عمومی

۳۴ نقطه پر تصادف و حادثه خیز در کهگیلویه و بویراحمد رفع شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

عابد محمدی در گفتگو با خبرنگاران آنلاین افزود: 37 میلیارد تومان از بدهی استانی 200 میلیارد تومانی برای سفر رئیس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت.

محمدی تصریح کرد: 200 میلیارد تومان اعتبار استانی و 100 میلیارد تومان اعتبار ملی است و اعتبار ملی به طور کامل تخصیص یافته است و برای امسال 500 میلیارد تومان اعتبار اضافی سفر ریاست جمهوری به ما اعلام شد.

وی با بیان اینکه در صورت تخصیص این اعتبار تحول اساسی صورت می گیرد، گفت: 108 میلیارد تومان اعتبارات مصوب بود که با تلاش و رایزنی توانستیم 180 میلیارد تومان اعتبار اضافی نسبت به اعتبارات مصوب به دست آوریم.

محمدی با بیان اینکه جاده پاتاوه – دهدشت همچنان فاقد استانداردهای لازم است، گفت: وی گفت: چراغ های این جاده کامل نیست و برخی نقاط خط کشی نشده و علائم و تابلوهای کافی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه 4 هزار و 400 کیلومتر راه روستایی در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد، گفت: از این میزان 2 هزار و 300 کیلومتر معادل 58 درصد این راه ها آسفالت است و سیاست سیزدهم دولت همه شهرهای بیش از 20 خانوار باید از جاده های آسفالته تا پایان دولت لذت برد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: 500 کیلومتر راه روستایی در روستاهای بالای 20 خانوار داریم و تنها در مدت 9 ماه حدود 100 کیلومتر را به اتمام رسانده ایم.

دکمه بازگشت به بالا