برترین های ترند روزعمومی

مزایای کابین دوش شیشه ای بدون فریم

نکات قابل توجه در رابطه با مزایای کابین دوش شیشه ای بدون فریم (فریملس)

هنگام انتخاب کابین دوش شیشه ای برای سرویس بهداشتی جدید، یک انتخاب اصلی این است که آیا از صفحه‎ های شیشه ای با قاب‎های فلزی استفاده می‎کنید یا اینکه از نمونه‎های بدون فریم آن استفاده می‎کنید. محفظه دوش شیشه ای بدون قاب، با شیشه‎ های ایمنی ضخیم ساخته می‎شوند و زیبایی و دوام بیشتری را به همراه هزینه بیشتری ارائه می‎‌دهند. در حقیقت محفظه دوش به شما این امکان را می‎دهد که فضای جداگانه‎ای برای دوش در داخل حمام خود داشته باشید. در همین راستا لازم است مزایای کابین دوش شیشه ای بدون فریم (فریملس) را بدانید تا بتوانید با آگاهی بیشتری انتخاب به خرید کنید.

تمیز کردن و نگهداری کابین دوش شیشه ای بدون فریم (فریملس) آسان است. از آنجا که قاب ندارد، شما مجبور نیستید مناطق تنگ را که می‎تواند کپک جمع شود، تمیز کنید. محفظه بدون قاب ظریف‎تر از قاب های فلزی به نظر می‎رسد. کابین دوش شیشه ای بدون قاب از شیشه‌‎هایی با مقاومت صنعتی بالا ساخته شده اند، بنابراین به زودی نگران شکستگی نخواهید بود. همچنین لازم نیست با پرده های دوش، که به مرور زمان کپک می‎زند، مقابله کنید. دوش‎ های بدون قاب را می‎توان با توجه به تنظیمات و نیازهای حمام خود سفارشی کرد. شما محدود به صفحه‎‌های شیشه ای آماده در بازار نیستید.

یکی از مزایای کابین دوش شیشه ای بدون فریم (فریملس) این است که صفحات دوش مخصوص حمام به صورت بدون فریم، ظاهری پیشرفته تر دارند و فقط لولاهای آن از فلز ساخته شده است، در مقایسه با قاب‌‎هایی که می توانند ظرافت محفظه و کل حمام را از بین ببرند.

شیشه طرح دار دکوراتیو در ساخت کابین دور دوشی

جوانب مثبت و مزایای کابین دوش شیشه ای بدون فریم (فریملس)

یک گزینه محبوب برای محفظه‎ های دوش شیشه ای مدرن، استفاده از شیشه‎ های ایمنی ضخیم و بدون قاب فلزی یا فریم است که در آن کلیه اتصالات مستقیماً به متصل شده اند. درب دوش شیشه ای بدون فریم به همان اندازه درب فلزی ایمن است و در واقع با گذشت زمان دوام بیشتری دارد، زیرا قاب بندی فلزی می‎تواند با گذشت زمان تخریب شود. با قطعات کمتر، تمیز کردن و نگهداری آنها نیز راحت تر است. یکی از مزایای کابین دوش شیشه ای بدون فریم (فریملس) این است که می‎توانند قابلیت طراحی بیشتری داشته باشند و بتوانند به راحتی و با عرض بیشتری باز شوند.

اکنون که در مورد کابین‎‌های دوش شیشه ای ایده بهتری از گزینه‎‌های خود پیدا کرده اید، وقت آن است که در مورد بازسازی آن با یک متخصص شیشه صحبت کنید. متخصصان مرتبط در این حوزه می‎توانند گزینه‎های بیشتری را در اختیار شما قرار دهند و به شما در طراحی محفظه دوش شیشه ای عالی خود کمک کنند.

تطبیق پذیری بالا

اگرچه کابین‎های دوش بدون فریم با طراحی مینیمالیستی ارائه می‎شوند، اما اینها کاملاً می‎توانند در هر سبکی از حمام قرار بگیرند. علاوه بر این، این درب های دوش در اندازه های سفارشی به راحتی در دسترس هستند که باعث می‎شود همه کاره و انعطاف پذیرتر باشند.

    تمیز کردن راحت تر

یکی از مزایای کابین دوش شیشه ای بدون فریم (فریملس) این است که تمیز کردن درب های دوش بدون فریم، بسیار آسان تر است. به این دلیل است که هیچ شیاری وجود ندارد که در آن خاک ایجاد شود. این نوع محفظه شیشه ای بدون فریم، همچنین می‎تواند مانع از جایگزینی قطعات خورده شده شود.

ویژگی طراحی مجلل

عدم وجود طراحی قاب دار در این نوع کابین شیشه ای، می‏تواند به عنوان یک ویژگی طراحی مجلل در حمام شما محسوب شود. در نهایت ارزش اموال شما را به بهترین شکل افزایش می‎دهد.

شفافیت

شفافیت در کابین دوش شیشه ای بدون فریم (فریملس)، آن را برای هر نوع سرویس بهداشتی مناسب تر می‎کند. به این دلیل است که این امر می‎تواند تصویری از فضای پیشرفته در حمام شما ایجاد کند. در نهایت، حمام جادارتر و هوای بیشتری خواهد داشت

تولید و نصب در ابعاد و سایز های مختلف

شما قادرید در هر ابعاد و سایزی از کابین دوش بدون فریم استفاده کنید. این قابلیت انعطاف پذیری بسیاری در طراحی فضای مورد نیاز کابین دوش به شما می‌دهد و انتخاب آن را برای هر بخش یا هر شکلی ممکن می‌سازد. چه فضایی بزرگ برای گرفتن دوش نیاز داشته باشید، چه گوشه‌ای از حمام را محفظه‌ی شیشه ای خود در نظر گرفته‌اید، کابین دوش شیشه‌ای فریم لس، انتخابی مناسب جهت برطرف کردن نیازهای شماست.

