برترین های ترند روزعمومی

چسب تعمیر تشک بادی

چسب تعمیرات تشک بادی

چسب تعمیرات یکی از لوازمی می باشد که لازم و ضروری برای افرادی است که با محصولات بادی سر و کار دارند . اگر از تشک های بادی و یا سایر محصولات بادی استفاده کرده باشید حتما با اسم برچسب تعمییرات آشنا هستید و در مواقع لازم از این محصول استفاده نموده اید . محصولات بادی به توجه به ماهیتی که دارند در معرض استفاده نادرست و همچنین خطراتی وجود دارند که امکان آسب رسیدن به آن ها بیشتر از سایر محصولات وجود دارد . حال با توجه به مطلبی که ذکر کردیم  در این بخش برای شما عزیزان برچسب تعمیرات تشک بادی را در نظر گرفته و فراهم آورده ایم که توسط آن در صورت بروز مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید اقدام به رفع مشکل نمایید و بدون دغدغه به روز زیبای خود بپردازید .

این برچسب تعمیرات شامل یک رول چند سانتی متری پلاستیکی از جنس پی وی سی می باشد که از کیفیت و مقاومت فوق العاده بالایی برخوردار است و در واقع از همان جنسی می باشد که بدنه محصولات بادی از آن ساخته می شوند . علاوه بر این لایه پی وی سی یک عدد چسب نیز در این پک تعمییرا موجود می باشد که از پسبندگی بسیار بالایی برخوردار است و به خوبی می تواند از خروج باد بخش آسب دیده به بیرون جلوگیری به عمل آورد .

نحوه استفاده برچسب تعمیرات تشک بادی :

نحوه استفاده از این محصول به سادگی چسب زدن بر روی سایر محصولات می باشد . اگر یک بار از چسب قطره ای استفاده کرده باشید به راحتی می توانید از این محصول در جهت بهبود شرایط محصول بادی خود استفاده نمایید . برای انجام این کار ابتدا با استفاده از قیچی و یا یک شیء نوک تیز رول پی وی سی را به شکل دایره ای مانند و به اندازه بخش آسیب دیده در بیاورید ، لازم به ذکر است که هر چه رول را به صورت دایره ای و بدون گوشه در بیاورید بهتر می باشد و چسبندگی آن بالاتر می رود . سپس چسب را بر روی رول رول ریخته و به بخش آسیب دیده بچسبانید ، حال یک شیء صاف و نسبتا سنگین (  سه الی چهار کیلو گرمی ) را بر روی آن به مدت 3 الی 4 ساعت قرار دهید تا به طور کامل چسب خشک شده و مانع از خروج باد از محصول شود .

جمع بندی :

برچسب تعمیرات تشک بادی یکی از لواز لازم و ضروری برای دارندگان محصولات بادی می باشد که می توانید آن را از خریداری کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل و یا به صورت حضوری تحویل بگیرید و خریدی لذت بخش را با ما تجربه نمایید .

محصولات بادی چندکاره هل از یک چسب مایع تیوپی مخصوص محصولات بادی با وصله 40 سانتی متری در داخل پک تعمیرات تشکیل شده که جهت تعمیر تمامی محصولات بادی همانند تشک بادی، تخت خواب های بادی، استخر های پیش ساخته و … این چسب مخصوص به کار می رود. این چسب یکی از مهم ترین لوازم جانبی و تعمیری اینتکس برای تمام محصولات و لوازم بادی بوده که از آسیب های مختلف اعم از سوراخ شدن تعمیر می کند البته لازم به ذکر است حجم این محصول نسبت به دیگر چسب های موجود در بازار حدود دو یا سه برابر بیشتر بوده است. این مصول در بسته بندی خود دارای یک وصله پلاستیکی نیز بوده که با استفاده از آن می توانید چسب را روی آن قسمت که میخواهید تعمیر کنید، بدون دخالت دست پخش کرده و بعد از گذشت 24 ساعت مجددا از محصول خود استفاده کنید.

توسط این چسب مایع بسیار قوی می توانید بسیاری از آسیب دیدگی های تمامی محصولات بادی را به خوبی ترمیم کنید. این برچسب تعمیرات، محصولی کاربردی برای زمانی که به هر دلیل محصولتان سوراخ شده، می باشد. با استفاده از این چسب و آموزش هایی که همکارانمان به شما می دهند می توانید محصول بادی خود را به شکل اولیه آن باز گردانید. لازم به ذکر است راهنمای کامل چگونگی استفاده از محصول نیز در داخل باکس به زبان فارسی موجود می باشد. برای خرید برچسب تعمیرات محصولات بادی می توانید به مراجعه نمایید.

