استان ها

مشارکت در انتخابات از مسیرهای اقتدار نظام است

ترند روز/مرکزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: مشارکت در انتخابات از مسیرهای اقتدار نظام است.

بهنام نظری پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه در نشست با احزاب و فعالان سیاسی شهرستان محلات، با اشاره به تشییع پرشکوه شهید رئیسی اظهار کرد: حضور میدانی رئیس جمهور شهید در دور افتاده‌ترین نقاط کشور در کنار حضور مردم در مراسمات تشییع شهید رئیسی، بهترین معیار برای ارزیابی عملکرد شهدای خدمت است.

وی ادامه داد: تمام ۶ نامزد تائید صلاحیت‌ شده در انتخابات قابل احترام هستند و مردم زمام امور کشور را به یکی از اینها خواهند سپرد. وظیفه شرعی و قانونی ما برگزاری انتخابات سالم است. خط قرمز ما رهبری و نظام است و کسی که از این خطوط عدول نکند، قابل احترام خواهد بود، هیچکس حق خط‌کشی سیاسی فراتر از این را نخواهد داشت.

وی افزود: حرکت و مسیر کشور ادامه دارد. اگرچه کاستی‌هایی وجود دارد اما کشور تنها با نگاه به داخل ساخته خواهد شد. امروز باید جمعیت را به سمت مشارکت و اقتدار نظام حرکت دهیم و باید به سمتی حرکت کنیم که مشارکت در انتخابات بالاتر برود.

نظری تصریح کرد: باید بدانیم که کشور در اوج اقتدار است. با هر درجه‌ای از نارضایتی و گلایه‌مندی، باید در انتخابات حضور پیدا کنیم چون هیچکس به اندازه ما نمی‌تواند در این انتخابات اثرگذار باشد.

وی گفت: در طول سه سال گذشته، تکمیل پروژه‌های ناتمام و تحقق خواسته‌های چندساله کارگران و احیای کارخانه‌های بزرگی مانند آذراب، هپکو و آلومینیوم که در بدترین شرایط بودند، از اتفاقات شاخص استان است.

وی ادامه داد: باید با امیدآفرینی مردم را به حضور در انتخابات تشویق کنیم.  یکی از مسیرهای اقتدار نظام، مشارکت در انتخابات است. هرگونه تضعیف نظام، دشمنان بی‌بصیرت داخلی و دشمنان بین‌المللی را به تحرک وا خواهد داشت.

مهدی ترکیان، سرپرست فرمانداری محلات نیز در این جلسه با تاکید بر ادامه راه شهدای خدمت گفت: خدمت به مردم موجب عزت است. همه ما تلاش می‌کنیم تا بستری راحت برای انتخاب مردم فراهم شود تا مردم انتخاب دقیق و درست انجام دهند.

وی ادامه داد: باید در قالب جهاد تبیین به گونه‌ای عمل کنیم تا مردم نسبت به آرمان‌های انقلاب اسلامی و اقدامات مسئولین امیدوار شده و تبلور آن در پای صندوق رای مشاهده شود. تلاش ما بر این است تا با حفظ چارچوب‌های انقلاب و نظام اسلامی، مردم آزادانه و با هر اندیشه، فرد مطلوب خود را انتخاب کنند.

وی افزود: حضور مردم در انتخابات به ما قدرت داده و موجب استحکام نظام خواهد بود. امیدواریم با یک انتخابات سالم، مسئولیت خود نسبت به خون شهدا را ادا کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا