عمومی

۵۲ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شدند / فوت ۲ نفر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، بر اساس اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ۲۶ شهریور لغایت ۲۷ شهریورماه، ۳۹۳ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کردند که از این تعداد ۵۲ نفر مبتلا به کرونا هستند. در اصفهان و در آن زمان 47 نفر در بیمارستان بستری بودند.

در حال حاضر 212 بیمار مبتلا به کرونا در مرکز درمانی تحت مدیریت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده اند که از این تعداد 39 بیمار در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند.

همچنین طی 24 ساعت گذشته 35 بیمار بهبود یافته کرونا از بیمارستان تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

در شهرهای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، طی 24 ساعت گذشته 2 مورد فوتی بر اثر ابتلا به کرونا ثبت شد که بر اساس آن کرونا تایید شد.

در ضمن طبق بیانیه این موسسه از ابتدا اپیدمی کرونا تاکنون یک میلیون و ۵۳۸ هزار و ۸۷۹ بیمار تایید شده و مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۵۱۳ هزار و ۶۷۳ بیمار مبتلا به کرونا تایید شده است.

با آن شروع شد اپیدمی 18 هزار و 846 مورد مشکوک و تایید شده ویروس کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فوت کردند که از این تعداد 11 هزار و 952 مورد تایید شده و 6 هزار و 894 نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

146 هزار و 120 نفر از بیماران مبتلا به کرونا که بهبود یافته اند از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

دکمه بازگشت به بالا