جذب عشق با ان ال پی

NLP در برنامه‌ریزی سریع ذهن بسیار موفق عمل می‌کند. تکنیک‌های جذب عشق با nlp باعث می‌شوند ضمیر‌ناخودآگاه طرف مقابل برای برقراری ارتباطی مستحکم برنامه‌ریزی شود.

کوچینگ خانواده با Nlp می‌تواند به شما در جذب عشق کمک کند زیرا:

 • با آموزش‌های خود به شما قدرت می‌دهد که طرف مقابل را به راحتی متقاعد نمایید.
 • مهارتهای ارتباطی و کلامی شما را برای شناساندن خود به طرف مقابل در کمترین زمان بهبود می دهد.
 • روش‌های آن در جذب طرف مقابل به صورت نامحسوس عمل می‌کنند و این باعث می‌شود شما قدرتمند به نظر برسید.
 • در وقت و انرژی شما صرفه‌جویی می‌کند.
 • باعث می‌شود که شما در نظر طرف مقابل جذابتر به چشم بیایید.
 • چون از ابتدا تصور صحیحی در ذهن طرف مقابل ایجاد کرده‌اید، او تمایل دارد که سریعتر به شما جذب شود.
 • کوچینگ خانواده با nlp به شما کمک می‌کند ناخودآگاه او تحت تاثیر شما قرار گیرد و رابطه‌ای مستحکم ایجاد شود.

چگونه از NLP برای جذب طرف مقابل استفاده کنیم؟

در اینجا نحوه استفاده از تکنیک‌های برای جذب عشق مورد نظر ارائه می شود:

۱- از تکنیک همگام‌سازی برای ایجاد احساس سریع در او استفاده کنید.

اگر طرف مقابل پاهایش را روی هم انداخته است،‌ شما نیز همین کار را انجام دهید.
اگر ایستاده است،‌شما هم بایستید. یعنی حرکات فیزیکی او را تقلید کنید.
البته باید سعی کنید این کار را طبیعی انجام دهید تا متوجه نشود که شما در حال تقلید هستید.

۲- به الگوهای تنفس او توجه کنید و سعی کنید تنفس خود را با او مطابقت دهید.

این کار به هر دو نفر برای قرار‌گرفتن در یک طول موج یکسان کمک می کند و پس از مرحله قبلی انجام می شود. اگر سرفه کرد،‌شما نیز سرفه کنید. اگر نفس عمیقی کشید،‌شما نیز همین‌کار را انجام دهید. این کار یک راه مناسب برای جفت جسمی با او می‌باشد بدون اینکه اصلا از نظر جسمی او را لمس کنید. در سطح ناخودآگاه،‌ این کارها باعث می‌شود او احساس راحتی بیشتری نسبت به شما داشته باشد.

۳- سعی کنید تا پایان صحبت،‌تغییرات بسیار اندکی در لحن بیان خود دهید.

صحبت کردن با لحنی آهسته و آرام به او کمک می‌کند تا بیشتر متمایل شود به گفتگو با شما ادامه دهد. زیرا باید تلاش بیشتری انجام دهد تا معنای چیزهایی که شما می‌گویید را متوجه شود. تنها زمانی کمی بلندتر صحبت کنید که در لحظه می‌خواهید بر جمله‌ای تاکید بیشتری داشته باشید. در غیر‌اینصورت باید لحن صحبت خود را یکنواخت نگه دارید تا او با گوش‌دادن به سخنان شما آرامش یابد.

۴- یکی از راههای جذب عشق با nlp، استفاده از دستورات از پیش تعیین‌شده می باشد.

این کار به صورت ناخودآگاه او را وادار می‌کند که از شما اطاعت کند. از قبل به یک عبارت دستوری که حداکثر شامل ۵‌ کلمه است،‌ فکر کنید. حالا در زمانی که می‌خواهید از این عبارت استفاده کنید،‌ موارد زیر را به ترتیب اجرا نمایید:

 • ابتدای صدای خود را پایین آورید.
 • حالا لحظه‌ای مکث کنید.
 • سپس با صدای آرام عبارت دستوری را بیان کنید.
 • یکبار دیگر لحظه‌ای مکث کنید.
 • و مجددا صحبت خود را ادامه دهید.

این کارها باعث می‌شود او،‌ بیش از آنکه متوجه سایر قسمت‌های کلام شما شود،‌ عبارت دستوری را درک کند. مانند: وقتی هفته آینده به پارک می‌روی (پایین آوردن صدا و مکث)‌، مرا دعوت می‌کنی (عبارت دستوری و مکث مجدد) و آنجا می توان از منظره‌های زیبا حداکثر استفاده را برد.

۵- حداقل ۷ مرتبه به صورت نامحسوس از دستورات از پیش تعیین‌شده استفاده کنید.

بسیاری از افراد به دلیل تمرکز زیاد بر روی خود،‌ نیاز دارند تا جمله ای را چندین بار بشنوند تا ذهنشان آن را بپذیرد. پس عبارت دستوری آماده شده را بخاطر بسپارید و در طول صحبت چندین بار از آن استفاده کنید. البته اگر علاقه قبلی بین شما وجود داشته باشد،‌استفاده از این عبارت بین ۳ تا ۴ بار کافی می‌باشد. باید مراقب باشید که کاملا طبیعی این‌کار را انجام دهید. ریتم منظم و محکم را فراموش نکنید.

