ورزشی

جانشین امباپه در پاریس مشخص شد

به گزارش خبرگزاری ترند روز؛ به گزارش تلگراف، با وجود پیشنهادات مالی خوبی که سران پاری سن ژرمن به امباپه داده‌اند، اما ستاره فرانسوی تصمیم خودش را گرفته و رئال مادرید را به عنوان تیم آینده خود انتخاب کرده است. اگر این اتفاق صورت پذیرد، آنگاه ویکتور اوسیمن، مهاجم ناپولی در رادار پی‌اس‌جی قرار می‌گیرد و مدیران این تیم فرانسوی به دنبال جذب او خواهند رفت.

باشگاه پاریسی در پنجره تابستانی هم به دنبال مهاجم نیجریه‌ای ناپولی بود اما سران این باشگاه با توافق با خود بازیکن و بند آزادسازی او را از تیرس دیگر تیم‌ها خارج کردند. رفتن کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن اما می‌تواند از لحاظ مالی بسیار به سود این تیم فرانسوی باشد. با رفتن امباپه آنها از تعهد مالی، پاداش‌ها و دستمزدی که سالیانه به کاپیتان خود پرداخت می‌کنند، آزاد خواهند شد و می‌توانند با این پول ستارگان دیگری را در بازار نقل و انتقالات به خدمت بگیرند.

جدا از ویکتور اوسیمن، دیگر پلن نقل و انتقالاتی پاری سن ژرمن در صورت جدایی امباپه، رافائل لیائو از میلان است.

257 251

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.
دکمه بازگشت به بالا