عمومی

۲ خط بازیافت در سایت زباله لاکان رشت راه اندازی شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، اسدالله عباسی شامگاه سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران درباره جلسه شورای ملی گیلان و مسائل پیش آمده در آن گفت: مدیریت پسماند، تامین آب شرب ۷۱۱ شهر با ۱۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار. اعطای وام، سواحل، تامین آب مزارع و نظارت بر بازار از جمله موضوعات مطرح شده در این نشست بود.

وی همچنین با بیان اینکه در این نشست موضوعات برق، مصرف و تامین انرژی در بخش صنعت نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت، گفت: تلاش می شود با همکاری و هماهنگی مشکلات مردم استان گیلان حل شود.

استاندار گیلان در ادامه نصب دو خط تصفیه زباله در محل اقدام کرد لاکان وی با اشاره به اینکه تصفیه شش لیتر آب در ثانیه طی روزهای آینده انجام می شود، افزود: رفع مشکل تصفیه خانه های فاضلاب زندان. لاکان رودخانه ها منبع آلودگی هستند زرجوب SY گوهررود این کار در مرداد ماه انجام خواهد شد.

صحبت های عباسی از تفاهم نامه مشترک قرارگاه خاتم الانبیاء (ص)ص) وی برای تفکیک زباله های شهر رشت گفت: احیای رودخانه زرجوب SY گوهررود و برای تالاب انزلی بسیار مهم است.

استاندار گیلان با بیان اینکه دولت و مجلس شورای ملی برای تحقق آرمان‌های مردم با یکدیگر همکاری می‌کنند، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود در سال جاری اعتبار و مصالح مورد نیاز برای باقی‌مانده پروژه‌های ریلی و ریلی مصرف شود.

وی افزود: کار اجرایی پروژه راه آهن رشت – آستارا و کشتیرانی آغاز می شود رورو و یک کامیون از بندر کاسپین به بندر آستاراخانباکو و آکتائو زحمات زیادی کشیده شده است.

دکمه بازگشت به بالا