اجتماعیبرترین های ترند روز

آموزش 0 تا 100 میکاپ حرفه‌ای در آموزشگاه آرایشگری گل گیس

میکاپ حرفه‌ای از گذشته تاکنون مورد توجه بسیاری بوده و طرفداران خود را نیز داشته است.. در سال‌های اخیر به دلیل توسعه صنعت مد و زیبایی و توجه بیشتر همه افراد به ظاهر خود، نیاز به وجود میکاپ آرتیست‌های حرفه‌ای بسیار زیاد شده است. وجود این بازار کار خوب و به دنبال آن امکان کسب درآمد بالا، باعث شده که افراد زیادی خواهان ورود به این لاین آرایشگری حرفه‌ای باشند. اگر شما هم جزو این افراد هستید، باید بدانید که قدم اول کسب دانش و تخصص است. به همین خاطر باید در یک دوره آموزش میکاپ حرفه‌ای شرکت کرده و آنچه لازم است را یاد بگیرید. برای اینکه بیشتر در این مورد بدانید و مسیر درست را طی کنید، تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

دوره آموزش میکاپ حرفه‌ای (گریم و میکاپ)

دوره آموزش گریم و میکاپ یکی از پرطرفدارترین دوره‌های آرایشگری در آموزشگاه‌ها است. پس از این دوره می‌توانید با دریافت مدرک معتبر فنی حرفه‌ای میکاپ، وارد بازارکار شده و کسب درآمد خود را شروع کنید. در دوره آموزش میکاپ حرفه‌ای مواردی از جمله شناخت انواع چهره و فرم صورت، پوست شناسی، انواع آرایش چشم شامل سایه چشم ساده، اکلیلی، بادیگاردی، کات کریس، گلیتر و… ، انواع مژه گذاری و اکستنشن مژه، آرایش صورت شامل کانتورینگ، هایلایت و برجسته سازی لب، شیدینگ لب، گریم سه بعدی و پنج بعدی و انواع سبک‌های میکاپ مهم و رایج دنیا به هنرجویان آموزش داده می‌شود.

نکات مهم انتخاب یک دوره آموزش میکاپ حرفه‌ای معتبر

دوره‌های زیادی در آموزشگاه‌های مختلف برگزار می‌شود؛ ولی برای رسیدن به بهترین نتیجه شما باید تلاش کنید یک دوره کاملا حرفه‌ای و معتبر را انتخاب کنید و آموزش ببینید. برای داشتن یک انتخاب درست نکات زیر را حتما در نظر داشته باشید:

استفاده از مربیان حرفه‌ای و مجرب

درهر آموزشی، مربی یکی از ارکان اصلی به حساب می‌آید. یک مربی مجرب و توانمند است که می‌تواند دانش و تخصص عالی و به روز خود را با تجربه‌ای که دارد آمیخته کرده و  به طور کامل به شما منتقل کند. پس حتما تخصص و تجربه مربی را بررسی کنید.

استفاده از ابزار و تجهیزات به روز و باکیفیت

 یکی دیگر از چیزهای مهم در این دوره آموزشی، وسایل میکاپ است. برای اینکه شما بتوانید آموزش اصولی ببینید، باید ابزار و وسایل لازم را در اختیار داشته باشید، به خوبی آنها را شناخته و بتوانید به درستی از آنها استفاده کنید.

پس در اختیار داشتن جدید ترین و باکیفیت ترین ابزار و وسایل گریم و میکاپ برای آموزش لازم و ضروری است. این نکته را هم فراموش نکنید!

ارائه سرفصل‌های آموزشی مهم و استاندارد

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنید، بررسی سرفصل‌های آموزشی دوره است. آنچه در این دوره به شما آموزش داده خواهد شد، باید سرفصل‌های مهم و استاندارد و به عبارتی تمام مباحث اصلی که از سوی سازمان فنی حرفه‌ای تعیین شده باشد.

وجود شرایط تمرین و کارآموزی

داشتن دانش و اطلاعات صرف کافی نیست، کار عملی و تمرین و تکرار بسیار مهم است. در دوره آموزشی باید شرایطی فراهم باشد که شما بتوانید آنچه را آموخته‌اید، روی مدل مصنوعی و زنده پیاده کنید. با این روش اشکالات کار خود را زیرنظر مربی می‌توانید رفع کنید. همین طور پس از پایان سرفصل‌های آموزشی، شرایطی فراهم باشد که بتوانید به صورت کارآموز مدتی فعالیت کنید. این دوره بسیار به آماده شدن شما برای ورود به بازارکار کمک می‌کند.

گل گیس، بهترین انتخاب برای آموزش میکاپ حرفه ای

آموزشگاه آرایشگری گل گیس یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه‌های آرایشگری زنانه در تهران است که سالهاست با استفاده از بهترین مربی‌های فوق حرفه‌ای و بین المللی، با کیفیت ترین و به روز ترین آموزش میکاپ حرفه‌ای را به هنرجویان (از مبتدی تا حرفه ای) ارائه می‌دهد و آن‌ها را برای ورود به بازار کار آماده می‌کند. از جمله مزایای آموزشگاه آرایشگری گل گیس که آن را از سایر آموزشگاه‌ها متمایز می‌کند عبارتند از:

  • استفاده از اساتید حرفه‌ای و باتجربه
  • دارای بیش از ۱۵ سال تجربه آموزشگاه آرایشگری
  • ارائه مدرک معتبر و بین المللی فنی و حرفه ای
  • برگزاری کلاس هایآموزشی آرایشگری به دو صورت تئوری و عملی
  • امکان آموزش آنلاین علاوه بر حضوری
  • امکان رزرو دوره‌های حضوری و مشاهده آنی دوره‌های آنلاین با پرداخت امن
  • برگزاری کلاس‌های آموزش آرایشگری با رفع اشکال رایگان برای ورود به بازار کار
  • مواد رایگان حین آموزش اکثر دوره

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزش گریم  و میکاپ و ثبت نام به سایت آموزشگاه گل گیس به آدرس https: //golgisamoz. com مراجعه کنید و یا با شماره‌های ۷۷۷۲۹۶۸۲ و ۰۹۱۲۰۰۴۱۵۸۲ تماس بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا