اجتماعی

3 امتیاز بازی با گل گهر آخر فصل به استقلال کمک می کند/ساپینتو عصبانی است و زود از کوره در می رود

نوری در گفتگو با آنا

پیشکسوت تیم استقلال گفت: ساپینتو فردی عصبانی است و باید روی رفتار خود تمرکز کند تا به استقلال آسیب نزند.

محمد نوری در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره برتری استقلال در خانه گل گهر سیرجان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران، اظهار داشت: بازی مقابل تیمی که در آن حضور دارد بسیار سخت است. سرمربی تیم امیر قلعه نویی است چون فوتبال بلد است در بازی با 6 امتیاز استقلال سعی کرد با گل بازی را مدیریت کند و نیمه اول یک بر صفر به برتری رسید و در نیمه دوم گل گهر عملکرد خوبی داشت. شروع شد و این تیم با تساوی به پایان رسید اما این نتیجه نهایی نبود و در آخرین دقیقه یک عنوان پنالتی برای این تیم آزاد شد و آن هم آبی پوش بود که این بازیکن توانست گل سوم را نیز به ثمر برساند. این ضربه برای رسیدن به اوج شکی نیست که این سه امتیاز کمک زیادی به استقلال در پایان فصل خواهد کرد.

وی در خصوص اخراج ریکاردو ساپینتو توسط داور و رفتار او با ناظر مسابقه گفت: سرمربی پرتغالی استقلال فردی عصبانی است که باید بیشتر به رفتار خود توجه کند. او سریع از بین می رود و این تیم را نابود می کند. مصطفی آجورلو به عنوان مدیرعامل باشگاه باید با ساپینتو دیداری داشته باشد و جو حاکم بر فوتبال ایران را بررسی کند. به گفته مسئولان تیم استقلال که روی نیمکت حضور داشتند، سعید الهاوی سرمربی تیم گل گهر با سرمربی استقلال و سرمربی پرتغالی درگیر شد، آبی پوشان نباید نسبت به عملکرد سرمربی حریف واکنش نشان دهد. تیم او دستیار قلانوی است و هیچ مسئولیتی برای صحبت با سرمربی تیم حریف ندارد اما ساپینتو توسط داور کشیده شد و کارت قرمز گرفت.

پیشکسوت تیم استقلال خاطرنشان کرد: ضعف داوری در این دیدار مشهود بود. وقتی پنالتی را اعلام می کند دلیلی برای شک ندارد و می خواهد با دستیارش صحبت کند تا بازیکنان و عوامل تیم گل گهر برای تغییر تصمیم داور تلاش کنند و اتفاقات زیادی رخ دهد. امیر عرب براقی داوری نیست که بتواند بازی سخت استقلال و گل گهر را قضاوت کند و به همین دلیل شاهد اخطار و اخراج داور برای پنالتی در پایان بازی بودیم تا بتواند بازی را کنترل کند. یک کارت قرمز مستقیم برای ساپینتو که پرشور است، او را عصبانی می کند. به نظر من کارت قرمز برای او زیاد است و البته باز هم تاکید می کنم که سرمربی استقلال باید حد تحمل را بالا ببرد تا تیم به خاطر اخراجش متضرر نشود. در بازی بعدی استقلال با فولاد دست و پنجه نرم می کند و فولاد در غیاب مربی کنار زمین و روی نیمکت است. امیدوارم ساپینتو آخرین کارت قرمزش را در بازی با گلگر بگیرد.

انتهای پیام/4048/

دکمه بازگشت به بالا