برترین های ترند روزعمومی

از پمپ کارواش در چه مواردی می توان استفاده نمود؟

پمپ کارواش آب نیرو از نوع صنعتی ابزاری قدرتمند برای تخلیه آب تحت فشار بالا می باشد که در موارد زیر قابل استفاده است:

شستشوی وسایل و ابزار شهری: یکی از کاربردهای پمپ کارواش استفاده از آن برای شستشوی چراغ ها، درختان است. مبلمان شهری و … با استفاده از این دستگاه می توان فرآیند شستشو را در کمترین زمان و با استفاده از حداقل کارگر انجام داد.

کارواش: برای داشتن یک کارواش صنعتی خوب به پمپ کارواش با کیفیت و استاندارد نیاز داریم که بتواند برای مدت طولانی و با فشار بالا کار کند. با استفاده از این دستگاه می توانید انواع ماشین ها و ماشین های سنگین را به راحتی و با سرعت بالا شستشو دهید. به علاوه انواع متحرک این پمپ را می توان در مکان هایی که به راحتی به برق دسترسی نداریم استفاده کرد. برای این منظور باید از انواع پمپ های کارواش با موتور غیر برقی استفاده شود.

نظافت و شستشوی کف در پارکینگ ها، کارگاه های صنعتی و کارخانجات: یکی دیگر از کاربردهای پمپ کارواش، استفاده از آن برای نظافت کف در فضاهای وسیع است. پارکینگ ها، کف کارخانه ها و کارگاه های بزرگ و … مکان هایی هستند که در صورت آلودگی شدید نیاز به شستشوی سریع دارند و برای این کار می توانید از شستشوی فشار قوی صنعتی استفاده کنید.

تمیز کردن تجهیزات صنعتی: تجهیزات صنعتی مورد استفاده در صنعت تولید و غیره. پس از نشستن گرد و غبار و غیره به مرور زمان کثیف می شوند. برای این منظور توصیه می شود با تهیه و نصب کارواش صنعتی به طور مرتب این قطعات را تمیز کنید.

عملیات شستشوی نمای ساختمان: یکی از کاربردهای پمپ های فشار قوی پرتاب آب به ارتفاع و با شدت بالا می باشد. با این ویژگی می توان انواع نماها را بدون داربست شستشو داد. این مشکل در کاهش هزینه و زمان عملیات شستشو موثر است.

انسداد و فلاشینگ فاضلاب شهری: فاضلاب شهری را می توان با استفاده از پمپ فلاش باز کرد. با گذشت زمان، رسوبات نمک و گل و لای باعث گرفتگی لوله های فاضلاب شهر شده و برای عملکرد شبکه نیاز به رفع انسداد آنها دارد. با استفاده از این ابزار مفید می توانید شبکه انتقال فاضلاب را به سرعت شستشو داده و ببندید.

استفاده از پمپ کارواش صنعتی در کشاورزی: ​​علاوه بر این می توان از این پمپ برای تولید فشار آب و ارسال آن به شبکه آبیاری قطره ای در کشاورزی استفاده کرد. با این پمپ می توانید مه آلود ضروری برای گلخانه هایی با شرایط خاص تهیه کنید.

همانطور که می بینید این ابزار کاربردی در هر شرایطی که نیاز به استفاده از آب با سرعت و قدرت داشته باشیم قابل استفاده است.

چگونه پمپ صنعت ماشین لباسشویی را نصب و استفاده کنیم؟

برای ساخت پمپ کارواش صنعتی دو قسمت اصلی پمپ و موتور باید در کنار هم قرار گرفته و شروع به کار کنند. برای این چراغ ها، قدرت موتور برقی یا بنزینی باید دقیقا محاسبه شود تا محور پمپ حرکت کند. متخصصان ماهر در این زمینه که ویژگی های انواع پمپ و موتور را می دانند، بهترین مدل ها را برای قرار دادن در کنار یکدیگر انتخاب می کنند. با اتصال این دو جزء به صورت مستقیم یا با استفاده از تسمه، نیروی محرکه از موتور به پمپ منتقل شده و باعث حرکت پیستون های آن و ایجاد فشار لازم می شود. استفاده از انواع آماده پمپ کارواش صنعتی، جهت صرفه جویی در زمان در انتخاب پمپ و موتور، جلوگیری از گیرکردن، ناهماهنگی قطعات و … توصیه می شود.

