اقتصادیبرترین های ترند روز

نحوه محاسبه قیمت ایزوگام + قیمت روز ایزوگام در سال جاری

قیمت ایزوگام چقدر است؟

اگر شما هم به دنبال پاسخی برای سوال «ایزوگام متری چند» هستید، باید بگوییم که قیمت ایزوگام با نصب ۱۴۰۲ بین 75.000 تا 130.000 تومان به ازای هر متر مربع اعلام شده است. عوامل زیادی بر قیمت نهایی نصب ایزوگام در کرج تاثیرگذارند. قیمت نصب ایزوگام در متراژهای کم به ازای یک متر حساب نمی‌شود. در ادامه قصد داریم جزئیات بیشتری درباره هزینه و قیمت نصب ایزوگام ارائه بدهیم.

نحوه محاسبه قیمت نصب ایزوگام

دو روش برای محاسبه  قیمت ایزوگام وجود دارد.

قیمت ایزوگام متری

  • قیمت نصب ایزوگام برای متراژهای بیشتر از 50 متر به ازای هر متر مربع اعلام می‌شود.
  • همانطور که اشاره کردیم این هزینه در پاییز 1402 از 000 تا 130.000 تومان اعلام شده است.

هزینه نصب ایزوگام چکی

  • بر ای متراژهای کوچک و محل‌هایی مثل سرویس‌های بهداشتی، قیمت ایزوگام بانصب به صورت روزمزد و کلی اعلام می‌شود.
  • این هزینه درسال پاییز 1402 بین 700.000 تا 1.200.000 تومان متفاوت است.

دستمزد نصب ایزوگام

دستمزد نصب ایزوگام درصورتی‌که خودتان لوازم کار را تهیه کنید بین روزی 250.000 تا 700.000 تومان به ازای هر نفر متخصص اجرای کار متفاوت است.

عوامل موثر بر هزینه نصب ایزوگام

همانطور که دیدید، قیمت ایزوگام با نصب آن ثابت نیست. عوامل متعددی در تعیین هزینه تاثیرگذارند. این عوامل عبارت‌اند از:

برند ایزوگام انتخاب‌شده

بیشتر ایزوگامی که در عایق بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد یکی از دو نوع پلیمری و یا دمیده (قیر دمیده) است. برای اطلاع از قیمت ایزوگام بهتر است قیمت برندهای مختلف را داشته باشید.

از برندهای ایزوگام در بازار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

لیست انواع ایزوگام                 قیمت نصب انواع ایزوگام به ازای هر متر ۱۴۰۲

۱. قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان با نصب هر متر مربع        70.000 تا 80.000 تومان

۲. قیمت ایزوگام ستاره طلایی دلیجان با نصب هر متر مربع 75.000 تا 85.000 تومان

۳. قیمت ایزوگام اصل تهران ساده با نصب هر متر مربع       75.000 تا 85.000 تومان

۴. قیمت ایزوگام مرجان دلیجان با نصب هر متر مربع           80.000 تا 90.000 تومان

۵. قیمت ایزوگام سراپوش دلیجان با نصب هر متر مربع        80.000 تا 90.000 تومان

۶. قیمت ایزوگام بام پوشان دلیجان با نصب هر متر مربع      70.000 تا 75.000 تومان

۷. قیمت ایزوگام اصل دلیجان با نصب هر متر مربع              75.000 تا 85.000 تومان

۸. قیمت ایزوگام آریا شرق دلیجان با نصب هر متر مربع      70.000 تا 75.000 تومان

۹. قیمت ایزوگام سپهر گستر دلیجان با نصب هر متر مربع    70.000 تا 75.000 تومان

۱۰. قیمت ایزوگام ناب دلیجان با نصب هر متر مربع             65.000 تا 70.000 تومان

۱۱. قیمت ایزوگام مهستان دلیجان با نصب هر متر مربع       75.000 تا 85.000 تومان

۱۲. قیمت ایزوگام آرام گستر نوین با نصب هر متر مربع      75.000 تا 85.000 تومان

۱۴. قیمت ایزوگام ایران با نصب هر متر مربع      80.000 تا 90.000 تومان

۱۵. قیمت ایزوگام جهان البرز با نصب هر متر مربع             75.000 تا 80.000 تومان

متراژ و هزینه نصب ایزوگام

متراژ یا در واقع مساحت فضای ایزوگام اولین و مهم‌ترین عامل در برآورد قیمت نصب ایزوگام است. هر چه مساحت کار نصب ایزوگام بیشتر باشد هزینه ایزوگام بیشتر می‌شود. از طرفی در متراژهای خیلی بزرگ، قیمت نصب ایزوگام به ازای هر متر، کمتر می‌‌شود. معمولا فروشندگان ایزوگام شرایط و نیرو اجرا و نصب ایزوگام را هم فراهم می‌کنند و رقمی را برای قیمت ایزوگام با نصب پیشنهاد می‌دهند.

