برترین های ترند روزعمومی

مقایسه اتوبخار رونتا مدل DW 9220 و DW5210؛ این دو کالا چه تفاوت هایی با هم دارند؟

آیا شما هم به دنبال خرید اتوبخار رونتا هستید؟ حتما می دانید که برند رونتا یکی از شناخته شده ترین برند های بین المللی فعال در زمینه طراحی انواع اتوبخار به حساب می آید. یکی از مهم ترین مواردی که قبل از خرید انواع اتوبخار این دو کالا باید به آن توجه داشته باشید مربوط به مقایسه اتوبخار رونتا مدل DW 9220 و DW5210 است.

تا به امروز افراد زیادی از ما سوال پرسیده اند که به صورت دقیق، مهم ترین تفاوت های موجود میان اتوبخار رونتا مدل DW 9220 و DW5210 چیست؟ امروز ما قصد داریم تا به این سوالات به صورت دقیق پاسخ دهیم. پس اگر شما هم به دنبال مقایسه اتوبخار رونتا مدل DW 9220 و DW5210 هستید، ادامه مقاله امروز ما را از دست ندهید.

مقایسه اتوبخار رونتا مدل DW 9220 و DW5210 از نظر ظاهری

مقایسه اتوبخار رونتا مدل DW 9220 و DW5210 از نظر ظاهری

بیایید تا کارمان را با مقاله مقایسه اتوبخار رونتا مدل DW 9220 و DW5210 از نظر ویژگی های ظاهری شروع کنیم. به جرات می توان گفت که هر دو مدل از کالا های تولید شده توسط برند رونتا، از نظر ظاهری ویژگی های یکسانی دارند. فرم اصلی این دو کالا نسبتا برابر می باشد. شرکت رونتا کالا های خود را به گونه ای طراحی می کند تا کاربران در هنگام استفاده از آنها با هیچ مشکل خاصی مواجه نشوند. هر دو این مدل از انواع اتو از نظر ظاهری، به شدت زیبا هستند و ویژگی های مثبتی را در خود جای داده اند. در قسمت میانی هر دو این کالا ها یک محور چرخان برای تنظیم دما و نوع اتو قرار گرفته است.

در قسمت جلویی هر دو مدل از انواع اتوبخار رونتا، یک محفظه برای ریختن آب قرار گرفته و در صورت خالی شدن اتو شما می توانید این مخزن را پر نمایید. در قسمت پشتی این کالا، یعنی در بالای دسته سیم اتو خارج شده است. جالب است بدانید که هر دو این کالا ها از یک محافظ خاص برای سیم استفاده می کنند تا شما به صورت اتفاقی به اتو آسیب نزنید. در قسمت کفی این دو مدل از انواع اتو بخار، یک تکه سرامیک قرار گرفته است تا روند اتو در بهترین حالت ممکن طی شود.

به خاطر داشته باشید که این دو کالا فقط از نظر رنگ با یکدیگر تفاوت دارند. با اینکه شرکت رونتا کالا هایش را با رنگ های متنوعی در بازار به فروش می رساند، میان رنگ های اصلی این دو اتوبخار یک سری تفاوت های خاص وجود دارد. برای خرید اتوبخار رونتا مدل DW 9220 به این محصول مراجعه کنید.

مقایسه اتوبخار رونتا مدل DW 9220 و DW5210 از نظر فنی

مقایسه اتوبخار رونتا مدل DW 9220 و DW5210 از نظر عملکردی

حال که مقایسه اتوبخار رونتا مدل DW 9220 و DW5210 از نظر ظاهری را پشت سر گذاشتیم، بیایید تا به سراغ مقایسه اتوبخار رونتا مدل DW 9220 و DW5210 از نظر فنی برویم. اتوبخار رونتا مدل DW 9220، یک کالای قوی به حساب می آید. این کالا توسط شرکت رونتا در کشور آلمان تولید شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. به خاطر داشته باشید که این محصول گارانتی 12 ماهه داشته و می تواند 320 میلی لیتر آب را در خود جای دهد. برای خرید اتوبخار رونتا مدل DW 5210 مراجعه کنید.

یعنی شما می توانید آن را برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار دهید. انرژی مورد نیاز این کالا 2750 وات بوده و این محصول می تواند 200 گرم بخار را در هر دقیقه از خود خارج کند. این وسیله سیستم ضد کالک داشته و شما می توانید توابع بخار را به صورت دستی تنظیم نمایید. به خاطر داشته باشید که این اتوی فوق العاده، طول عمر زیادی دارد. شما می توانید آن را برای مدت زمان طولانی به کار گیرید.

اتوبخار رونتا مدل DW5210 هم ویژگی های مثبت زیادی را در خود جای داده است. این محصول کفه ای از جنس سرامیک داشته و به راحتی بر روی پارچه سر می خورد. جدا از این مسئله، توان این محصول برابر با 2600 وات بوده و مخزن آن هم می تواند 300 میلی لیتر آب را در خود جای دهد. به خاطر داشته باشید که این محصول در هر دقیقه می تواند 170 گرم بخار در هر دقیقه از خود خارج نماید.

جدا از این مسئله، این مدل از انواع اتوبخار سیستم ضد چرک و ضد رسوب را در خود جای داده است. این دو سیستم به گونه ای طراحی شده اند تا از آسیب دیدن و لک شدن پارچه در هنگام اتو کشی جلوگیری نمایند. در ضمن، طول عمر این دستگاه فوق العاده بوده و شما می توانید با خیال راحت آن را به کار گیرید. این اتو سیستم قطع کن خودکار در خود جای داده است ولی از سیستم های ضد رسوب و اسپری آب استفاده می کند.

خرید اتوبخار رونتا

کلام آخر

همانطور که در مقایسه اتوبخار رونتا مدل DW 9220 و DW5210 مشاهده کردید، این دو کالا از نظر ویژگی های ظاهری شباهت زیادی به یکدیگر داشته و از نظر فنی، دو کالای متفاوت هستند. برای خرید اتوبخار رونتا دومینو کالا، شما باید ویژگی های ظاهری و فیزیکی این دو محصول را مد نظر خود قرار دهید و سپس بر اساس بودجه خود تصمیم بگیرید. Dominokala.com

دکمه بازگشت به بالا