لوازم یدکی تیگو 5 را در ایران چطور تهیه کنیم؟

بنابراین، هر کجا که در ایران هستید، می توانید این قطعات را از وب سایت لوازم یدکی مدیران تیم خریداری کنید و در کمتر از 24 ساعت آن ها را در اختیار داشته باشید. همچنین کاربران تهرانی می توانند سفارشات خود را در کمتر از 2 ساعت دریافت کنند، که با این حساب هیچ چالشی برای خرید لوازم یدکی تیگو 7 و تیگو 5 باقی نمیماند.البته برای افراد حساسیت بالا در تهیه قطعات اصلی و با کیفیت برای خودروهای تیگو 7 و تیگو 5، لازم است تا چند نکته مهم را مرور کنند. در ادامه، نکات جذابی که در خرید این قطعات به آن ها کمک می کند، بیان می شود. با ما همراه باشید.شما می توانید انواع قطعات یدکی خودروهای چری تیگو 7 و چری تیگو 7 اکسلنت را از فروشگاه آنلاین ما  خریداری کنید.

خرید انواع قطعات و لوازم یدکی تیگو 7 و تیگو 5 از فروشگاه مدیران تیم

فروشگاه آنلاین ما نه تنها با قطعات ارزان قیمت، بلکه با تحویل سریع سفارش شما را ارسال خواهد کرد. فروشگاه اینترنتی مدیران تیم دارای تمامی قطعات ماشین چری تیگو 7 است، و شما قطعاتی را برای انجام هر قسمت از ماشین که به تعمیر نیاز دارد، پیدا خواهید کرد. اگر به دنبال فیلتر روغن، آینه ها، دستگیره درها، لنت ترمز، دیسک های کلاچ و حتی تخصصی ترین قطعاتی هستید که وسیله نقلیه شما به آن نیاز دارد، می توانید در مدیران تیم آن را پیدا کنید که تعمیر خودروی شما را راحت تر می کند. برای خرید لوازم یدکی با متخصصین فروش قطعات یدکی ام وی ام در ارتباط باشید.

در اکثر موارد، قطعات و لوازم یدکی چری تیگو 7 که ما ارائه می دهیم، ارزان تر از قطعاتی هستند که می توانید از نمایندگی ها تهیه کنید. با این حال، این بدان معنا نیست که این قطعات بی کیفیت هستند؛ بلکه دلیل آن این است که مدیران تیم مستقیماً با تامین کنندگان تجهیزات اصلی چری سروکار دارد.انواع قطعات یدکی خودرو های چری تیگو 7 IE و چری تیگو 7 اکسلنت که در فروشگاه آنلاین مدیران تیم به فروش می رسد، همان قطعاتی است که توسط نمایندگی های اختصاصی چری ارائه می شود، اما با قیمت های پایین تر.

در دسته بندی های فروشگاه آنلاین مدیران تیم جستجو کنید و قطعه ای که برای خودروی خود لازم دارید را پیدا کنید و آن را بدون واسطه و مستقیم از فروشنده خریداری کنید.نیازی به تاخیر در تعمیرات ساده نیست؛ فقط آنچه را که نیاز دارید، از فروشگاه ما سفارش دهید تا خودروی شما در کمترین زمان به شرایط اوج خود بازگردد.هر قطعه ای که برای افزایش قدرت عملکرد یا زیباتر شدن ظاهر خودروی خود به آن نیاز دارید، در مدیران تیم پیدا خواهید کرد.

درباره چری تیگو 7

تیگو 7 ابتدا به عنوان یک خودروی کانسپت در سال 2012 توسط شرکت خودروسازی چری معرفی شد و چهار سال بعد، به طور رسمی در نمایشگاه بین المللی پکن به جلوه رسید. نام آشنا در واردات خودروهای ام وی ام و چری، در سال 1396 تیگو 7 را به بازار ایران عرضه کرد.

طراحی زیبای تیگو 7، سواری قابل قبول و امکانات ایمنی و رفاهی آن موفق شد نظر خریداران را به خود جلب کند. به همین دلیل، شرکت مدیران خودرو در سال 1397 نسخه ی IE تیگو 7 را نیز وارد بازار کرد. این نسخه تیپ IE همان موتور تیپ اکسلنت را داشت و ظاهر خارجی خودرو تغییر چندانی نکرد، به استثنای رینگ ها که از نوع 5 پره ای به 10 پره ای تغییر کردند.

بارزترین تفاوت بین تیپ IE با اکسلنت، تغییرات چشمگیر در کابین خودرو بود. این تغییرات شامل بهبود سیستم صوتی، بهبود صدای موتور، حذف ترمز دستی و اضافه شدن ترمز پارک برقی، روکش جدید صندلی ها، بالای داشبورد و رودری ها، طراحی جدید کنسول وسط و جادستی کنسول، انتقال دکمه سنسور پارک و دکمه دوربین 360 درجه به روی کنسول و بسیاری موارد دیگر بود.در سال 1400، مدیران خودرو تیپ جدید دیگری از تیگو 7 با نام IE Sport که به رکاب برقی مجهز بود را نیز وارد بازار کردند.

لوازم یدکی خودروی تیگو 5

نگهداری و تعمیر مناسب می تواند خودروی شما را در شرایط مناسبی نگه دارد. در فروشگاه اینترنتی مدیران تیم شما می توانید مجموعه ای از قطعات خودرو، ابزارآلات خودرو و لوازم جانبی خودروهای چری تیگو 5 IE، چری تیگو 5 IL، چری تیگو 5 TE توربو، چری تیگو 5 اکسلنت، چری تیگو 5 فیس لیفت و چری تیگو 5 لاکچری را بیابید.مدیران تیم جستجو و خرید انواع لوازم تیگو 5 را از تامین کنندگان آن آسان کرده است.

شما می توانید انواع قطعات یدکی خودروهای چری تیگو 5 IE، چری تیگو 5 IL، چری تیگو 5 TE توربو، چری تیگو 5 اکسلنت، چری تیگو 5 فیس لیفت و چری تیگو 5 لاکچری را از وب سایت مدیران تیم خریداری کنید. فروشگاه آنلاین ما نه تنها با قطعات ارزان قیمت بلکه با تحویل سریع سفارش شما را ارسال خواهد کرد.فروشگاه اینترنتی مدیران تیم دارای تمامی قطعات ماشین چری تیگو 5 است و شما قطعاتی را برای انجام هر قسمت از ماشین که به تعمیر نیاز دارد، پیدا خواهید کرد.

اگر به دنبال فیلتر روغن، آینه ها، دستگیره درها، لنت ترمز، دیسک های کلاچ و حتی تخصصی ترین قطعاتی هستید که وسیله نقلیه شما به آن نیاز دارد، می توانید در مدیران تیم آن را پیدا کنید که تعمیر خودروی شما را راحت تر می کند.در فروشگاه اینترنتی مدیران تیم، فیلترهای روغن، کابین، سوخت و هوا، شمع ها، دیسک های ترمز، لنت ها، شیلنگ ها و کالیپر ها، اتصالات توپ و سایر لوازم یدکی خودروهای همه برندها و مدل ها، از جمله چری تیگو 5 را خواهید یافت.

فروشگاه اینترنتی مدیران تیم یک بستر مطمئن برای معاملات لوازم یدکی خودرو است که به ذی نفعان این حوزه کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن، با صرف کمترین انرژی و هزینه، محصولات و مشتریان مورد نظر خود را بیابند.اگر به دنبال قطعات چری تیگو 5 هستید، خرسندیم که محصولات آن را با کیفیت بالا و با قیمت رقابتی به شما عرضه کنیم.

درباره تیگو 5

شرکت خودروسازی چری در سال 2013 از تیگو 5 که بر اساس پلتفرم و تجهیزات فنی X33 ساخته شده بود، رونمایی کرد. این خودرو در سال 1394 از طریق شرکت مدیران خودرو وارد بازار ایران شد، در سال 1395 فیس لیفت ظاهری آن تغییر کرد و در سال 1397 چند آپشن مانند مانیتور 10 اینچی عمودی و سنسور باران به لیست امکانات آن اضافه شد.تیگو 5 مونتاژ مدیران خودرو دارای 6 تیپ اکسلنت، لاکچری، لاکچری اسپرت، IE، IL و TE است.این خودرو به دلیل طراحی قابل قبول داخلی و بیرونی، فضای برند تولید کننده   MVM مدل خودرو   Tiggo 5

برند تولید کننده   MVM مدل خودرو   Tiggo 5

خرید لوازم یدکی ام وی امtiggo5 به دلیل حساسیت هایی که در مورد لوازم یدکی خودرو وجود دارد گاهی دردسرساز است. لوازم یدکی در زمره قطعاتی قرار دارد که می توانند در عملکرد خودرو تاثیر داشته باشند. اهمیت بالای این قطعات در واقع به دلیل تاثیرات قطعی آن در کاهش و افزایش عمر مفید خودرو است؛ از همین رو تهیه لوازم یدکی مرغوب از دغدغه های رانندگان خودرو به حساب می آید؛ زیرا در صورت استفاده از قطعات نامرغوب و بی کیفیت مشکل آن قطعات به دیگر اجزای خودرو سرایت خواهد یافت. به همین دلیل بهتر است هنگام خرید لوازم یدکی خودرو به اعتبار فروشگاه و کیفیت اجناس توجه داشته باشید.

معرفیmvm tiggo5

چری یکی از بزرگترین شرکت های تولید خودرو در جهان است. این شرکت چینی فعالیت خود را در ژانویه سال 1997 آغاز کرد. 25 سال برای چری زمان کافی بود تا مجموعه ای از بهترین خودرو های چینی را وارد بازار خودرو جهان کند. از بهترین تولیدات این شرکت می توان به آریزو 6 و تیگو اشاره کرد. این خودرو ها با توجه به عملکردی خوبی که داشته اند در رده خودرو های پرطرفدار چری قرار دارند.

شرکت خودروسازی چری در تولید خودرو های خود از بروزترین و پیشرفته ترین تجهیزات استفاده می کند. دقت بالای این شرکت در تولید خودرو، چری را در رتبه هفتم بهترین شرکت های تولید کننده خودرو در چین قرار داده است. عملکرد خوب چری در تولید خودرو های با کیفیت باعث شده بسیاری از مشتریان با تکیه بر اعتبار نام چری خودرو های این شرکت را خریداری کنند. محصولات این شرکت چینی در ایران با پشتیبانی مدیران خودرو و با نام اختصاری MVM به بازار عرضه می گردد.

MVM TIGGO 5 از تولیدات شرکت خودروسازی چری است. چری در سال 2014 برای اولین بار از این محصول خود رونمایی کرد. حدود یکسال بعد در سال 2015 شرکت مدیران خودرو تیگو 5 را وارد ایران کرد و عرضه این ماشین در بازار خودرو ایران آغاز شد. کراس اوور تیگو 5 یکسال پس از ورود به ایران دچار تغییرات ظاهری شد. از جمله این تغییرات می توان به فیس لیفت این کراس اور در سال 1394 اشاره کرد.

تغییرات این خودرو به ظاهر آن محدود نماند و در سال 1397 به امکاناتی نظیر مانیتور ده اینچ عمودی، سنسور باران و… مجهز شد. تیگو 5 ظاهری شبیه به شاسی بلند دارد اما از نظر ساختاری دیفرانسیل جلو و عقب ندارد. به همین دلیل از نظر فنی مناسب مسافرت های خارج از جاده نیست. با این حال افرادی که به خودرو های شاسی بلند علاقه مند هستند می توانند خودرویی با ظاهر شاسی بلند اما قیمتی مناسب برای نقل و انتقالات داخل شهری خریداری کنند.

دکمه بازگشت به بالا