اجتماعی

۷ جُنگ شاد اجتماعی به میزبانی کلاله برگزار می‌شود

ترند روز/ گلستان فرماندار کلاله از برگزاری هفت برنامه فرهنگی فعال برای گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

فرهاد شیبک در گفت وگو با ترند روز، در خصوص لزوم ترویج مبارزه با مواد مخدر، اظهار کرد: یکی از معضلات جامعه امروزی شیوع اعتیاد است که متأسفانه دامنگیر خانواده می شود و باید مراقب باشیم. جدی برای مقابله با آن.

وی اجرای اقدامات فرهنگی و پیشگیری، درمان و مراقبت های اجتماعی را محور اصلی مبارزه با اعتیاد عنوان کرد و یادآور شد: از عصر روز پنجشنبه در هفته مبارزه با مواد مخدر هفت برنامه فرهنگی برگزار می شود. به مدت هفت شب در کلاله.بی برگزار شد.

فرماندار کلاله با اشاره به اینکه هفت برنامه فعال و فرهنگی در هفت شب توسط شهردار پارک امام حسین (ع) برگزار می شود، تصریح کرد: ساعت شروع برنامه از شب دوم تیرماه تا هشتم تیرماه از ساعت 13:00 از ساعت 13:00 توسط شهردار پارک امام حسین (ع) برگزار می شود. 9 شب تا 10 شب. مسئولیت حفظ و هماهنگی فرهنگ و محتوا به صورت شبانه بر عهده دو یا سه نهاد است.

شیبک از شهروندان، خانواده‌ها، هنرمندان و اقشار مختلف مردم خواست تا در این برنامه‌های فرهنگی شرکت کنند و خاطرنشان کرد: موضوع مبارزه با مواد مخدر باید مورد توجه جهادگران و عقیدتی‌ها باشد تا این پرونده شنیع و آتش‌سوزی ریشه‌کن شود. از جامعه

وی یکی از دلایل دوری جستن از مصالح نظام اجتماعی دانست و گفت: در این برنامه ها فقط به کنشگری اجتماعی و طنز توجه نمی شود و به محتوای آموزشی و فرهنگی توجهی نمی شود و پذیرفته شده است.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا