور به استفاده از مبلغ مورد نظر خود می‌‌باشد. در نتیجه شخص با مراجعه به صرافی‌ها حواله دلار شخص یا شرکتی تحویل می‌گیرد.

می‌توان حواله مورد نظر را برای شخصی در خارج کشور با استفاده از شماره حساب و یا آیدی واریز نمود، پس از استعلام و تایید مبلغ مورد نظر واریز به حساب شخص می‌شود. با بررسی و استعلام پروفومایوینس محل ارسال حواله و تایید آن پول به راحتی قابل انتقال است که به آن حواله شرکتی یورو به دلار می‌گویند.

انواع  حواله

حواله شخصی  یورو به دلار به این صورت است که یک شخص مبلغی یورو در حساب خود دارد و قصد دارد از صرافی‌ها آن را انتقال بدهد. باگرفتن شماره حساب و انتقال آن از حساب شخص به حساب صرافی، مبلغ تععین شده را صرافی‌ها به صورت دلار انتقال می‌دهند.

نوع دیگری از حواله، حواله دستی است که در آن یورو به صورت نقد در آلمان،اتحادیه اروپا، استانبول، ایتالیا، ترکیه و ایران وجود دارد. در این کشورهای ذکر شده یورو وجود دارد.  شخص مقدار یورو را به صرافی‌ها تحویل می‌دهد و بنابر ریتی که وجود دارد قرار داد بین شخص و صرافی‌ بسته می‌شود.(لازم به ذکر است که ریت دارای نوسان است). پس از تایید قرارداد حواله مورد نظر دریافت و به حساب شخص واریز می‌شود.

اما باید در نظر داشت که یوروهایی که به صورت دستی تحویل داده می‌شود، همیشه یورو دستی کشوراروپا از سایر کشورها همیشه ارزان تر است. یعنی اگر یورو به صورت دستی به صرافی‌ها تحویل داده شود، صدهزارتا، دویست هزارتا، سیصدهزارتا، چندصدتومن تا هزارتومن زیر قیمت بازار ایران، زیرقیمت حواله، زیر قیمت ریت جهانی و زیر قیمت هرچیزی قابل خریداری است و همچنین زیر قیمت نیر به فروش می‌رسد. چرا؟ به این دلیل که یوروی کَش قاچاق است. چه اشخاصی یوروی کَش می‌فروشند؟ افغانی‌ها، کارگران، افراد پناهنده‌ای که در آن کشور مشغول به کار هستند.

این اشخاص به صورت روزمزد حقوق خود را دریافت می‌نمایند. این اشخاص قصد دارند که مبلغ مورد نظر را برای خانواده‌های خود ارسال نمایند. بنابراین افرادی هستند که مبلغ موردنظر را افراد تحویل می‌گیرند و برای خانواده‌های  آن‌ها ارسال می‌نمایند. به این دلیل یورویی که ارزان خریداری شده است ارزان نیز به فروش می‌رسد.

تسویه کارمزد یورو به دلار با استفاده از رمز ارز

در این جا لازم به ذکر است که بیان کنیم امکان تسفیه تتری یا هر نوع رمز ارزی  برای مشتریان به راحتی وجود دارد. پس از ارسال حواله، قیمت و کارمزد حواله یورویی خود را می‌توان یا استفاده از رمز ارز پرداخت نمود. جهت پرداخت نمودن کارمزد هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و با استفاده از رمز ارز خود می‌توان کارمزد را پرداخت نمود.

نحوه‌ی پرداخت کارمزد دلار با استفاده از تتر

افراد حین حواله پول باید در نظر داشته باشند که انتقال رمز ارز از طریق ولت انجام می‌شود که برای اطلاع از ولت صرافی متا برای پرداخت کارمزد در صرافی و اطلاع کامل از قیمت دلار کانادا در تورنتو، خدمت شما عزیزان ارائه می‌شود.

دکمه بازگشت به بالا