ورزشی

۲ بازیکن دیگر می‌خواهیم/ بازی برگشت هم باید بدون تماشاگر باشد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، جواد نکونام شامگاه جمعه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: شناخت خاصی از بازیکنان آنها داریم و می دانیم که بیشتر آنها بازیکنان پارسال هستند. تیم خوب قابل احترام است و کادر فنی خوبی دارد.

وی افزود: امیدوارم فردا تمام تلاش خود را برای کسب موفقیت انجام دهیم. نکته مهم برای ما این است که فقط به خود و تیم خود فکر کنیم و تمرکز خود را بر ارائه بهترین عملکرد فردا داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال خوزستان تاکید کرد: تیم و بازیکنان همیشه در شروع مسابقه از شور و شوق بالایی برخوردار هستند و برای بازی بسیار پرشور و آماده هستند. فردا بازی داریم. ما می خواهیم بهترین نمایش را داشته باشیم. شاید تیم شرایط ایده آلی نداشته باشد اما شرایط تیم ما خوب است.

نکونام در خصوص جذب بازیکن گفت: در جذب یک یا دو بازیکن موفق نبوده ایم و با توجه به اینکه واقعاً به حداقل دو بازیکن برای اضافه شدن به تیم نیاز داریم، به دنبال جذب دو نفر از آنها هستیم. بازیکنان ما در حال بررسی هستیم و می توانیم آنها را به خدمت بگیریم.” آنها را برای شروع لیگ جذب کنیم تا به زودی به ما ملحق شوند.

وی افزود: با توجه به اینکه فرشید اسماعیلی را از دست دادیم و باشگاه توان خرید آرش را ندارد رضاوند برای کشیدن، ما واقعا به دو مهره نیاز داریم تا جای آنها را پر کنیم.

نکونام ادامه داد: باید آرش رضاوند و باید سال گذشته این اتفاق می افتاد اما یک سری اشتباهات رخ داد و الان به کمک نیاز داریم و به باشگاه گفتم حداقل به دو بازیکن نیاز داریم و امیدوارم آرش رضاوند ما هیچ دوستی در آن پست و بازیکن دیگری برای مذاکره نداریم و اگر اتفاقی نیفتد جذب می کنیم.

وی گفت: تمام توجه ما معطوف به نقاط ضعفمان است تا بتوانیم آنها را بپوشانیم. ما اول جای مجید هستیم علیاریعلی قربانی و ساسان انصاری را داریم که در فرم خوبی هستند و این را در لیگ ثابت خواهند کرد.

نکونام به بازی بدون تماشاگر گفت: نه تنها بازی فردا بلکه می خواهیم در همه بازی ها حضور داشته باشیم. ورزشگاه هم در خانه و هم در خارج از خانه پر است.

وی افزود: مردم و هواداران می توانند به تماشای بازی تیم خود بیایند و از آن لذت ببرند، در همه جای دنیا این اتفاق می افتد، اما با توجه به شرایط و هفته اول بدون تماشاگر، ما هم خواهان بازی در هفته اول هستیم. بازگشت باید بدون تماشاگر باشد.

نکونام می گوید: ما هوادارانمان را دوست داریم و حضور آنها همیشه به ما دلگرمی و قدرت می دهد. ما می خواهیم حتی هواداران آبادانی برای تماشای بازی به اینجا بیایند، اما اگر در نظر گرفته می شود که بیننده نیست، هفته اول بازی برگشت نیز باید بدون تماشاگر باشد زیرا انصافاً باید همه همین طور باشند. .

دکمه بازگشت به بالا