دندانپزشکی طرف قرارداد بانک صادرات شرق تهران

ایمپلنت بیمه بانک صادرات برای چه کسانی است؟

ایمپلنت بیمه بانک صادرات یکی از خدمات این بیمه به منظور تحت پوشش قرار دادن بیمارانی می باشد که توانایی پرداخت تمام هزینه های مربوط به این فرآیند پزشکی پر هزینه را ندارند و کلینیک دندانپزشکی دکتر آقاجری ارائه دهنده این خدمت در بالاترین سطح کیفیت و با استفاده از به روز ترین متریال می باشد.

زمانی که افراد دندان های اصلی خود را از دست می دهند،  جایگزینی مناسب برای دندان های از دست رفته می باشد که به موجب این اقدام، از تحلیل رفتن استخوان ناحیه فکی که در آن قسمت دندان ها از بین رفته اند، جلوگیری به عمل خواهد آمد.

عمل ایمپلنت دندان عملی است که بر روی استخوان فک انجام می شود به همین دلیل رشد و تکامل استخوان فک، رکن اصلی اقدام به این عمل می باشد. به طور معمول تکامل استخوان فک در اواخر سال های نوجوانی و در بعضی افراد در اوایل دوره جوانی رخ می دهد که با استفاده از عکس برداری هایی که توسط  اشعه ایکس گرفته می شوند این مورد مشخص خواهد شد.

دندانپزشکی با بیهوشی تهران  فرصتی را فراهم آورده است تا بیمارانی که نیاز به خدمات دندانپزشکی دارند، به خود جرات داده و برای رفع مشکلات دهان و دندان خود اقدام کنند

در نتیجه اصولا متخصصان کاشت ایمپلنت، این عمل را بر روی بیمارانی که کمتر از 17 سال سن دارند، انجام نمی دهند، هرچند که برای تصمیم گیزی نهایی در این خصوص، جوانب بسیاری از زوایای مختلف باید مورد بررسی قرار گیرند تا در نهایت درس ترین تصمیم گرفته شود.

به صورت کلی می توان بیان کرد که همه گروه های سنی، برای کاشت ایمپلنت مناسب هستند و حقیقتا نمی توان محدودیتی با افزایش سن برای این درمان در نظر گرفت و ایمپلنت بیمه بانک صادرات، یکی از بهترین اقدامات بانک صادرات در جهت افزایش رفاه حال مشتریان خود و به دست آوردن سلامتی آن ها با صرف هزینه کمتر می باشد.

برای اطلاع از هزینه کلیک کنید:

پیشینه تاریخی ایمپلنت را در کدام کشورها می توان یافت؟

شاید برای شما جالب باشد که بدانید، تاریخچه ایمپلنت چیست و پیدایش آن به چه زمانی باز می گردد؟ اگر درمورد قدمت و پیدایش ایمپلنت بدانید قطعا بسیار متعجب خواهید شد. در ادامه مطلب ایمپلنت بیمه بانک صادرات، اشاره ای به تاریخچه پبدایش ایمپلنت خواهیم کرد.

اولین نشانه های استفاده بشر از این ایده جالب و قابل توجه به تمدن مصریان باستان بر می گردد. سپس محققی به نام اینگوار برنمارک که یک ارتوپد نامدار از کشور سوئد بود، در سال 1952 میلادی، زمانیکه مشغول تحقیق و مطالعه بر روی موضوع تکنولوژی ترمیم استخوان های فک پس از رخ دادن شکستگی ها بود، در تحقیقات خود، را بکار برد و با استفاده از پیچ کردن ایمپلنت ها به استخوان ناحیه ران خرگوش، برای ترمیم استخوان انتظار می کشید.

زمانیکه استخوان ها ترمیم شدند، زمانیکه برنمارک قصد داشت فلزهای تیتانیوم را از استخوان ها خارج کند،متوجه شد که فلز تیتانیوم به استخوان ران پیوند خورده است که این موضوع بسیار موجب حیرت شد.

در نتیجه این دستاورد و کشف بسیار مهمی که برنمارک داشت، در سال 1956 میلادی، اولین ایمپلنت دندانی ساخته شد. استفاده از ایمپلنت در استخوان فک، مانع از تحلیل رفتن استخوان در قسمت بی دندان فک خواهد شد.

ایده آل ترین شرایط به کارگیری ایمپلنت دندانی چه شریطی است؟

بهترین و ایده آل ترین شرایط استفاده از ایمپلنت های دندانی، زمانی است که استخوان فک به مقدار قابل ملاحظه و کیفیت خوبی در دسترس باشد؛ اما در صورت نبودن این شرایط هم باز می توان با استفاده از تکنیک های پزشکی، از ایمپلنت استفاده نمود.

در مواردی که بیمار در هر یک از فک ها دچار کمبود باشد، از طریق پودرهای استخوان ساز و روش های جدید، شرایط بکارگیری ایمپلنت های دندانی محیا خواهد شد.

بنابراین شما می توانید با تکیه بر پیشرفت علم و تکنولوژی، بنابر شرایط مورد نیاز فک خود تحت درمان ، بار دیگر سلامت فک و دندان های خود را به دست آورید.

ایده آل ترین شرایط به کارگیری ایمپلنت دندانی چه شریطی است؟

ایمپلنت بیمه بانک صادرات کدام کلیلیک های دندانپزشکی را تحت پوشش قرار می دهد؟

همه کلینیک های دندانپزشکی طرف قرار داد با بیمه بانک سامان، مشمول خدماتایمپلنت بیمه بانک صادرات می باشند. بنابراین اگر شما دارای بیمه بانک صادرات هستید می توانید با مراجعه به مراکز درمانی معتبر، با صرف هزینه های کمتر، خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.
از جمله کلینیک های بسیار معتبر و تخصصی ارائه خدمات کاشت ایمپلنت، می توان از کلینیک دندانپزشکی نام برد که طرف قرارداد با بیمه بانک صادرات است و مراجعه کنندگان تحت پوشش این بیمه می توانند از تخفیفات ایمپلنت بیمه بانک صادرات، استفاده نمایند.

با استفاده از ایمپلنت بیمه بانک صادرات، چه مقدار از هزینه ها کاهش می یابد؟

ایمپلنت بیمه بانک صادرات پوشش دهنده بخشی از هزینه های کاشت ایمپلنت می باشد. بنابراین با مراجعه به مراکز دنداپزشکی طرف قرارداد با بیمه بانک صادرات و برخورداری از خدمات ایمپلنت این مرکز، پس از پایان کار با ارائه مدارک و مستندات مورد نیاز به بانک، بانک صادرات تا سقفی از این هزینه ها را متحمل خواهد شد.

طول درمان به عوامل خیلی زیادی بستگی دارد از یک روز تا یک سال ممکن است طول بکشد. این زمان بسته به نوع استخوان فک شما نیاز به پیوند استخوان و نیاز به سینوس لیفت متفاوت است …برای مطالعه ادامه مطلب کلیک نمایید:

برخی از بیمه های تکمیلی جدیدا ایمپلنت های دندانی را زیر پوشش خودشان برده اند. ما با بیمه ایران ، پارسیان ، کلیه بانک ها ، دانشگاه آزاد ، آتیه سازان حافظ ،… برای مطالع ادامه مطلب کلیک نمایید:

زیبایی ظاهری: پر شدن جای خالی دندان یا دندان ها به یک دندان طبیعی قطعا تاثیر به سزایی در زیبایی ظاهر و به خصوص لبخند شما دارد.

استفاده راحت: ایمپلت بعد از مدت زمان کوتاهی که به آن عادت کنید با دندان طبیعی هیچ فرقی نداشته و اذیتی برای بیمار ندارد.

ایمپلنت بیمه بانک صادرات چه نوع خدماتی است؟

شما با استفاده از بیمه بانک صادرات می توانید به راحتی خدمات کاشت یا ترمیم ایمپلنت خود را با قیمتی مناسب در کلینیک دکتر آقاجری انجام دهید.

قیمت ایمپلنت بیمه بانک صادرات چقدر است؟

قیمت ایمپلنت بیمه بانک صادرات بسته به سقف تعهدات بیمه دارد اما در کلینیک دکتر آقاجری شما با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه می توانید خدمات ایمپلنت خود را انجام دهید.

بیمه دندانپزشکی یکی از مهمترین بیمه‌­ها محسوب می­‌شود. اگر دندان درد را تجربه کرده و هزینه‌­های بالای دندانپزشکی را چشیده باشید، می‌­دانید بیمه­‌ای که خدمات دندانپزشکی را تحت پوشش قرار دهد، چقدر مهم است.

خدمات دندانپزشکی یکی از گران­ترین خدمات پزشکی است که بیش از 20 درصد از کل هزینه‌­های پزشکی و دارویی را به خود اختصاص می‌­دهد.

خدمات دندانپزشکی به دلیل هزینه­‌های بالا معمولا تحت پوشش بیمه پایه قرار نمی‌­گیرند.

پوشش بیمه دندانپزشکی طرف قرارداد بانک صادرات یکی از مهم­ترین پوشش­‌های بیمه از نظر کاربرد گسترده و نوع استفاده آن است.

قیمت ارتودنسی دندان در کلینیک های سطح شهر متفاوت است.

دندانپزشکی‌های طرف قرارداد با بیمه بانک صادرات در تهران

بیمه صادرات با تعدادی از کلینیک‌­ها و مطب­‌های دندانپزشکی قرارداد دارد که بیمه شدگان این مجموعه می‌­توانند با مراجعه به این مراکز و دریافت معرفی نامه از خدمات استفاده کنند.

برای اینکه از خدمات بیمه استفاده کرد باید ابتدا در کلینیک معاینه انجام شود. سپس طرح درمان برای بیمار تهیه و به مراکز بیمه برای تایید آن مراجعه کرد.

برخی از بیمه شدگان بیمه صادرات تصور می­‌کنند دندانپزشکی طرف قرارداد بانک صادرات از کیفیت خوبی برخوردار نیستند و بدون بررسی این مراکز و تحقیق در مورد کیفیت این کلینیک‌­ها، به مراکز غیر طرف قرارداد مراجعه می‌­کنند که در این صورت هزینه­‌های دندانپزشکی خود را آزاد حساب می‌­کنند و ضرر می‌­بینند.

بسیاری از مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه بانک صادرات در تهران و دیگر شهرها، مراکز خصوصی و باکیفیت بالا بوده که با هزینه کم­تر خدمات فوق العاده‌­ای به بیماران ارائه می­‌کنند.

بیمه شدگان در این مراکز فقط باید هزینه‌­های فرانشیز و موارد خارج از تعهد مانند را پرداخت کنند؛ باقی هزینه‌­ها را بیمه به مرکز پرداخت خواهد کرد.

خدمات تحت پوشش دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه بانک صادرات در تهرانپارس

دندانپزشکی طرف قرارداد بانک صادرات غرب تهران - دنتال بست

شما می‌­توانید خدمات زیر را در مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه بانک صادرات در شرق تهران، با پوشش بیمه‌ای کامل یا جزئی دریافت کنید:

  • جرم گیری دندان
  • کشیدن دندان عقل
  • پروتز دندان
  • پرکردن (ترمیم) دندان
  • جراحی دندان
  • عصب کشی یا روت کانال
  • بروساژ دندان
  • و دیگر خدمات مربوط به دندان به غیر از ایمپلنت

شیوه پرداخت هزینه‌های دندانپزشکی تحت پوشش بیمه بانک صادرات چگونه است؟

نحوه پرداخت هزینه‌­های دندان بسته به نوع درمان، طول درمان و تعداد جلسات درمانی مورد نیاز متفاوت است.

برای دریافت هزینه از بیمه ابتدا به کلینیک دندانپزشکان طرف قرارداد با بیمه بانک صادرات در تهران مراجعه نمایید.

سپس به یکی از شعب بیمه صادرات مراجعه و مدارک لازم را ارائه کنید.

با ارائه مدارک لازم معرفی نامه بگیرید و یا به مراکزی مراجعه کنید که امکان صدور آنلاین معرفی نامه را داشته باشند.

در این صورت ابتدا بیمه‌گر پایه و سپس بیمه صادرات تعهدات خود را تا سقف تعیین شده پرداخت می‌­کند و بیمه‌گر فقط باید مبلغی را به عنوان فرانشیز پرداخت کند.

اگر طبق شرایطی، بیمه گذار به یکی از مراکز طرف قرارداد با بیمه صادرات مراجعه کند، اما با بیمه‌ گران پایه قرارداد نداشته باشد، علاوه بر پرداخت فرانشیز، باید تعهدات بیمه‌گر پایه را هم خود بپردازد.

در صورتی که بیمه گذار به یکی از مراکز دندانپزشکی‌ مراجعه کند که با بیمه صادرات قرارداد نداشته باشد، باید همه هزینه‌­ها را بپردازد و سپس با ارائه مدارک لازم بعد از دریافت سهم بیمه‌گر پایه، باید به یکی از شعب پرداخت خسارت بیمه صادرات مراجعه کند و هزینه‌های دندانپزشکی خود را دریافت کند.

لازم به ذکر است که این هزینه­‌ها بر اساس تعرفه‌‌های مصوب، مقررات بیمه و آیین­ن‌امه­‌های مربوطه محاسبه و به بیمه‌گذار پرداخت خواهد شد.

برای اطلاع از مبلغ دقیق و نحوه پرداخت هزینه دندانپزشکی با ما تماس بگیرید.

بیمه طرف قرارداد دندانپزشکی بانک صادرات چه مزیتی دارد؟

هزینه­‌های غیرقابل پیش‌بینی بیماری­‌های دهان و دندان و نگرانی‌­های مالی ناشی از آن، اهمیت خرید بیمه صادرات را دو چندان می­‌کند.

در حال حاضر با توجه به تعداد بالای مراکز طرف قرارداد با بانک صادرات، متقاضیان این بیمه زیاد شده‌­اند.

در صورت مراجعه به دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه بانک صادرات در تهران، کلیه هزینه‌ها تا سقف تعهدات بیمه‌نامه در همان مرکز درمانی توسط بیمه پرداخت می‌­شود.

به همین دلیل یکی از مزایای این بیمه تعداد مراکز درمانی است که با آنها قرارداد دارد.

معیارهای خرید بیمه طرف قرارداد دندانپزشکی چیست؟

برای انتخاب بهترین بیمه دندانپزشکی ابتدا باید دقیقا مشخص کنید که به چه خدماتی نیاز دارید و با توجه به پوشش و بودجه مورد نیاز بیمه خود را تهیه کنید.

یکی از مهمترین معیارها در انتخاب بیمه طرف قرارداد دندانپزشکی پوشش تمامی نیازهای بیمه شدگان است.

به عنوان مثال، اگر فردی برای عصب کشی نیاز به بیمه دندانپزشکی داشته باشد، اما بیمه‌­ای را انتخاب کند که عصب کشی را پوشش نمی‌­دهد، در این صورت فرد نمی‌­تواند از بیمه خود استفاده کند.

یکی دیگر از پارامترهای مهم در انتخاب بهترین بیمه دندانپزشکی، گستردگی و کیفیت مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد است.

هر بیمه‌­ای با تعدادی از مراکز درمانی قرارداد دارد، پس بهتر است قبل از خرید بیمه، لیست این مراکز را بررسی کرده و با انجام تحقیقات لازم از کیفیت آنها مطمئن شوید.

معیار مهم دیگر سقف تعهدات پوشش دندانپزشکی در بیمه مورد نظر است.

برای انتخاب رنگ لمینت دندانهای خود از کاتالوگ رنگ لمینت دندان استفاده کنید.

بعضی از مراکز بیمه سقف محدودی را برای این پوشش در نظر می­‌گیرند، اما بعضی از بیمه‌­ها سقف تعهد بیشتری را ارائه می­‌دهند.

بیمه دندانپزشکی طرف قرارداد بانک صادرات بیمه­‌ای است که با مراکز عالی دندان قرارداد دارد و طیف وسیعی از خدمات دندانپزشکی را پوشش می‌­دهد.

 

دکمه بازگشت به بالا