اقتصادی

تداوم نظارت بر واحدهای صنفی خوزستان در ماه رمضان و نوروز

ترند روز/خوزستان رییس اتاق اصناف اهواز از ادامه روند بازرسی‌ها و نظارت مستمر بر فعالیت واحدهای صنفی در سطح بازار و اماکن تجاری استان خوزستان بویژه کلانشهر اهواز به صورت مستمر و همچنین نظارت جدی بر قیمت کالاها و خدمات عرضه شده در ماه رمضان و تعطیلات نوروزی خبر داد.

مراد بدری در گفت و گو با ترند روز اظهار کرد: با توجه به اجرای طرح تشدید بازرسی و نظارت بر اصناف در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان، مدیریت بازرسی و نظارت اصناف خوزستان و بازرسان اصناف در تعطیلات نوروز در دو نوبت صبح و بعدازظهر از صنوف و خدمات پرمصرف در سطح بازار و اماکن تجاری استان خوزستان بخصوص در شهرستان اهواز بازرسی می‌کنند.

وی افزود: در این بازرسی‌ها علاوه بر نصب بر چسب قیمت و نصب نرخنامه، موارد گرانفروشی، کم فروشی و رعایت ضوابط و قوانین صنفی، رعایت موازین شرعی، اخلاقی و اسلامی توسط صاحبان واحدهای صنفی نیز رصد و کنترل می‌شود.

بدری گفت: همشهریان و میهمانان نوروزی در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی اعم از احتکار، قاچاق، عدم عرضه محصول، عدم درج قیمت، کم فروشی، گرانفروشی، عدم‌ رعایت ضوابط و قوانین صنفی و … را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.

انتهای پیام

تحریریه اقتصادی

با درود! من یک خبرنگار اقتصادی حرفه‌ای هستم که به دنبال تحقیقات دقیق و تحلیل‌های کامل در زمینه اقتصاد است. با دستیابی به اطلاعات به‌روز و منابع معتبر، تلاش می‌کنم تا به شما مطالب کیفیت بالا را ارائه دهم.
دکمه بازگشت به بالا