فضای شما را بزرگ تر نشان می دهد

استفاده از کابین دوش بدون فریم باعث می‌شود فضا بزرگ‌تر به نظر برسد. پرده های دوش و درب‌های کشویی کابین حمام موجب از بین‌رفتن دید و کوچک دیده شدن فضا می‌شود. بنابراین اگر حمام بزرگی در اختیار ندارید، استفاده از کابین دوش بدون فریم بهترین انتخاب ممکن بین گزینه های موجود می‌باشد.

از جریان نور در حمام لذت ببرید

استفاده از کابین دوش بدون فریم به نور اجازه عبور در فضای حمام می‌دهد. هیچ کس دوست ندارد در فضایی تاریک دوش بگیرد. با کابین دوش شیشه ای بدون فریم، نور طبیعی و نور چراغ ها به خوبی در حمام جریان پیدا می‌کنند و فضای کابین دوش شما را روشن می‌کنند.

کابین دوش فریم لس جرم نمی گیرد

از آنجایی  که این نوع کابین دوش در اطراف ندارند و بنابراین فضایی جهت جمع شدن آب و صابون و کپک زدن نیز وجود نخواهد داشت.

نظافت آسان

در مجموع پاک کردن و تمیز کردن حمام کاری نیست که کسی به آن علاقه‌مند باشد، چرا که طاقت فرسا و سخت است. اما با کابین دوش شیشه ای فریم لس به آسانی و با یک اسفنج و شیشه پاک کن بخش زیادی از کار شما تمام شده است و درخشندگی آن به تمیز دیده شدن حمام کمک می‌کند.

شیشه ضد بخار حمام

بخار گرفتگی سطح شیشه همواره یکی از مضرات استفاده از شیشه در برخی مکان ها یا کاربردها می‌باشد. استفاده از آب جهت از بین بردن بخار شیشه علاوه بر این که راه حل کاربردی نیست، مصرف آب را نیز بالا برده و باعث هدر رفت آب می‌شود. برای اینکه از بخار شیشه حمام جلوگیری کنید، قبل از بازکردن دوش آب مقدار کمی اسپری نانوسان ضدبخار روی سطح شیشه اسپری نمی‌کنیم و سپس مجدد محلول دوم را با اسفنچ مخصوص به همان صورت اسپری می‌کنیم سپس بعد از یک روز که نانو روی شیشه سخت شد می‌توانیم به مدت ۶ ماه بدون بخار روی شیشه از حمام استفاده کنیم و لذت ببریم. در صورت استفاده از اسپری ضد بخار برای شیشه حمام موجب آب‌گریزی و آسان تمیز شوندگی شیشه حمام می‌شود.

کابین دوش بدون فریم برای حمام

درست است که کابین دوش های بدون فریم زیبایی خاصی دارند ،اما یکی از ویژگی های کیفیتی آن ها مقاومتشان می باشد. شیشه های استاندارد کابین حمام می توانند ضخامتی بین 8/3 تا ½ اینچ داشته باشند و همین امر آن ها را به محصولاتی با دوام و با ساختار ایمن تبدیل کرده است. منافذ آبگیر این محصولات، مانع از ورود هر گونه آب و بخار آب شده و از این رو از هیچ آلیاژی برای ساختن فریم استفاده نشده است.

به صاحبخانه ها توصیه میکنیم اصلا نگران فرسودگی قطعات و تعویض آن ها با سایر تجهیزات نباشند. از شیشه های دوجداره در اطراف درب های کابین های دوش استفاده شده و مجهز به لولا هایی برای باز و بسته شدن آسان می باشند. شاید ظاهر چندان جالبی نداشته باشند، اما آن چه باعث شده این محصولات با درصد بالایی در سراسر دنیا به فروش برسند، استحکام و ایجاد فضایی چند کاره در حمام های مدرن است. در واقع به جای این که بیشتر فضای حمام را به یک دوش بزرگ اختصاص دهید می توانید از یک کابین دوش شیشه ای که هم نمایی زیباتر ایجاد می کند و هم فضای کمتری اشغال می کند استفاده نمایید.

امروزه بیشتر صاحبخانه ها درصدد تبدیل حمام های خود به مکان هایی لوکس و آرامش بخش هستند که از ظاهر و امکانات رفاهی همچون آبگرم برخوردار باشند. درب های کابین دوش های شیشه ای یک راه برای ارتقاء ظاهر حمام و کاهش بار نگهداری آن است. مزایای متعددی در ارتباط با کابین دوش های بدون فریم وجود دارد. مثلا این که از نظر عملی کاملا به روز بوده و حتی می توانند ارزش خانه شما را چند برابر کنند.

به دلیل شیشه های بسیار ضخیمی که در ساختارشان به کار رفته، طول عمر نسبتا بالایی دارند. تمیز کردن آن ها آسان تر بوده و از پنل های آلومینیومی برای محافظت از جداره ها استفاده شده است. رسوب کمتری را در فضای حمام ذخیره کرده و مکملی ایده آل برای سطوح مرمر و گرانیتی می باشند.

دکمه بازگشت به بالا