مهمترین نکات نگهداری و مراقبت از پمپ اسکرابر صنعتی چیست؟

انتخاب ماشین لباسشویی از برندهای معتبر و معتبر با خدمات پس از فروش بهترین راه برای جلوگیری از مشکلات ناشی از در دسترس نبودن قطعات، سرویس و … است. بهترین راه برای استفاده طولانی مدت از این ابزار مفید استفاده صحیح از آن با انجام سرویس های منظم، تعویض روغن در زمان مناسب، تامین نیروی موتور از منبع مطمئن و پایدار و … شامل نکات ساده و موثر می باشد. استفاده طولانی مدت از پمپ صنعتی برای شستشوی خودرو. نکته دیگری که می توان برای استفاده بهتر از پمپ در مدت زمان طولانی مد نظر قرار داد، استفاده صحیح از آن است. برای این امر لازم است به کارگران مجتمع و اپراتورهای پمپ آموزش های لازم داده شود تا در صورت وجود مشکل با اجزای پمپ آشنا شوند تا در مراحل اولیه آن را شناسایی کنند تا از مشکلات زیاد پمپ جلوگیری شود. آسیب جدی به پمپ سیستم مسدود شده است.

چند نکته کاربردی برای افزایش عمر پمپ کارواش صنعتی:

پمپ کارواش صنعتی یکی از بادوام ترین قطعات موجود در کیت است و در صورت استفاده صحیح می تواند سال ها دوام بیاورد. رعایت توصیه های عملی زیر باعث استفاده بهتر از پمپ و افزایش راندمان آن می شود:

کیفیت آب ورودی: یکی از عواملی که می تواند به اجزای داخلی انواع پمپ ها از جمله پمپ های کارواش صنعتی آسیب برساند، آب بی کیفیت با نمک، ماسه و فلزات سنگین وارد سیستم می باشد. برای جلوگیری از این شرایط توصیه می شود روی آب ورودی به سیستم فیلتر قرار داده و تا حد امکان از آب تصفیه شده و استفاده نشده برای تغذیه پمپ استفاده کنید. همچنین استفاده از آب با دمای بالا برای پمپ هایی که برای این منظور طراحی نشده اند می تواند آسیب جدی به قسمت های داخلی پمپ وارد کند. وقفه های مکرر در جریان آب و خروج از پمپ در صورت نبود آب باعث آسیب جدی به آن می شود.

پمپ آبنما: پمپ آبنما توسط متخصصین و مهندسین راه اندازی می شود و طراحی آن باعث افزایش راندمان و عمر مفید پمپ می شود.

نصب پمپ در محل و محل مناسب: یکی از مهمترین نکات در اتصال پمپ به لوله های ورودی و خروجی، نصب پمپ در محلی تراز است. همچنین بست های پمپ باید در نقاط اتصال کاملاً مهار شوند تا از ورود نیروهای جانبی ناشی از کارکرد پمپ جلوگیری شود. روکش و پوسته پمپ کارواش صنعتی باید تا حد امکان در برابر رطوبت، ضربه و … مقاوم باشد اما توصیه می شود از پاشش مستقیم آب روی پمپ و اجزای آن خودداری شود.

تعویض منظم روغن پمپ مستعمل با روغن مناسب: بهترین روغن برای استفاده در پمپ روغن 40 می باشد توصیه می شود برای اولین بار پس از 50 ساعت کارکرد روغن پمپ تعویض شود. پس از هر 500 ساعت کارکرد پمپ، سطح روغن را بررسی و تغییر دهید. انتخاب روغن کارکرده از برندهای با کیفیت باعث افزایش طول عمر دستگاه و کاهش ارزش استهلاک پمپ می شود.

منبع تغذیه پایدار و قابل اعتماد. تنش الکتریکی یکی از عواملی است که بیشترین آسیب را به پمپ کارواش به خصوص در قسمت موتور الکتریکی آن وارد می کند. برای جلوگیری از این امر، برق مورد استفاده برای موتور باید از منبع تغذیه ثابت ولتاژ ثابت استفاده شود. اگر در شرایطی هستیم که مجبوریم پمپ کارواش را به طور مکرر جابجا کنیم و یا به منبع تغذیه ثابت دسترسی نداریم، بهتر است از پمپ موتور بنزینی استفاده کنیم.

استفاده از پمپ با بار مناسب: برای انتخاب پمپ کارواش، ابتدا با توجه به عملکرد مورد انتظار از پمپ، با اندازه گیری میزان فشار مورد نیاز (مثلاً در مورد کارواش، مقدار فشار کل می تواند توسط نازل ها ارزیابی شود)، لازم است پمپی ایجاد و نصب شود که فشار آب مورد نظر را تامین کند و دبی جریان را تامین کند. شرکت های مشاور و کارشناسان فنی آنها می توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند. پس از انتخاب پمپ مناسب، همیشه بهتر است از فشاری کمتر از فشار اسمی دستگاه استفاده شود. استفاده از دستگاه در فشار کم عمر آن را افزایش می دهد.

دکمه بازگشت به بالا