برترین های ترند روزعمومی

7 گل جذاب مناسب باغبانان تازه کار

نگران نباشید، این گیاهان آپارتمانی که در ادامه میخواهیم به آن بپردازیم برای مبتدیان مناسب هستند و نیازی به توجه زیادی از طرف شما ندارند. بهترین قسمت این است که آنها حتی با حداقل مراقبت بسیار زیبا و متفاوت به نظر می‌رسند. برای تهیه این گل های زیبا میتوانید به بازار گل مراجعه کنید و این گل های شگفت انگیز را خریداری کنید. در صورتی که ساکن تهران هستید، برای مطلع شدن از آدرس و ساعات کاری بازار گل های تهران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

https://b2n.ir/y70156

معرفی انواع گل زیبا برای تازه کار ها

1) گل آگلونما قرمز

این گیاه تابستانی برای بالکن‌های کوچک شهر یا هر مکان داخلی مناسب است و می‌تواند در نور متوسط، کم و زیاد خورشید زنده بماند. اگر گلها واقعاً مورد علاقه شما نیستند، این گیاهان آپارتمانی برای آوردن رنگ به خانه به عنوان جایگزین عالی هستند. هرازگاهی بسته به میزان نیاز و آمادگی آن، آن را آبیاری کنید.

2) گل رشته مروارید

چه کسی عاشق گیاهان زیبای خزنده یا آویزان نیست؟ این یکی از بهترین گیاهان آپارتمانی برای مبتدیان است، زیرا تقریباً نیازی به توجه ندارد. با توجه به ترجیحات خود آن را کمی شکل دهید و این همه پشتیبانی است که به آن نیاز خواهد داشت.

3) گل بگونیا

نکته جالب در مورد بگونیا این است که آنها در رنگهای مختلف هستند. شما به معنای واقعی کلمه می‌توانید تنوعی را انتخاب کنید که با رنگ داخلی خانه شما یا فقط با ترجیحات شخصی شما مطابقت داشته باشد. کمی آب و نور خورشید تنها چیزی است که این نوع گیاهان به آن احتیاج خواهند داشت.

4) گل افرا گلدار

این گل یک گل زیبا است که شما را با رنگ‌هایش در پالت غروب آفتاب خوشحال می‌کند. به آفتاب و کمی آب نیاز دارد و بس. باید بیشتر اوقات هرس شود تا خیلی پرپشت نشود.

5) گل اگزالیس

شبدر بنفش با گلهای سفید ساده‌ترین گل تابستانی برای رشد است. این گل به آب بسیار کم و نیم روز نیاز دارد. انواع شبدر سبز شما را با گلهای مایل به قرمز سرحال می‌آورد و روی طاقچه پنجره تازه‌تر به نظر می‌رسد، زیرا آفتاب بیشتری را دوست دارد. نگهداری آن آسان است و یکی از بهترین گیاهان آپارتمانی برای مبتدیان است.

6) گل اسپاتیفیلوم

این گیاه تابستانی یکی از انواع گیاهان داخلی استرس زا است. این بهترین گیاه سرپوشیده برای مبتدیان است، به ویژه اینکه می‌تواند روزها آب خود را نگه دارد. علاوه بر این، spathiphyllum در تمام طول سال شکوفا می‌دهد، اما بیشترین گل را در تابستان می‌دهد.

7) گل کلاتیه

اگر مبتدی هستید و گیاهان گلدار تابستانی شما را می‌ترساند، گیاه کلاتیا را دوست خواهید داشت. رنگ برگهای آن منحصر به فرد است و حتی نیاز به هرس و شکل زیادی ندارد. این گیاه یکی دیگر از بهترین گیاهان آپارتمانی ما برای مبتدیان است.

دکمه بازگشت به بالا