عمومی

۳ هزار و ۳۳۶ سری جهیزیه در بین زوج های قمی توزیع شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سردار ضیاءالدین غم انگیز است وی شامگاه چهارشنبه در مراسم جهیزیه 626 زوج جوان در مسجد مقدس جمکران گفت: برپایی این گونه برنامه ها باید در برنامه منظم باشد تا کسی در دریافت جهیزیه تاخیر نداشته باشد.

او گفت: تا الان 3 هزار و 336 جهیزیه بین فقرا و نیازمندان توزیع شد و جهیزیه ها از 12 تا 17 عدد است.

معاون هماهنگ کننده مرکز تشکیل جهاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این رزمایش در روزهای گذشته در زاهدان انجام شد و در روزهای آتی نیز این رزمایش در اردبیل تکرار خواهد شد و امروز شاهد عرضه مهریه به جوانان زوجی در شهر مقدس قم.

سرد آر غم انگیز است وی گفت: برای تهیه این جهیزیه ها سپاه، کمیته امداد، آستان قدس رضوی، بنیاد برکت و بنیاد علوی مشارکت و همکاری دارند.

وی ابراز امیدواری کرد که هر سه ماه یکبار سر وقت چنین رزمایشی باید در خاک قم انجام شود.

معاون هماهنگ کننده مرکز جهاد سازندگی سپاه، موضوع ازدواج آسان را یک معضل جدی دانست و افزود: در 42 سال گذشته سازمان ملل از طرح کنترل جمعیت ایران تمجید کرده و در مورد موارد دیگر اظهار نظر نکرده است و این نشان می دهد که ما در مسیر درستی هستیم. این فیلد نامعتبر است بعد از ظهر.

سردار غم انگیز است وی افزود: ازدواج های برآمده از طلاق جلوگیری می کند و مسئولان و نیکوکاران باید بیش از گذشته برای تسهیل ازدواج جوانان تلاش کنند.

دبیر مرکز سازندگی و اسقاط سپاه ادامه داد: جهیزیه های تهیه شده همگی توسط کارگران ایرانی در کارخانه های داخل کشور تولید می شود. است همچنین به بخش تولید کمک خواهد کرد. 3 هزار

دکمه بازگشت به بالا