هزینه حمل و نقل ایزوگام

هزینه عمده دیگر اجرا و نصب ایزوگام قیمت حمل و نقل پوشش‌های ایزوگام و کپسول‌ها و سایر لوازم مورد نیاز برای نصب به محل است. معمولا این هزینه با محله مشتری تغییر می‌‌کند. در داخل ساختمان هم هرچه رساندن مصالح و لوازم ایزوگام به محل زحمت بیشتری ببرد هزینه حمل و نقل را افزایش خواهد داد. اگر سطح کار متراژ خیلی بالایی داشته ‌باشد به طوری که برای حمل و نقل تجهیزات مورد نیاز به بیشتر از یک ماشین نیاز باشد طبیعتا هزینه جابه‌جایی بیشتر می‌شود و مبلغ نهایی قیمت نصب ایزوگام هم زیاد می‌شود.

هزینه زیرسازی و شیب‌بندی ایزوگام

 بهترین ایزوگام برای پشت بام به عنوان محلی که همیشه در معرض جمع شدن آب باران است با شیب سطح ارتباط مستقیم دارد. معمولا مهم‌ترین مرحله قبل از نصب ایزوگام آماده سازی و شیب‌دهی مناسب کف به سوی چاهک‌ها یا ناودان‌های خروج آب است. بنابراین بهتر است از فروشنده ایزوگام بخواهید در برآورد قیمت ایزوگام مراحل اجرا و هزینه آماده‌سازی را هم برآورد کند. زیرسازی ممکن است به مصالح ساختمانی مثلا چسب نیاز داشته باشد.

    در این صورت قیمت چسب ایزوگام نیز باید مورد توجه قرار بگیرد. پس بهتر است قبل از حضور نصاب ایزوگام اقدام به خریداری مصالح مورد نیاز کنید و در نظر داشته باشید که مصالح بر قیمت روز ایزوگام تاثیرگذار است.

نقشه پشت بام

ایزوگام طرح‌دار علاوه بر کاربردی اصلی جنبه زیبایی نیز دارد و برای حفاظت از دیوارها و استخرها در برابر نم و رطوبت استفاده می‌شود و به همین دلیل ممکن با ایزوگام‌های معمولی تفاوت قیمت داشته باشد. خوشبختانه در لیست قیمت ایزوگام طرح دار تنوع زیادی وجود دارد و می تواند پاسخگوی نیاز تمام افراد باشد.

ایزوگام ۱۴۰۲ چند است ؟

شرکت های تولید کننده انواع ایزوگام ساختمان آنها محصولات متنوعی تولید می کنند و می فروشند. قیمت مواد پلیمری و البته قیر در سال ۱۴۰۲ شامل تغییرات قابل توجهی شده است. قیمت ایزوگام سال ۱۴۰۲ به دلیل تغییرات قیمت مواد و مصالح اولیه دچار تغییراتی می‌شود. شرکت ایزوگام سایوند این تغییرات بررسی نموده و قیمت فروش نهایی محصولات ایزوگام سال ۱۴۰۲ خود را در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

شرکت ایزوگام سایوند محصولاتی در انواع مختلفی از محصولات را وارد بازار کرده است. این محصولات متفاوت باعث می شود تا مشتریان بتوانند به روی پروژه های مختلف برای خرید بهترین ایزوگام با قیمت روز امکان تصمیم‌گیری داشته باشند. قیمت ایزوگام ۱۴۰۲ بر خلاف سال های گذشته تغییر زیادی کرده است. در صورت تماس با کارشناسان ایروگام سایوند می توانید ایزوگام خوب و باکیفیت را با قیمت روز درب کارخانه خرید نمایید.

سوالات متداول درباره هزینه نصب ایزوگام

1. قیمت برند کدام ایزوگام بیشتر است؟

قیمت تمام محصولات موجود در بازار به برند آن‌ ها بستگی دارد. ایزوگام نیز از این قائده مستثنی نیست. از این رو قیمت ایزوگام شرق، قیمت ایزوگام سایوند و قیمت ایزوگام تبریز با هم فرق می‌کنند. البته تمام این برندها معتبر و قابل اطمینان هستند. از آنجایی که قیمت‌ها گاهی به صورت روزانه تغییر می‌کنند، امکان ارائه هزینه خرید ایزوگام وجود ندارد

2. راهکاری برای کاهش هزینه ایزوگام وجود دارد؟

ممکن است قیمت ایزوگام بدون نصب کمی پایین‌تر باشد. اما به شما این است که خودتان به هیچ وجه اقدام به نصب ایزوگام نکنید و این کار را به متخصصین واگذار کنید.  نصب ایزوگام تنها راه شما برای محافظت از سطوحی که در معرض جریان آب قرار دارند نیست. عایق‌ های نانو می‌توانند جایگزین مناسبی برای ایزوگام باشند. حال این شما هستید که با توجه به بودجه در اختیارتان تصمیم می‌گیرید که قیمت عایق جایگزین ایزوگام برایتان به ‌صرفه ‌تر است یا خیر.

دکمه بازگشت به بالا