البرز نماد اتحاد اقوام با شور مشارکت در انتخابات خواهد درخشید – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، مجتبی عبداللهی در چهاردهمین نشست شورای اطلاع رسانی استان با موضوع انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری افزود: روز پنجشنبه اربعین شهدای خدمت را خواهیم داشت و به طور قطع مردم قدرشناس کشور برای این مراسم نیز حضور گرمی خواهند داشت.

استاندار البرز ضمن قدردانی از اقدامات اصحاب فرهیخته رسانه استان در آگاهی بخشی و امیدافزایی در انتخابات گذشته اظهار کرد: باید با تبیین گری و اطلاع رسانی از دستاوردهای نظام بویژه در دولت سیزدهم، در جامعه اعتمادافزایی و امیدبخشی کنیم.

عبداللهی گفت: رشد مشارکت مردم استان البرز در انتخابات مجلس شورای اسلامی در دور اول و دور دوم نشان از افزایش اعتماد مردم به خدمتگزاران نظام بود.

وی افزود: البرز به عنوان ایران کوچک که نماد همگرایی و اتحاد اقوام مختلف ایرانی است باید با شور و شکوه مشارکت در کشور بدرخشد.

عبداللهی گفت: ۵ هزار و ۶۳۵ پروژه در سامانه منتاک ثبت شده و به لحاظ تعدد طرح‌ها دارای رتبه اول و در سامانه ایران یار نیز ۱۲۰ پروژه ثبت شده است که نشان از مسیر شتابان استان در ارتقا زیرساخت‌ها و سرانه‌ها دارد.

وی افزود: بیمارستان کمالشهر که در سفر اول رئیس جمهور شهید مورد بازدید قرار گرفت، رها شده و مغفول بود و با کمک دولت احیا شد و اکنون در شرف تکمیل است که به نام آیت الله رئیسی رئیس جمهور شهید مزین خواهد شد.

عبداللهی گفت: پروژه‌های بزرگ بیمارستانی در استان افتتاح و دنبال شد که بیمارستان‌های شهید سلیمانی و به آفرین در فردیس تکمیل شد و پروژه‌های بیمارستان سیدالشهدا، تأمین اجتماعی هشتگرد، طالقان، خورشید نیز با سرعت در حال تکمیل هستند.

دکمه بازگشت به بالا