برترین های ترند روزبین المللفرهنگ و هنر

3 بهترین برنامه برای یادگیری آلمانی در سال 2022 – رایگان و پولی

آیا به دنبال یک اپلیکیشن سرگرم کننده و موثر برای یادگیری زبان آلمانی هستید؟ شما در جای درست قرار دارید. در این مقاله مروری بر بهترین اپلیکیشن ها برای یادگیری زبان آلمانی، از جمله مزایا و معایب هر یک از آنها خواهید داشت. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه بهترین اپلیکیشنی را انتخاب کنید که با نیازهای فردی شما مطابقت دارد و 5 نکته برای یادگیری موفقیت آمیز آلمانی با یک برنامه. آموزش زبان انگلیسی

مقدمه

اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید، یا اگر قبلاً در آلمان زندگی می‌کنید، قطعاً باید آلمانی را یاد بگیرید. زندگی در آلمان بدون صحبت کردن آلمانی بسیار دردناک است. حتی اگر در یک شهر بزرگ در آلمان زندگی می‌کنید، باز هم باید آلمانی را یاد بگیرید. بدون آلمانی، یافتن شغل، یا حتی مکانی برای زندگی در آلمان بسیار سخت خواهد بود! اما بهترین راه برای یادگیری آلمانی در آن زمان چیست؟

پاسخ این است که بهترین راه برای یادگیری آلمانی وجود ندارد. هر کس سبک یادگیری متفاوتی دارد. اگر سبک کلاس درس برای شما مناسب نیست، یا اگر به دنبال چیزی برای تکمیل یادگیری کلاس خود هستید، ممکن است یک برنامه یادگیری آلمانی برای شما مناسب باشد.

استفاده از یک اپلیکیشن برای یادگیری آلمانی امروزه بیشتر و بیشتر رایج شده است. به خصوص برای افراد پرمشغله آسان و راحت است. اما برنامه های زبانی زیادی در بازار وجود دارد. ممکن است در ابتدا کمی طاقت فرسا باشد. به همین دلیل است که این پست را برای کمک به شما نوشته ام.

معیارهای انتخاب اپلیکیشن های این پست چیست؟

برای کمک به شما در صرفه جویی در وقت خود، 10 اپلیکیشن برتر برای یادگیری آلمانی را در این مقاله گردآوری کرده ام. من ده ها ساعت را صرف آزمایش برنامه های مختلف کرده ام. بهترین 10 برنامه من در این مقاله شامل برنامه های رایگان و پرداختی است. مهم نیست که چه سبک یادگیری دارید، سطح زبان آلمانی شما چقدر خوب یا بد است، برنامه ای را در این لیست خواهید یافت که برای شما بهترین است.

توجه داشته باشید که برخی از برنامه ها در مورد تمام مهارت های مختلف مانند خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن آموزش می دهند و برخی از برنامه های دیگر فقط در یک زمینه تخصصی هستند.

من برنامه‌هایی را که فقط کلاس‌های زنده ارائه می‌دهند کنار گذاشته‌ام. شرکت در کلاس های زنده روشی کاملا متفاوت برای یادگیری آلمانی است. من می‌خواهم به جای شرکت صرفاً در یک کلاس، روی برنامه‌هایی تمرکز کنم که با بازی کردن یا شرکت در فعالیت‌های تعاملی یاد می‌گیرید.  بهترین آموزشگاه زبان آلمانی تهران

در عوض، می‌توانم کلاس‌های آلمانی Lingoda را به شدت توصیه کنم. بررسی من را در اینجا بررسی کنید: بررسی Lingoda – تجربه شخصی من در یادگیری آلمانی

آیا واقعاً می توانید آلمان را با برنامه ها یاد بگیرید؟

برنامه های زبان امروزه بسیار محبوب هستند. به لطف فناوری، اپلیکیشن های زبان اکنون به یک روش جایگزین خوب برای یادگیری آلمانی تبدیل شده اند. وقتی ۱۱ سال پیش برای اولین بار برای تحصیل به آلمان نقل مکان کردم، نمی‌دانستم که گزینه‌ای برای یادگیری آلمانی با برنامه‌ها وجود دارد. فکر می کنم برنامه های زبان مکمل خوبی برای سایر روش های یادگیری من مانند کلاس ها و تمرین های آلمانی بودند. علاوه بر این، استفاده از آنها آسان و نسبتاً ارزان است.

اما ممکن است بپرسید استفاده از اپلیکیشن ها برای یادگیری آلمانی چقدر موثر است؟

بیایید ببینیم تحقیقات چه می گوید. طبق یک مطالعه تحقیقاتی، استفاده از برنامه های زبان می تواند به بهبود گرامر و واژگان کمک کند. یافته شگفت انگیز این است که برخی از برنامه ها حتی می توانند به بهبود مهارت های ارتباط شفاهی شما کمک کنند.

36 درصد از افرادی که شروع به یادگیری یک زبان جدید با برنامه‌ها کرده‌اند، در نهایت این کار را ترک کردند. با این حال، کسانی که ساعت های بیشتری را صرف یادگیری در برنامه ها کرده اند، نتایج یادگیری بهتری را نشان داده اند. این نتیجه نشان می دهد که استفاده از یک برنامه به بهبود زبان آلمانی شما کمک می کند. نکته مهم این است که به آن پایبند باشید و زمان و تلاش لازم را برای پیشرفت صرف کنید.

3 برنامه بهترین، برای یادگیری آلمانی در سال 2022

بنابراین، حالا بیایید وارد بخش هیجان انگیز شویم. در زیر بهترین 10 برنامه برای یادگیری زبان آلمانی را خواهید دید که شامل یک بررسی کوتاه با مزایا و معایب هر یک از آنها می شود.

1-برنامهRocket German

دروس به سبک پادکست برای یادگیری آلمانی در حال حرکت

ویژگی‌ها: درس‌های آلمانی به‌سبک پادکست تعاملی  که بر اساس موضوعاتی است. تشویق می‌شوید آنچه را در طول درس می‌شنوید تکرار کنید. کلمات و مکالمات آلمانی هر درس حدود 25 دقیقه طول می کشد بهترین برای زبان آموزان شنیداری که می خواهند آلمانی را در goPros یاد بگیرند:

مزایا:

 • می توانید از فناوری تشخیص صدا برای شرکت در یک مکالمه استفاده کنید. و ضبط شما بر اساس دقت شما درجه بندی می شود. می توانید واژگان را با فلش کارت یاد بگیرید. و همچنین می‌توانید فلش کارت‌های خود را بسازید. می‌توانید آنچه را که می‌خواهید بر اساس موضوعات یاد بگیرید انتخاب کنید.
 • از یک درس رد شوید یا هر طور که می‌خواهید به سطح دیگری بروید.
 • مجبور می‌شوید در مکالمه شرکت کنید و در طول درس با صدای بلند صحبت کنید، می‌توانید درس‌ها را دانلود کنید و به آنها به‌صورت آفلاین دسترسی داشته باشید.
 • بهترین برای افرادی که می‌خواهند در زمان صرفه‌جویی کنند و آلمانی را در حال حرکت یاد بگیرند، به عنوان مثال. در ماشین یا هنگام دویدن و غیره می توانید با مطالعه مداوم امتیاز کسب کنید. سپس امتیازات شما در تابلوی امتیازات نشان داده می‌شود که انگیزه شما را حفظ می‌کند. علاوه بر مشارکت در مکالمه، می‌توانید فرهنگ و دستور زبان آلمانی را نیز بیاموزید.
 • فهرست جامعی از واژگان و عبارات نیز بر اساس موقعیت‌های واقعی موجود است.

معایب:

 • این برنامه فقط برای زبان‌آموزان شنیداری مناسب است.
 • اگر به دنبال روش‌های یادگیری لمسی یا دیداری هستید، مناسب شما نیست، اگرچه من بالاترین سطح را انتخاب کردم، این پادکست به هر دو زبان انگلیسی و آلمانی انجام شد. من انتظار دارم که کل پادکست در سطح پیشرفته به زبان آلمانی باشد.
 • از آنجایی که باید مکالمه را در پادکست دنبال کنید، نمی‌توانید صحبت کردن به سبک آزاد را تمرین کنید.

2 MosaLingua Premium –

یک برنامه مطالعه شخصی با فلش کارت، با تمرکز بر کلمات و عبارات

ویژگی ها:

 • درس های مبتنی بر فلش کارت با بیش از 6000 کلمه و عبارت برای یادگیری
 • چهار برنامه مختلف: MosaLingua Premium، MosaTraining، MosaSeries و MosaSpeak

در بررسی زیر، من روی MosaLingua Premium تمرکز خواهم کرد.