چسب تعمیرات محصولات بادی مارک سعید اینتکس اصل چیست؟

محصولات بادی مانند ، اغلب از مواد پلی وینیل کلراید (PVC) ساخته شده اند. این محصولات در مراحل ساخت، از چسب‌های ویژه‌ای برای چسباندن بخش‌های مختلف استفاده می‌کنند که با توجه به اهمیت ایمنی، این چسب ها مورد بررسی دقیقی قرار می‌گیرند.
بیشتر شرکت‌هایی که محصولات بادی تولید می‌کنند، از چسب‌های ویژه و با کیفیت برای چسباندن بخش‌های مختلف استفاده می‌کنند؛ به طوری که تحت تاثیر عوامل مختلف همچون آب، حرارت و استفاده مکرر، چسبی که در محصول استفاده شده، قابلیت چسبندگی خود را حفظ کند و بنابراین محصول همچنان ایمن و کارآمد باشد.
نیز از چسب‌های ویژه و با کیفیت برای محصولات بادی خود استفاده می کند که با توجه به کیفیت بالای این محصولات، مشتریان آن را تایید کرده اند.

در کل، از زمانی که یک محصول از کارخانه خارج می‌شود، تا زمانی که محصول به دست مشتری می‌رسد، مورد توجه و بررسی دقیق قرار می‌گیرد تا اطمینان حاصل شود که محصولات بادی از نظر ایمنی و سلامت کامل هستند.

برچسب تعمیرات سعید اینتکس یک نوع چسب تعمیراتی است که توسط شرکت سعید اینتکس برای تعمیر محصولات بادی خود تولید می‌شود. این چسب مخصوصاً برای ، تخت بادی، قایق‌های بادی و سایر محصولات بادی مانند پارو بادی، سایبان بادی و … طراحی شده است.

این چسب در مدل تیوپی تولید می‌شود و دارای خصوصیات ویژه‌ای مانند مقاومت بالا در برابر آب، حرارت و فشار است. همچنین، قدرت چسبندگی بالایی دارد که به آسانی می‌تواند تعمیرات لازم را در محصولات بادی انجام دهد.
برچسب تعمیرات سعید اینتکس برای تعمیر و رفع خراش‌ها، شکستگی‌ها و سوراخ‌های سطحی در محصولات بادی مناسب است، به عنوان مثال:

– ، بازیاب بادی و نرده بادی
– تعمیرات قایق‌های بادی
– تعمیرات تخت بادی، پارو بادی، سایبان بادی و سایر محصولات بادی
– تعمیرات ظروف بادی همچون تسمه‌های توری استخر بادی، پمپ هوا، و غیره.

نیز به نوع دیگری از تخت‌های بادی گفته می‌شود که معمولاً برای خوابیدن در کمپینگ، تور، ورزش، یا برای استفاده در خانه بکار می‌روند. نرده بادی به دلیل پوشش بیرونی دارای ضخامت بیشتری ست و از لحاظ پوششی با کیفیت بهتری نسبت به بازیاب بادی برخوردار است.

هر دو این محصولات با استفاده از هوا و فشار آن، به صورت باد شده و در عین حال دارای نرمی و کمیابی مناسب برای خوابیدن یا استراحت می‌باشند. به دلیل اینکه با استفاده مکرر، این محصولات ممکن است در اثر شکستگی، سوراخ جایزه، باعث تعمیر و بازیابی آنها می شود.
در مورد تعمیرات، مهمترین نکته توصیه به شما این است که تعمیرات باید مطابق با دستورالعمل های شرکت تولید کننده انجام شود و از محصولات و تجهیزاتی که برای تعمیرات در دسترس دارید، استفاده کنید. بدون رعایت دستورالعمل های تولید کننده، تعمیرات ممکن است موجب از دست رفتن کیفیت و ایمنی محصول شود و حتی ممکن است سبب آسیب دیدگی های متفاوت و بزرگتری شود.
در کل، برچسب تعمیرات سعید اینتکس یکی از چسب‌های تعمیراتی با کیفیت بالاست که معمولاً توسط مشتریان که از محصولات بادی اینتکس استفاده می‌کنند، توصیه می‌شود.

 

دکمه بازگشت به بالا