اجتماعیبرترین های ترند روز

چگونه در استانبول ماشین کرایه کنیم؟

اجاره خودرو در استانبول

استانبول به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در جهان، هر ساله میزبان گردشگران داخلی و خارجی بسیاری است که مشتاقند از انواع جاذبه های گردشگری، طبیعی، تاریخی، فرهنگی، شهری و …، آن بازدید کرده و تعطیلات خاطره انگیزی را برای خود رقم بزنند. بر این اساس، فرقی نمی کند شما به کدام شهر این کشور سفر می کنید، چرا که متناسب با سلیقه و بودجه شما، جاذبه های فراوانی وجود خواهد داشت؛

از آثار تاریخی و باستانی گرفته تا چشمه های آب گرم، از سواحل زیبای مدیترانه، اژه، دریای سیاه و مرمر تا موزه های منحصر به فرد، از جنگل های سرسبز برای کمپینگ گرفته تا چشیدن غذاهای خوش طعم در اقصی نقاط استانبول، از رفتن به بازارها و مراکز خرید جذاب گرفته تا حور در جشن های محلی مانند کُشتی شهرها و …، همگی جزو تجربه هایی است که می تواند سفر و تعطیلات لذت بخشی را در استانبول برای شما فراهم آورد.

کرایه خودرو در استانبول

اگر شما هم جزو کسانی هستید که مجذوب زیبایی های طبیعی و انواع جاذبه های گردشگری استانبول شده اید، یا در این کشور زندگی، کار یا تحصیل کرده و حال می خواهید سریع و راحت به مکان هایی که دوست دارید بروید، گزینه اجاره خودرو در استانبول، ایده بسیار خوب و مقرون به صرفه ای است؛ چراکه با وجود سیستم حمل و نقل عمومی متنوع و گسترده در اکثر شهرهای این کشور، به دلیل بالابودن هزینه کرایه تاکسی و ضرورت در اختیار داشتن کارت بلیط مخصوص هر شهر برای سوار شدن به: اتوبوس، مترو، متروبوس، تراموا و …، نه تنها گردشگران و مسافران، بلکه شهروندان استانبول ای نیز اجاره خودرو در این کشور را ترجیح می دهند (گواه این موضوع، تعدد شرکت های کرایه خودرو در استانبول می باشد).

مزایای کرایه ماشین در استانبول از شرکت مسافرتی-گردشگری

به جرات می توان گفت از اصلی ترین دلایل محبوبیت شرکت ما نزد مسافران و گردشگران، وجود مزایا و خدماتی چون موارد زیر می باشد:

 • پشتیبانی 24 ساعته (به زبان های: فارسی، استانبول ای و انگلیسی)
 • امکان رزرو خودرو از 3 طریق (مراجعه به وب سایت، استفاده از اپلیکیشن ماو تماس با واحد پشتیبانی)
 • تنوع بالای خودروها (به لحاظ ظرفیت، کاربری، عملکرد، نوع سوخت مصرفی و امکانات)
 • درگاه مطمئن پرداخت آنلاین (دریافت نماد اعتماد الکترونیکی)
 • امکان پرداخت هزینه ها به صورت ریالی و ارزی (عدم ضرورت به داشتن کارت اعتباری بین المللی)
 • امکان پرداخت کامل یا دو مرحله هزینه ها
 • امکان رزرو، تمدید و لغو درخواست در ایران و استانبول
 • وجود انواع بیمه: بدنه، شحص ثالث و خسارات جزئی
 • وجود برچسب پرداخت خودکار و الکترونیکی عوارض جاده ای بر روی شیشه جلویی خودروها (HGS)
 • قیمت های مناسب و رقابتی خودروها با توجه به برخورداری از معافیت مالیاتی
 • معاینه فنی خودروها در هر بار پیش از تحویل به مشتری
 • نظافت داخل و بیرون خودروها در هر بار پیش از تحویل به مشتری
 • امکان ترانسفر خودروها (اجاره خودرو با راننده)
 • ارائه خدمات در تمامی شهرهای استانبول
 • امکان دریافت خودرو از پارکینگ شرکت در یک شهر و تحویل آن به پارکینگ شرکت در شهر دیگر
 • پشتیبانی درصورت بروز خسارت به خودرو، تصادف و سرقت
 • جدید بودن مدل خودرو ها (مربوط به 3 تا 4 سال اخیر)
 • وجود تجهیزات لازم در خودروها (مانند: جعبه کمک های اولیه، تایر زاپاس، ابزار لازم، مثلث هشدار، زنجیر چرخ و …)

شرایط اجاره خودرو در استانبول

در حالت کلی، قوانین و شرایط اجاره خودرو در استانبول، به دو دسته تقسیم می شوند؛ دسته اول قوانینی هستند که در تمامی شرکت های کرایه خودرو در استانبول ثابت بوده و مبنای آنها، قوانین حاکم در اتحادیه اروپا هستند (مانند جدید بودن خودروها مربوط به چند سال اخیر)؛ دسته دوم نیز قوانینی هستند که هر شرکت خدماتش را با توجه به شرایط و محدوده عملکرد خود، برای مشتریانش فراهم می سازد (مانند شرایط سنی برای اجاره خودرو).

بر این اساس، شرایط اجاره خودرو در استانبول از شرکت ، عبارتند از:

 1. داشتن مجوز یا گواهینامه بین المللی رانندگی
 2. داشتن حداقل 21 و حداکثر 65 سال برای کرایه خودروهای معمولی و 27 سال برای خودروهای لوکس
 3. وجود کارت اقامت یا کیملیک (Kimlik)، یا گواهینامه رانندگی استانبول ای برای کسانی که بیش از 6 ماه در استانبول اقامت دارند
 4. ثبت اسم راننده دوم، در مواقعی که احتمال می دهید شخص دیگری غیر از شما نیز از خودرو استفاده نماید

نحوه اجاره خودرو از شرکت مسافرتی-گردشگری

همانگونه که پیشتر نیز اشاره شد، سه روش برای رنت خودرو از شرکت وجود دارد تا شما بتوانید خودروی دلخواهتان را از هر کجا که هستید، کرایه نمایید؛ بر این اساس، این روش ها عبارتند از:

روش اول: مراجعه به وب سایت و انتخاب: مکان دریافت و تحویل خودرو، زمان رسیدن به شهر موردنظرتان در استانبول، تاریخ و ساعت تحویل، انتخاب خودروی مورد نیاز و نهایتا آپلود مدارک درخواستی.

روش دوم: استفاده از اپلیکیشن و طی کردن مراحل فوق.

روش سوم: تماس با واحد پشتیبانی می باشد و اعلام: تاریخ و مکان دریافت و تحویل خودرو، نوع خودروی مورد نظر و سایر خدمات و موارد درخواستی.

نکات مهم هنگام رنت ماشین

 1. حداقل مدت رزرو، 3 روز در مواقع عادی و 7 روز در فصول پرتردد می باشد.
 2. حداکثر مدت رزرو، 1 ماه و برای رزروهای طولانی مدت تر، لازم به تماس با واحد پشتیبانی است.
 3. هزینه رزرو خودرو برحسب مواردی چون: نوع خودرو، طول مدت اجاره، خدمات درخواستی (مانند: تحویل خودرو در شهری دیگر، نیاز به صندلی کودک، ترنسفر خودرو و …)، تعیین و محاسبه می گردد.
 4. هرگز خودرو را دیرتر از زمان تعیین شده، به شرکت باز نگردانید؛ چراکه مشمول جریمه و در مواقعی که تاخیر شما بسیار زیاد باشد، با اقدام پلیس و مقامات قضایی-اجرایی مواجه خواهید شد.

مدارک لازم برای اجاره ماشین در استانبول

صرف نظر از اینکه کدام یک از روش های کرایه خودرو از شرکت را انتخاب می کنید، مدارکی که برای این موضوع احتیاج دارید، عبارتند از:

 • عکس پاسپورت
 • عکس گواهینامه بین المللی
 • شماره تلفن همراه
 • آدرس منزل
 • بلیط پرواز رفت (در صورت سفر هوایی)
 • کرایه خودرو بدون راننده در استانبول

اگر دوست دارید حس رانندگی با خودروی شخصی را در سفر به استانبول داشته و به راحتی در ساعات دلخواه به مکان های مختلف بروید، می توانید متناسب با تعداد نفرات همراهتان و کارایی خودرو، یکی از انواع خودروهای دنده اتوماتیک یا دستی را که برخی با سوخت بنزینی و برخی گازوئیلی کار می کنند، انتخاب نمایید.

اجاره ماشین با راننده در استانبول

فرقی نمی کند شما خواستار استفاده از سرویس پس از رسیدن به فرودگاه باشید، یا هنگامی که در مکان دیگری مانند هتل حضور دارید؛ تنها کافی است هنگام ثبت رزرو خودرو به یکی از روش های اشاره شده، گزینه اجاره خودرو با راننده یا ترنسفر را انتخاب کرده و پس از درج زمان و مکان دریافت و تحویل خودرو و تعداد نفرات، خودروی دلخواهتان را با راننده از شرکت کرایه نمایید.

شرایط تمدید و لغو رزرو ماشین در استانبول

شرایط تمید یا لغو رزرو خودرو در استانبول نیز همانند شرایط کرایه، از برخی قوانین کلی و اختصاصی شرکت های مربوطه، تبعیت می کند؛ از این رو، اگر قصد هرگونه تمدید رزروتان را از شرکت داشته باشید، توصیه می گردد این موضوع را درصورت امکان از چند روز قبل به اطلاع واحد پشتیبانی برسانید، چراکه به دلیل تعدد مشتریان و رزرو سریع خودروها، شاید دیگر امکان ارائه خودروی جایگزین یا همان خودرویی که در اختیار دارید، میسر نباشد.

همچنین، درصورتی که به هر دلیل تمایل به لغو رزروتان دارید، اگر این موضوع را بیشتر از 24 ساعت مانده به دریافت خودرو اعلام نمایید، شرکت رزرو شما را بدون جریمه و کسر هرگونه هزینه، انجام خواهد داد؛ ولی اگر کمتر از 24 ساعت به زمان تحویل خودرو به شما مانده باشد، در این صورت شرکت 20% از هزینه کل پرداختی که معادل مبلغ پیش پرداخت هنگام رزرو خودرو می باشد را به عنوان جریمه کسر، و مابقی را ظرف 72 ساعت کاری به حساب شما عودت خواهد داد.

شهرهای استانبول برای رنت خودرو

با توجه به اینکه شرکت ما خدماتش را در تمامی شهرهای استانبول ارائه می دهد شما می توانید از هر نقطه از جهان که هستید، خودروی دلخواهتان را برای اکثر شهرهای استانبول رنت کرده و به مکان ها یا شهرهای دیگر این کشور بروید.

اقدامات لازم در صورت بروز هرگونه نقض فنی یا حادثه

در مواقعی که دچار تصادف شدید، ابتدا پس از اطمینان از سلامتی خود و سایرین و امن بودن شایط، حتما با واحد پشتیبانی شرکت ما تماس گرفته و بعد با پلیس تماس بگیرید؛ تا رسیدن پلیس نیز، شما با چند اقدام را انجام دهید که شامل: گرفتن کارت بیمه و گواهینامه راننده مقابل و ارائه همین مدارک به وی، عکس گرفتن از حادثه از زوایای مختلف، ثبت شماره تلفن و اسامی شاهدین احتمالی، می گردند. به یاد داشته باشید، از هرگونه توافق با طرف مقابل حادثه تا پیش از رسیدن پلیس خودداری کرده و پس از حضور مامور راهنمایی و رانندگی و تهیه گزارش واقعه، حتما یک نسخه از گزارش را دریافت و به همکاران ما تحویل دهید.

اجاره خودرو در فرودگاه های استانبول

یکی از مزایای کرایه خودرو از شرکت مسافرتی-گردشگری، وجود پارکینگ های آن در تمامی فرودگاهای اصلی استانبول می باشد. این موضوع دو ویژگی مهم برای شرکت و مشتریان دارد که عبارتند از:

به واسطه بهره مندی از معافیت های مالیاتی، قیمت های ارائه شده، کمتر از سایر رقبا می باشد.

مسافران و گردشگران می توانند پس از پیاده شدن از هواپیما، بلافاصله خودروی رزرو شده خود را دریافت، یا هنگام برگشت به مقصد خود با هواپیما، خودرو را به شرکت تحویل دهند.

اجاره خودرو در استانبول

شما باید حداقل دو هفته قبل از سفرتان به استانبول، خودرو مورد نظر خود را رزرو کنید. اجاره خودرو در استانبول بدون داشتن کارت اعتباری و با پرداخت کمترین دیپوزیت و برگشت ودیعه در همان لحظه بدون زمان انتظار برای بلوکه کردن مبلغ دیپوزیت. اجاره خودرو در ایران است برای اطلاع از این شرایط و قیمت ها تا پایان ما را همراهی کنید. ایرانیان به دلیل نداشتن کارت اعتباری استانبول نمی توانند در این کشور خودرو اجاره کنند. مجموعه ما به عنوان اولین شرکت در زمینه سیستم رزرواسیون اجاره خودرو شرایطی فراهم کرده است که مشتریان ایرانی بتوانند بدون داشتن کارت اعتباری خودرو اجاره کنند.

اجاره ون در استانبول

اجاره ون در استانبول به صورت با راننده برای تورهای خصوصی و یا جابه جایی داخل شهر درنظر گرفته شده است.

اجاره خودرو در استانبول

شرکت ما به عنوان شرکت بین المللی رنت خودرو، توانسته خدمات خود را در سطح خاورمیانه گسترش دهد. کشور استانبول یکی از مهمترین این مناطق است. ما به عنوان یک شرکت رنت خودرو در بازار جهانی، به ارائه خدمات رسانی به هموطنان عزیزمان در زمینه اجاره ماشین در استانبول افتخار می کنیم. قیمت های مقرون به صرفه در کنار خودروهای متنوع و لوکس یکی از دلایل برتری ما در بین شرکت های اجاره خودرو است.

شرکت با دارا بودن چندین نماینده در استانبول می تواند ماشین های درخواستی شما را در هر نقطه از شهر تحویل دهد. پس خیالتان راحت باشد. ما حتی در فرودگاه استانبول نیز به خدمات رسانی هموطنان عزیزمان اهمیت ویژه ای قائل هستیم. ناوگان گسترده ما با توجه به درخواست مشتریان عزیز خود متحرک پذیر بوده و هر لحظه از شبانه روز برای خدمات رسانی به شما عزیزان آماده است.

نحوه اجاره ماشین در استانبول

نحوه اجاره خودرو در استانبول به این صورت است می توانید از طریق رزرو سایت به صورت آنلاین خودتان هر خودرویی که می خواهید رزرو کرده  و یا از طریق تماس تلفنی اقدام کنید. اگر می خواهید از طریق تماس تلفنی ماشین رنت کنید می توانید به راحتی مراحل زیر را بروید

 • انتخاب ماشین مورد نظر
 • تماس با شرکت
 • انتخاب محل تحویل خودرو در استانبول
 • ارائه مدارک مورد نیاز از طرف اجاره کنند
 • امضای قرارداد
 • تحویل ماشین در محل انتخابی شما

شرایط اجاره ماشین در استانبول

برای اجاره خودرو در استانبول یا استانبول هیچگونه محدودیتی وجود ندارد . مشتریان ما میتوانند با توجه نیاز خود در هنگام رزرو، هر نوع خودرویی با هر نوع خدمات نظیر اجاره ماشین بدون راننده در استانبول، اجاره خودرو با راننده و اجاره ون را انتخاب کنند. برای کرایه خودرو در استانبول ابتدا مشتری باید شهر مقصد و تاریخ دریافت و عودت خودرو را اعلام کند. سپس خودروهای موجود و هزینه مربوطه توسط کارشناسان شرکت به آنها اعلام شده و در صورت تمایل رزرو انجام میپذیرد.شرایط اجاره خودرو استانبول در زیر نام برده شده قبل از اجاره خودرو حتما مطالعه کنید.

حداقل تعداد روز اجاره ماشین در استانبول 3 روز است

اجاره خودرو در استانبول بدون داشتن کارت اعتباری و با پرداخت کمترین دیپوزیت و برگشت ودیعه در همان لحظه بدون زمان انتظار برای بلوکه کردن مبلغ دیپوزیت

حداقل سن مجاز برای اجاره ماشین در استانبول 18 سال به بالا می باشد

مبلغ دیپوزیت با بیمه عادی از 500 تا 1000 یورو است

اما در صورت انتخاب بیمه سی دی دبلیومبلغ دیپوزیت 100 الی 300 یورو خواهد بود.

خلافی خودروهای اجاره ای در استانبول آنلاین محاسبه میشود و در زمان برگشت به ایران هیچ پولی نزد نماینده استانبول نخواهد ماند.