مزایا:

 • روش تکرار فاصله برای کمک به شما در به خاطر سپردن محتویات فلش کارت استفاده می شود.
 • کلمات و عبارات بر اساس دسته بندی سازماندهی می شوند، به عنوان مثال. گردشگری، معاشرت، گفتگو و غیره. شما می توانید موضوعاتی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد.
 • درس های گرامر ساختاریافته در قالب های ویدئویی، صوتی و متنی.
 • برنامه Premium با منابع مفید اضافی مانند داستان‌های کوتاه آلمانی، کتاب‌های صوتی و کتاب‌های الکترونیکی (گروه‌بندی شده بر اساس سطح)، موسیقی و ویدیوهای آلمانی و غیره ارائه می‌شود.
 • دانلود رایگان MosaDiscovery – برنامه ای که می تواند یک کلمه را در هر وب سایتی ترجمه کند و به شما امکان می دهد کلمه را به راحتی به برنامه MosaLingua خود اضافه کنید.
 • برنامه های پرداختی اختیاری برای سفارشی کردن یادگیری شما بر اساس نیاز شما:

MosaTraining زمانی که می خواهید زبان جدیدی یاد بگیرید از شما پشتیبانی می کند.

MosaSeries شامل یک داستان اعتیاد آور است که به چند قسمت تقسیم شده است. این برای آموزش گوش دادن، واژگان و گرامر شما طراحی شده است.

MosaSpeak به شما کمک می کند تا با اطمینان آلمانی صحبت کنید.

معایب:

 • طراحی پلتفرم در مقایسه با سایر اپلیکیشن ها چندان شیک به نظر نمی رسد.
 • MosaLingua Premium عمدتاً روی واژگان، لیسنینگ و گرامر کار می کند. اگر می خواهید روی صحبت کردن خود تمرکز کنید، باید MosaSpeak را دریافت کنید.
 • برخلاف رویکرد همه‌کاره مانند سایر برنامه‌ها، MosaLingua شامل برنامه‌های مختلفی می‌شود تا بتوانید در مناسب‌ترین برنامه مشترک شوید. اما زمانی که مطمئن نیستید باید مشترک کدام یک باشید زیرا قیمت آنها متفاوت است، ممکن است در ابتدا کمی گیج کننده باشد.

3Babbel –

بهترین برای زبان آموزان متوسط ​​و پیشرفته برای آموزش همه مهارت ها، از جمله آلمانی تجاری

امکانات:

 • یک برنامه زبان تعاملی حرفه ای با رابط کاربری واضح و سرراست
 • هر درس 10 تا 15 دقیقه طول می کشد
 • تمرکز زیاد روی نوشتن، دستور زبان و تلفظ
 • مناسب برای زبان آموزان متوسط ​​و پیشرفته

مزایا:

 • با کمک فناوری تشخیص گفتار می توانید صحبت کردن را تمرین کنید.
 • درس‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با ارائه گفت‌وگوهای تعاملی و تمرین‌های گفتاری به شما کمک می‌کنند تا به سرعت به سطح مکالمه برسید.
 • واژگان و عبارات جدید را با مکمل های صوتی، متنی و تصویری یاد بگیرید.
 • نه تنها فلش کارت، بلکه تمرین کوتاه چند گزینه ای و پر کردن جای خالی

تمرین ها بسیار تکراری هستند که به شما کمک می کند واژگان و عبارات جدید را بهتر به خاطر بسپارید.

توضیحات و تمرینات گرامری جامع:

دروس مبتنی بر برنامه درسی بر حوزه های مختلفی از جمله گرامر، گوش دادن و صحبت کردن، خواندن و نوشتن، سنت های آلمانی و حتی آلمانی تجاری تمرکز می کنند.

 • Babbel همچنین کلاس های زنده را با حداکثر 8 شرکت در هر کلاس ارائه می دهد

معایب:

 • Babbel برای مبتدیان مطلق می تواند بسیار پیچیده باشد، زیرا بیشتر تمرینات بر عبارات تمرکز می کنند، نه ققط بر واژگان.
 • بدون تعامل با سایر کاربران یا معلمان در برنامه
دکمه بازگشت به بالا