انتخابات نشانگر یک نماد مردم سالاری در دنیا است

ترند روز/لرستان فرماندار بروجرد گفت: انتخابات نماد مردم سالاری در دنیا است.

مسلم مرادی امروز (۱۳ تیرماه) در آیین رونمایی از یادمان شهدای سرباز و افتتاح بوستان سرباز در بروجرد، اظهار کرد: در آستانه یک مسئله مهمی تحت عنوان انتخابات هستیم ۴۵ سال از عمر انقلاب گذشته و ۴۲ انتخابات رسمی در کشور برگزار شده و این آمار نشانگر یک نماد مردم سالاری در دنیا است.

وی خاطرنشان کرد: باید در انتخاب اصلح دقت لازم را داشته باشیم چرا که دشمنان در کمین و برنامه‌ریزی بر اساس میزان حضور مردم در عرصه مشارکت در انتخابات هستند.

فرماندار بروجرد اضافه کرد: از زمانی که دولت سیزدهم (شهید آیت‌ الله رئیسی) آغاز به کار کردند حمایت هایی از شهرداری‌ها جهت عمران و آبادی شهرها انجام دادند و مانیز همان مسیر را که مسیر خدمت به مردم است ادامه خواهیم داد.

مرادی اضافه کرد: این المان دومین المان سرباز بوده که در بروجرد رونمایی شده که نشان دهنده اهمیت امنیت مردم و سربازان از سمت وسوی شورا و شهرداری است.

یحیی عیدی بیرانوند شهردار بروجرد نیز در این مراسم گفت: اقتدار ما به اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی است که این تندیس روبروی کلانتری که مردم آن‌ها حافظان امنیت خود می‌دانند رونمایی می‌شود و این تندیس هدیه‌ای است به همه سربازانی هست جانشان را به خاطر امنیت مردم هدیه می‌دهند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا