برترین های ترند روزعمومی

در مراسم افتتاحیه چه گلی هدیه بدهیم؟

بهترین هدیه برای مراسم افتتاحیه

به راستی که یکی از مهم ترین اتفاقاتی که در زندگی افراد ممکن است.رخ دهد، شروع یک فرصت شغلی جدید است. با توجه به این که شروع یک کار جدید یکی از لذت بخش ترین اتفاقات زندگی است.که معمولا افراد علاقه دارند این شادی را با دوست و آشنایان خود در میان بگذارند. از آنجایی که در بین ما ایرانیان مرسوم است که به بهانه های مختلف به دوستان و آشنایان خود هدیه دهیم. افتتاحیه ی کار جدید می تواند بهانه خوبی باشد.تا شما گل برای افتتاحیه یا خرید باکس گل در اصفهان را به عنوان هدیه ای برای تبریک شغل دوست و آشناهای خود هدیه دهید.

خرید گل از گل فروشی ارزان اصفهان در روز افتتاحیه شغل دوست و آشنای شما، موجب ایجاد روابط عمیق.و دوستانه بین شما خواهد شد. در این مطلب قصد داریم به معرفی مناسب ترین گل ها به عنوان گل برای افتتاحیه مغازه بپردازیم.پس پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید. با مجله گل نیک راه همراه باشید تا شما را با انواع مدل گل برای افتتاحیه آشنا نماییم و به سوالات مربوط به آن پاسخ دهیم. همچنین می توانید جهت سفارش تاج گل در اصفهان با ما تماس بگیرید.

متدوال ترین گل های مخصوص افتتاح

1- گل رز، گلی مناسب برای همه ی مناسبت ها

یکی از گل هایی که در تمامی مناسبت ها می توان از زیبایی آن بهره برد،.گل رز می باشد. گل های رز نه تنها نماد عشق و محبت می باشند،.بلکه برخی از گل های رز نمادهای دیگری دارند که از هرکدام از آن می توان برای کاری استفاده نمود. برای مثال؛ گل رز زرد نشان دهنده شادی است.و گل رز سفید به معنای خلوص و بی گناهی است. همچنین اعداد در گل رز می توانند کاملا سمبلیک باشند.برای مثال؛ 12 گل رز بیان کننده عشق است،.25 عدد گل رز نیز تعدادی مناسب برای تبریک یک کسب و کار جدید می باشد.

2- گل آنتوریوم، کمیاب و جذاب

یکی دیگر از گل هایی که کاربرد زیادی در سبد های گل دارد،.گل آنتوریوم قرمز و سفید می باشد. این نوع گل جذاب و خاص می تواند.جلوه زیادی را در تاج گل ایجاد کند.و موجب افزایش جذابیت سبد گل برای افتتاحیه شود.

3- گل لیلیوم، عنصر اصلی سبد های گل افتتاحیه

به طور قطعی می توان گفت یکی از پرکاربردترین ترکیبات گل در تاج های گل.و دسته گل های مراسم افتتاحیه، ترکیب گل  لیلیوم و آنتوریوم می باشد. زیرا با توجه به تنوع رنگی زیاد گل لیلیوم و ظاهر خاص و لوکس گل آنتوریوم، این دو گل زیبا در کنار هم می توانند.یک مجموعه ی خاصی ایجاد نمایند.

4- گل داوودی، متنوع و ارزان

معمولا در تاج های گل بزرگ و چند طبقه ی افتتاحیه.که در آن نیاز به گل های زیاد و متنوعی می باشد، گل های داوودی می توانند.یک گزینه ی جذاب و ارزان قیمت برای پر شدن فضاهای خالی به حساب بیایند. گل داوودی به جز قیمت پایینی که دارد، از تنوع رنگ بالایی برخوردار می باشد.و می تواند در اکثر تاج های گل یک گزینه ی ثابت به حساب بیاید.

خاص ترین گل ها به عنوان هدیه افتتاح مغازه

1- گل گیلاس، خاص و سمبلیک

یکی از خاص ترین گل ها، گل گیلاس می باشد. از گل های گیلاس معمولا برای بیان دوستی می توان استفاده نمود. هدیه دادن یک دسته گل گیلاس به عنوان گل برای مراسم افتتاحیه شغل جدید دوست و یا آشنا.نشانه ی تحسین موفقیت وی است.

2- گل لاله، تداعی گر موفقیت در کار

گل لاله یکی از انواع گل هایی است که می تواند.برای تبریک موفقیت یک شخص در شغل گزینه ی مناسبی به حساب بیاید. این گل نماد شهرت است و می تواند.شهرت در کار را برای فرد به ارمغان بیاورد.

3- نیلوفرهای صورتی، مناسب کسب و کارهای زنانه

از قدیم الایام تا به الان، رنگ صورتی یک رنگ دخترانه است. از این رو گل نیلوفر صورتی می تواند.یک گزینه عالی برای افتتاح یک مجموعه با مدیریت یک خانم به حساب بیاید.

4- گل ارکیده، زیبا و متفاوت

بسیاری از افراد برای خرید گل به دنبال یک گل متفاوت و خاص هستند. پیشنهاد ما برای چنین افرادی،گل ارکیده می باشد. همانطور که می دانید گل ارکیده، یک گل معمولی نیست.و می تواند حس متفاوت بودن را به مخاطب القا کند. به عنوان یک ترکیب پر زرق و برق و خاص به عنوان گل مناسب افتتاحیه می توان.از ترکیب نیلوفر، ارکیده و یک دسته داوودی به عنوان گل افتتاحیه استفاده نمود.