دیپوزیت اجاره ماشین در استانبول بین 500 تا 1000 یورو است.

    اجاره ماشین بدون راننده در استانبول دارای محدوده کیلومتر روزانه 150 کیلومتر می باشد

شرکت با توجه به زمان درج شده در قرارداد، پس از ورود شما خودرو را توسط نماینده خود در استانبول به شما تحویل خواهد داد.باید به این نکته توجه کنید که حتما در زمان تحویل خودرو از نماینده ما کارت بیمه و کارت ماشین را دریافت کنید. زیرا یکی از مدارک مورد نیاز در زمان رانندگی در این کشور کارت بیمه است.

مدارک لازم برای اجاره ماشین در استانبول

برای اجاره ماشین در استانبول به گواهینامه بین المللی، کپی پاسپورت و عکس بلیط رفت شما نیاز است. برای کرایه خودرو شرکت قراردادی را به نام خودتان در اختیارتان قرار می دهد که یک نسخه از آن نزد خود شرکت نگهداری می شود. هزینه کل روزهایی را که اجاره کرده اید همراه با 300 یورو دپوزیت برای هر گونه جریمه احتمالی از شما دریافت می گردد.

    _گواهینامه ایرانی و بین المللی معتبر

    _عکس و یا کپی پاسپورت

    _عکس بلیط رفت به استانبول

    _بیعانه

    _داشتن حداقل سن 18 سال برای اجار خودرو الزامی می باشد.

    _دیپوزیت 500 تا 1000 یورو

قیمت اجاره ماشین در استانبول بدون راننده

قیمت های ذکر شده در پایین برای اجاره خودرو بدون راننده در استانبول بوده و قیمت ها برای هزینه اجاره یک روز محاسبه شده است. در صورت اجاره خودرو برای تعداد روزهای بیشتر حتما با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. اجاره خودرو با راننده در استانبول نیز بخشی دیگر از خدمات ما در این کشور است. نوع خودرو مورد نیاز خود را مشخص کرده تا ما خودرو را همراه با راننده ای مجرب و مسلط به زبان فارسی و ترکی استانبولی در اختیارتان قرار دهیم.

تمامی خودروهای بالا برای اجاره ماشین بدون راننده در استانبول موجود می باشد. برای اجاره خودرو بدون راننده در استانبول اولین سوالی که شرکت از مشتریان خود می پرسد تعداد روزهایی که می خواهید خودرو را در استانبول اجاره کنید. قیمت اجاره خودرو بدون راننده در استانبول بر اساس شرایط گوناگون متغیر می باشد. البته ما شرایط بسیار آسانی را برای اجاره ماشین برای شما فراهم آورده ایم. یکی دیگر از نکته های مهم در اجاره خودرو بدون راننده دارای کیلومتر محدود روزانه است.

برای کرایه ماشین در استانبول به صورت ماهیانه و یا روزانه شما باید قبل از سفر خود، ماشین مورد نیازتان را رزرو کنید. کارشناسان ما در زمان رزرو خودرو تعداد روزهای شما و پلن سفرتان و تاریخ بلیط رفت شما به استانبول را جویا خواهند شد تا طبق آن اجاره و تحویل خودرو را برای شما فراهم کنند.

شرایط اجاره ون در استانبول

اجاره ون در استانبول یک انتخاب آسان و اقتصادی است تنها کافیست ون موردنیازتان را از لیست پایین انتخاب کرده و با گواهینامه ایرانی و یا بین المللی خود برای هر چند روزی که می خواهید خودرو را رزرو کنید. اما قبل از اجاره حتما باید با شرایط اجاره ون در استانبول آشنا شوید.

    تمامی ون های موجود در استانبول بدون راننده اجاره داده می شوند. اگر به دنبال اجاره ون با راننده در استانبول هستید می توانید با شماره درج شده تماس حاصل فرمایی و درخواستتون رو اعلام کنید. در غیر این صورت ون ها به بدون راننده اجاره داده می شوند.

    بسیار اقتصادی : قیمت اجاره ون در استانبول نسبت به تاکسی های موجود برای تورها یا افرادی که به صورت خانوادگی سفر می کنند بسیار اقتصادی است که با مشاهده قیمت ها می توانید به صحت این موضوع پی ببرید.

    ون های موجود دارای ظرفیت 9 نفر مسافر می باشند.

    برای اجاره ون در استانبول هم می توانید گواهینامه ایرانی و هم گواهینامه بین المللی خودتون رو برای ارائه مدارک تحویل بدهید

کرایه ماشین با راننده در استانبول

کرایه ماشین با راننده در استانبول برای جابه‌جایی مسافران ازفرودگاه به هتل و بلعکس وبرای تورهای خصوصی موجود می‌باشد.

در صورت نیاز می توانید با اجاره خودرو با راننده در استانبول از مناطق گردشگری این شهر دیدن کنید. یکی از خدمات ما در زمینه اجاره خودرو ، اجاره خودرو با راننده در استانبول است. شما درصورت نیاز می توانید خودرو را بصورت ترانسفر با راننده از این شرکت رنت کنید. اما برای استفاده از خدمات کرایه ماشین با راننده در استانبول حتما زمان رزرو باید به کارشناسان ما اطلاع دهید. راننده در زمان مشخص شده همراه با خودرو براحتی شما را به محل اقامت‌تان در استانبول خواهد رساند.

راننده ترانسفر شرکت جزو مجرب ترین کارمندان ما بوده که فارسی زبان بوده و مسلط به زبان ترکی استانبول و زبان انگلیسی است. می توان گفت این ویژگی یکی از مزیت های مجموعه ما نسبت به دیگر شرکت های رنت خودرو است. برای اینکه قیمت های اجاره خودرو با راننده در استانبول با خودرو بدون راننده متفاوت بوده و هزینه راننده نیز محاصبه می شود باید برای اطلاع از قیمت ها به شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

بیمه خودروهای اجاره ای در استانبول

تمامی خودروهای موجود در استانبول فول بیمه بوده و شما نیاز به پرداخت هیچ هزینه اضافی برای بیمه ندارید.متصدی تحویل ما زمان تحویل خودرو کارت بیمه را به شما خواهد داد. اجاره تمامی خودروهای ما در استانبول در صورت فول بیمه بودن، بدون نیاز به پرداخت دیپوزیت می باشند. اگر قصد سفر به استانبول را دارید و می خواهید با داشتن یک خودرو مناسب طعم دل انگیز گشت و گذار در این کشور را از دست ندهید هم اکنون با تماس با شرکت از خدمات کرایه خودرو در استانبول بهره مند شوید.

نحوه تحویل و عودت ماشین در استانبول

با بهره مندی از خدمات اجاره خودرو در استانبول می توانید خودرو را در یک شهر تحویل گرفته و در شهر مقصد خود نیز عودت نمائید. شرکت بین المللی با داشتن نماینده های فعال در شهرها و فرودگاههای استانبول این امکان را به بهترین نحو برای مشتریان خود فراهم کرده است. ماشین در محل اقامت شما در شهر استانبول پس از امضای قرارداد تحویلتان داده می شود. برای بازگرداندن خودرو نیز پس از اتمام قرارداد اجاره، ماشین در هتل محل اقامت خود و یا فرودگاه از شما باز پس گرفته می شود. بدیهی است در صورت اینکه محل اقامت شما دور از شهر باشد هزینه ای برای این مسافت از شما دریافت خواهد شد.

شهرهای دارای نمایندگی در استانبول

مجموعه ما در بیشتر شهرهای استانبول دارای نمایندگی های فعال است. برای اجاره خودرو در شهرهای استانبول می توانید با یک تماس در شهری که می خواهید خودرو مورد نیازتان را تحویل و یا بازگردانید. لیست شهرهایی که می توانید در آن خودرو اجاره کنید در زیر نام برده شده . برای اجاره خودرو در این شهرها می توانید پس از تماس با کارشناسان ما شهری که می خواهید خودرو در آنجا اجاره کنید را اعلام کرده و در زمان مشخص شده خودرو را در آنجا تحویل بگیرید.

    _اجاره خودرو در استانبول

    _اجاره خودرو در آدانا

    _اجاره خودرو در بدروم

    _اجاره خودرو در آلانیا

    _اجاره خودرو درآنکارا

    _اجاره خودرو در بورسا

    _اجاره خودرو در دنیزلی

    _اجاره خودرو در ازمیر

    _اجاره خودرو در وان

دکمه بازگشت به بالا