۶- در حین مکالمه و در زمان توصیف ویژگیهای مثبت کسی یا چیزی،‌ ژست مخصوص به خود را بگیرید.

یکی از راههایی که در کوچینگ خانواده باید مورد توجه قرار گیرد،‌ استفاده از ژست ها در زمانهای مشخص است. اینکار بر روی ضمیر‌ناخودآگاه طرف مقابل اثر می‌گذارد و تمرکز او را بر روی شما نگه می‌دارد. مثلا وقتی می‌گویید: من با دیدن فیلمهای هالیوود هیجان‌زده می‌شوم،‌در هنگام بیان عبارت “هیجان‌زده می‌شوم”، اندکی مکث کنید. حالا با یک حالت مناسب بدنی آن را بیان کنید و مجددا به صحبت خود به شکل اولیه ادامه دهید.

۷- به دو‌قلویی احساسات توجه کنید.

دوقلویی احساسات یعنی زمانی که او در حال بیان احساساتش است،‌ با حالات چهره خود به او بفهمانید که درکش می‌کنید. مثلا اگر داستانی غمناک را بیان می‌کند،‌ چهره خود را غمگین کنید. این کار باعث می‌شود تا او به شما احساس نزدیکی کند.

۸- از عبارت‌های دستوری به هنگام یادآوری وضعیتی هیجان‌انگیز استفاده کنید.

خاطره‌ای را که حدس می‌زنید برای او نیز می‌تواند هیجان‌انگیز باشد،‌ تعریف کنید. حالا در میانه بیان تجربه و زمانی که کاملا احساساتش درگیر می‌شود،‌ جمله دستوری خود را با صدایی آرام بیان نمایید. مانند “شما خیلی جذاب هستید”. سپس لحظه‌ای مکث کنید و مجددا ادامه خاطره را بیان کنید.

۹- به او بگویید که دیدگاه او به جهان چیست تا ناخودآگاه ترغیب شود که روی شما متمرکز بماند.

عباراتی مانند “می‌دانم اعتقاد داری” یا “می‌دانم فکر می‌کنی” عباراتی هستند که دیدگاهی را نسبت به دنیا توسط شما به او القا می‌کنند. به جمله زیر توجه کنید:

می دانم اعتقاد داری (پایین آوردن صدا و مکث) مثل من (بیان با صدای بلندتر) که این رستوران بهترین رستوران این شهر است،‌ پس به آنجا می‌رویم.

توجه کنید که عبارت “به آنجا می‌رویم” یک دستور از پیش تعیین شده است و عبارت “مثل من”،‌ یک ژست بیانی که ناخودآگاه باعث می‌شود او بیشتر روی شما متمرکز شود.

۱۰- از تکنیک بازگرداندن صحبت‌های او به خودش در حین مکالمه استفاده کنید.

یکی دیگر از کارهایی که در کوچینگ خانواده با nlp و تمرکز طرف مقابل بر روی شما کمک می کند،‌ بازگرداندن صحبت‌های او به خودش می‌باشد. این کار مستلزم حرفهایی است که او به شما می‌گوید. در اینجا بدون اینکه تفسیر خاصی نسبت به صحبتهای او داشته باشید،‌ عبارتی کوتاه را به صحبت‌های او اضافه می‌کنید. به عنوان مثال اگر به شما بگوید: “من هفته آینده سفری به کیش خواهم داشت”، پاسخ “کیش خوب است”،‌ او را وادار می‌کند تا به امید اینکه اطلاعات دقیق‌تری از شما دریافت کند،‌ توضیح بیشتری دهد. این کار باعث صمیمی‌تر شدن ارتباط خواهد گردید.

۱۱- با حذف گزینه‌های اضافی،‌ او را به انتخاب بین دو مورد محدود کنید.

به عنوان مثال: “می‌خواهی فردا هم را ببینیم یا هفته آینده؟”. در اینجا طرف مقابل هیچ گزینه سومی برای انتخاب ندارد و این‌کار باعث می شود شما به مانند یک دستور از پیش تعیین شده،‌ سایر حق انتخاب‌های او را حذف کنید.

نکات و ترفندها

 • خواندن شعر با صدای بلند با خود،‌ می‌تواند آمادگی شما را برای داشتن ریتم منظم هنگام صحبت با شخص مقابل بالا ببرد.
 • تعداد دستورهای از پیش تعیین شده را محدود سازید،‌ زیرا ممکن است باعث شود از هدف اصلی خود دور شوید.
 • همواره در‌حین صحبت با طرف مقابل به عدم انحراف از موضوعات اصلی توجه کنید. کوچینگ خانواده با nlp‌، مبتنی بر یافتن الگوهای مشترک در طول مکالمه از سوی طرف مقابل است. زمانی که او این الگوهای مشترک را بیابد،‌ تمایل به ارتباطی قویتر در او افزایش خواهد یافت.
 • توجه کنید که دستورات از پیش تعیین‌شده را در زمان مناسب و به شکل مناسب بیان کنید. یعنی به حالات احساسی طرف مقابل توجه لازم را داشته باشید.

برگرفته شده از:

cheraghsabz.com

دکمه بازگشت به بالا