5- گل لیسیانتوس، لوکس و خارق العاده

به جرات می توان گفت، یکی از بهترین و لوکس ترین گل ها، گل لیسیانتوس می باشد. لیسیانتوس یک گل زیبا و لوکس با تنوع رنگی زیادی می باشد.که هرکدام از رنگ های آن دارای نماد خاصی می باشند. برای مثال؛ گل لیسیانتوس زرد به معنای شادی و انرژی مثبت می باشد،.به همین دلیل می توان از آن در تاج گل تبریک استفاده کرد.

در خرید گل مخصوص مراسم افتتاحیه باید به چه مواردی توجه کرد؟

  • یکی از مهم ترین مواردی که باید در خرید گل افتتاحیه به آن توجه داشت،.اندازه و ابعاد تاج گل می باشد.که می توان متناسب با بودجه یکی از انواع یک، دو و سه طبقه را انتخاب نمود.
  • فاکتور مهم دیگر در خرید تاج گل، کیفیت گل های به کار برده شده.در تاج گل می باشد. همانطور که می دانید، معمولا تاج های گل چندین ساعت در فضای باز یا سرپوشیده قرار خواهند گرفت.پس لازم است در این نوع تاج های گل از گل های شاداب و تازه استفاده نمود.

انواع گل آرایی برای افتتاحیه

می توانید به یک دوست یا یکی از اعضای خانواده که مراسم افتتاحیه برگزار می کند یک دسته گل لاله، گل رز و هر نوع گل دیگری هدیه بدهید تا در شروع کار جدید برای آن ها آرزوی موفقیت کنید. عواملی مانند تزئینات، نوع تحویل، نوع گل استفاده شده می توانند بر اثری که شما می گذارید تاثیر داشته باشند، پس بهتر است درباره گل های مختلف اطلاعاتی داشته باشید تا بهتر دسته گل مورد نظر خود را  انتخاب کنید.

رنگ های مناسب گل های مراسم افتتاحیه

در مورد رنگ گل ها، رنگ های پررنگ و روشن بسیار مورد علاقه هستند. این موضوع به جذب مشتریان کمک می کند، زیرا در نگاه اول جذاب هستند، مخصوصا اگر به آن ها یک استند بزرگ گل هدیه بدهید سبدهای گل در میز پذیرش یا کنسول می توانند بسیار اثر گذار باشند.

گل های قرمز

این رنگ پرشور برای نشان دادن پشتیبانی از کسب و کار بسیار استفاده می شود. سوسن های قرمز اغلب در روز افتتاحیه پر کاربرد هستند.

دسته گل مراسم افتتاحیه با گل های صورتی

رنگ صورتییکی از بهترین رنگ ها برای دسته گل مراسم افتتاحیه است، احترام و قدردانی فرد را در روز افتتاحیه نشان می دهد، در واقع شما می توانید تحسین خود را برای شروع کسب و کار فرد با این رنگ نشان دهید.

گل های زرد برای درست کردن دسته گل افتتاحیه

رنگ های گرم و شاد در گل هایی مانند آفتابگردان و لاله ها برای مراسم افتتاحیه مطلوب هستند، استفاده از گل های خوش آب و رنگ در مراسم افتتاحیه عزیزان شما مطمئنا یک هدیه خوشایند خواهد بود.

دسته گل با رنگ نارنجی

گل های نارنجی رنگ در روز افتتاحیه کسب و کار بسیار مسرت بخش خواهند بود. شما می توانید ترکیب دسته گل را با استفاده از گل های نارنجی از انواع مختلف در کنار گل های دیگر استفاده کنید. به عنوان مثال، یک دسته گل متشکل از رز زرد و نارنجی نشان دهنده قدردانی شما است.

جمع بندی

در آخر باید بگوییم خرید گل در مناسبت های گوناگون علی الخصوص افتتاحیه های مشاغل مختلف. یکی از کارهای مهم می باشد. در این مطلب به معرفی بهترین و مرسوم ترین مدل گل برای افتتاحیه و بهترین گل های مصرفی در تاج ها و سبدهای گل پرداختیم.تا شما بتوانید با توجه به سلیقه و بودجه ی مد نظر خود.بهترین تاج گل را خریداری کنید.

سوالات متداول

* چه عواملی بر قیمت گل افتتاحیه موثر هستند؟

به طور کلی فاکتورهای زیادی می توانند بر قیمت تاج گل افتتاحیه موثر باشند. عوامل زیادی همچون؛ نوع و تعداد گل ها، جنس و تعداد طبقات پایه، هزینه چیدمان گل ها و منطقه ی فروش گل و…

* چگونه می توان تاج گل افتتاحیه ارزانی خریداری کرد؟

برای خرید تاج افتتاحیه ارزان قیمت، می توانید از خرید تاج های سه طبقه با تعداد زیاد گل آنتوریوم و لیلیوم بپرهیزید. علاوه براین موضوع، بهتر است تاج گل افتتاحیه را به صورت اینترنتی خریداری کنید. زیرا معمولا در خریدهای اینترنتی تنوع کارها بسیار زیاد بوده و می توان مقایسه خوبی برای انتخاب گزینه های ارزان قیمت داشت.

دکمه بازگشت به بالا