راهنمای خرید گن ساعت شنی

انتخاب گن لاغری مناسب ، اولین قدم برای کاهش سایز بصورت دائمی یا موقت است . این امر نیازمند اطلاعات اولیه ای است که شما را در مسیر درست قرار داده و برای انتخاب یک محصول عالی و کاربردی ، آماده کند . گن ساعت شنی زیر لباس مجلسی بهترین انتخاب برای لباس های مجلسی هستند . علت این امر فرم دهی فوق العاده طبیعی و کاهش سایز فوری به محض پوشیدن این گن هاست . اما سوال مهم اینجاست که در میان تنوع بسیار گن های ساعت شنی ، چگونه به خرید شکم بند لاغری زنانه اقدام کنیم؟ سوالات و نگرانی های بسیاری در خصوص نحوه انتخاب گن لاغری برای زیر لباس های رسمی و مجلسی وجود دارد . قصد داریم در این مقاله یکبار و برای همیشه این ابهام را ها رفع کنیم تا بتوانید با خیالی آسوده ، خرید خود را انجام دهید.

در حالت کلی ، 5 اصل مهم وجود دارد که لازم است در ابتدای خرید به آن دقت کنید :

 1. ضخامت گن های لاغری چه میزان است؟
 2. جمع کنندگی گن لاغری چه اندازه است؟
 3. ارتفاع گن لاغری چقدر باشد تا زیر لباس مشخص نشود؟
 4. مدل مناسب من کدام است؟
 5. رنگ مناسب را چگونه انتخاب کنم؟

1. ضخامت گن های لاغری چه میزان است ؟

شاید مهم ترین و اولین سوالی که ذهن مشتریان را درگیر میکند ، ضخامت گن ترکیه ای شنی باشد . لباس های مجلسی اغلب پارچه های ظریفی دارند و در صورت استفاده از گن ضخیم ، برجستگی گن نمایان شده و دست مان پیش بقیه رو می شود!! خیالتان از بابت ضخامت گن ساعت شنی آسوده باشد . در مدل 9 فنره جنس گن از کتان و لاتکس بوده و ضخامت کمتر از نیم سانتی متر است . از طرفی کتان به راحتی روی بدن میخوابد و فرم بدن شما را بطور کاملا طبیعی ، یکنواخت میکند. محل قرار گیری فنر ها نیز ضخامت چندانی نداشته و ردی از آن ها بر روی لباس تان ایجاد نمی شود .

توجه داشته باشید که مدل 25 فنره دارای لاتکس ضخیم تری بوده و تعداد بالای فنر موجود در این مدل ، باعث می شود تا گن 25 فنر گزینه خوبی برای زیر لباس مجلسی نباشد.

2. جمع کنندگی گن لاغری چه اندازه است؟

گن های لاغری ساعت شنی ، به دلیل داشتن فنر های داخلی ، بیشترین جمع کنندگی را در میان گن های موجود در بازار دارند . وجود فنر باعث می شود تا گن ایستادگی خوبی داشته و لول نشود . به محض پوشیدن گن های لاغری ساعت شنی ، کاهش سایزی بین 15 تا 20 سانتی متر خواهید داشت که میزان قابل توجهی است و می تواند فرم بدنی شمارا تا حد زیادی تغییر دهد.

3. ارتفاع گن لاغری چقدر باشد تا زیر لباس مشخص نشود؟

ارتفاع استاندارد در میان گن های لاغری ، 30 سانتی متر میباشد . هنگام خرید لباس مجلسی حتما به این نکته توجه داشته باشید که کدام نواحی را میخواهید با گن لاغری پوشش دهید . لازم است لباس شما در این قسمت ها پوشیده باشد تا گن زیر لباس به خوبی مخفی شده و نمایان نشود.

4. مدل مناسب من کدام است؟

قصد شما از خرید گن برای لباس مجلسی باشد یا استفاده روزمره ، فرقی ندارد . در هر دو حالت لازم است با توجه به فرم بدنی نوع آن انتخاب شود تا عملکرد مناسبی داشته باشد. جهت انتخاب گن مناسب با توجه به دستور زیر عمل کنید :

 • اگر چربی زیر بغل و پشت کتف دارید : بهترین گن برای شما ، مدل تاپی است . این مدل با داشتن بند و ارتفاع بیشتر در قسمت پشت کتف ، چربی های نواحی زیر بغل و پشت کتف را به خوبی پوشش داده و ایجاد لایه لایه نمیکند.
 • اگر چربی زیر بغل و پشت کتف ندارید : انتخاب نوع گن به سلیقه شما بستگی دارد و می توانید از هر دو مدل شکمی یا تاپی استفاده کنید . نتیجه برای هر دو یکسان خواهد بود.

توجه : در صورتی که چربی زیر بغل و پشت کتف دارید ، از خرید گن شکمی جدا خودداری کنید . استفاده از گن شکمی ، چربی های نواحی پشت کتف و زیر بغل را به سمت بالا هدایت کرده و با ایجاد لایه های چربی ، تاثیری در فرم دهی بدن نخواهد داشت . جدا از آنکه زیر لباس ایجاد لایه لایه کرده و نه تنها فرم زیبایی ایجاد نمیکند ، بلکه ایستادگی لباس تان را ببه کلی خراب میکند.

5. رنگ مناسب را چگونه انتخاب کنم؟

برای انتخاب رنگ گن ، لازم است به رنگ لباس مورد نظر خود دقت کنید . در صورتی که لباس تان تناژ های رنگی روشن (مانند سفید ، حریر ، صورتی ملایم و..) دارد لازم است رنگ گن تان را نیز کرم انتخاب کنید تا به رنگ بدن دیده شده و مشکلی ایجاد نکند. در صورتی که لباس تان تناژ های رنگ تیره ( مانند مشکی ، قهوه ای ، سرمه ای و …) دارد ، گن خود را مشکی انتخاب کنید.

گن ساعت شنی برای چه کسانی مناسب است؟

 • برای چربی سوزی شکم و پهلو
 • برای افرادی که به صورت حرفه‌ای ورزش می‌کنند و به دنبال لاغری و فرم دادن شکم و پهلو هستند
 • برای کسانی که جراحی زیبایی شکم انجام داده اند و می‌خواهند فرم زیبایی به شکم خود بدهند.
 • گن ساعت شنی بعد از زایمان برای افرادی مناسب است که می خواهند فرم شکم و پهلو آنها به حالت قبل از بارداری باز گردد.
 • گن ساعت شنی لیپوماتیک

گن ساعت شنی خوبه ؟

پوشیدن گن ساعت شنی اصل کلمبیا مزایای زیادی دارد که مهم ترین آن زیبایی و تناسب اندام است. فواید گن ساعت شنی شامل :

 1. از فواید گن ساعت شنی حفظ تناسب بدن و حمایت از آن در هر حالتی از نشستن و یا خوابیدن.
 2. خوش فرم شدن شکم در صورت استفاده مداوم از گن لاغری ساعت شنی.
 3. دارای پوششی نرم برای راحتی به هنگام پوشیدن و مناسب برای استفاده به عنوان گن پس از جراحی می باشد.
 4. گن‌ لاغری ساعت شنی از مرغوب ترین مواد اولیه ساخته شده که ایجاد حساسیت‌های پوستی نمی‌کند.
 5. از فواید گن ساعت شنی وجود فنرهای داخلی برای قرارگرفتن بهتر گن بر روی بدن و جلوگیری از لول شدن آن.
 6. افزایش تعریق بدن هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی (در مدل های از جنس لاتکس)
 7. به محض پوشیدن بدن یک الی دو سایز کاهش سایز دارد.
 8. این محصول لاغری از آجایی که دارای ضخامت کمی است برای پوشیدن زیر هر لباسی مناسب است.
 9. این گن مناسب برای استفاده پس از زایمان و گن ساعت شنی بعد از لیپوماتیک , جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی و پیکر تراشی به جهت خوش فرم کردن بدن.
 10. گن ساعت شنی بعد از زایمان برای بازگشت بدن به حالت اولیه بسیار موثر است.

تفاوت گن ساعت شنی اصل و تقلبی

با توجه به واردات زیاد گن لاغری ساعت شنی و شباهت زیاد آنها از نظر ظاهری باعث شده است که شناسایی تفاوت گن ساعت شنی اصل و تقلبی کار سختی باشد.  بنابراین به هنگام خرید دقت داشته باشید که از فروشگاه های معتبر و بالاترین سطح کیفی خرید کنید یا اگر به صورت اینترنتی خرید خود را انجام می دهید سعی کنید به سایت های مراجعه کنید که قابل اعتماد باشند. برای خرید گن لاغری ساعت شنی اصل فاجات کلمبیا به نکات زیر توجه کنید و تفاوت گن ساعت شنی اصل و تقلبی شامل موارد زیر است :

مشخصات گن ساعت شنی اصل

۱- لیبل گن لاغری ساعت شنی

هنگام خرید به به لیبل محصولات توجه کنید که حتما به گن لاغری ساعت شنی فاجات دوخته شده باشد.

۲- اسکن بارکد محصول

توجه داشته باشید که اتیکت بارکددار و ضمانت اصل کالا به گن فاجات متصل شده باشد و برای بررسی اصل بودن کالا می توانید بارکد محصول را اسکن کنید و با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید. علاوه بر موارد گفته شده در هنگام خرید گن ساعت شنی اصل توجه داشته باشید که یراق آلات آن کاملا فلزی باشد و بندهای آن قابل تنظیم باشند. درزهای گن اصل کلمبیا کاملا مسطح هستند و به گونه ای طراحی شده که از زیر لباس خصوصا لباس مجلسی قابل مشاهده نمی باشد. همچنین برای تضمین راحتی مصرف کننده در قسمت قزن و زیپ ها از الیاف نرم و لطیف استفاده شده است.

از همه مهم تر گن ساعت شنی اصل کلمبیا به راحتی به صورت روزانه قابل استفاده است و به گونه ای طراحی شده که لول و جمع نمی شود و درزهای آن جایی روی پوست ایجاد نمی کند. ویژگی بارز گن ساعت شنی اصل فاجات کلمبیا وجود الیاف ویول تکس در لایه داخلی و در تماس با پوست است که حاوی مواد معدنی است و بسیار نرم و لطیف می باشد و می تواند در چربی سوزی و لاغری شکم موثر باشد.

چند ساعت در روز گن بپوشیم ؟

استفاده از گن‌ ساعت شنی مزایای زیادی دارد ولی هنگام پوشیدن آن ها باید به نکات زیر توجه کنید:

 • به مدت طولانی از شکم بند لاغری ساعت شنی استفاده نکنید به دلیل اینکه باعث ضعف عضلات و افتادگی شکم و پهلو می‌گردد.
 • بهتر است گن لاغری را ۸ تا ۱۰ ساعت در روز بپوشید.
 • اگر مشکل گوارشی دارید حتما با پزشک خود مشورت کنید.
 • هنگام پوشیدن گن‌ لاغری ساعت شنی از خوردن زیاد غذا خودداری کنید در غیر این صورت گن را بازکنید.
 • گن متناسب با سایز خود انتخاب کنید. گن تنگ باعث بسته شدن عروق لنفاوی و متورم شدن ناحیه موردنظر می‌شود.
دکمه بازگشت به بالا