اجتماعی

۱۷۶ سری جهیزیه و هدیه ازدواج به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد استان قم اهدا شد

ترند روز/ قم کمیته امداد استان قم در مراسم گرامیداشت دهه کرامت، مجموعه ای از 176 نذر و هدیه عروسی را به جوانان و عروسان تحت پوشش این نهاد به ارزش 30 میلیارد ریال اهدا کرد.

مراسم اهدای 176 جهیزیه و هدایای عروسی برای جوانان و عروس و دامادهای تحت پوشش کمیته امداد استان قم با حضور 88 نفر از جوانان در آستان مقدس کرامت به میزبانی مرکز خدمات رضوی برگزار شد.

به گزارش ترند روز، آیت الله سید محمد سعیدی، امام جمعه قم و تولیت آستان حضرت فاطمه معصومه(س) با فراخوانی از بزرگان به جشن ده سال سعادت شیعیان و مؤمنان گفت: در اسلام وجود دارد. هیچ چیز بهتر از خدمت به مردم نیست، پس سعادت ما با کمک نیازمندان ایمان و تقوا در هم آمیخته است.

وی با تاکید بر اینکه مورد تایید خداوند فردی است که در گفتار و عمل خدا را بپذیرد، گفت: تشکیل کمیته اضطرار در اوایل انقلاب یکی از نشانه های توافق قول و عمل امام خمینی (ره) بود.

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) با بیان اینکه حضرت امام خمینی (ره) کمیته اضطراری را با هدف خدمت رسانی به افراد بی علت و جانبی تشکیل داده است، افزود: این نهاد مقدس بوده است. از اول انقلاب به منظور خدمت و کمک به نیازمندان ساخته و برپا شد و بحمدالله همچنان خدمت شایسته ای دارد. ای به فقرا داده ای.

محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان قم نیز در این مراسم با بیان اینکه زندگی ما با نور معنوی می تواند پرنشاط و پرنشاط باشد، گفت: آمادگی داریم برای زوج های جوان مشاوره ویژه خانواده و اشتغال ارائه کنیم.

وی از اهدای 176 نوبت جهیزیه به جوانان تحت پوشش کمیته امداد استان قم به ارزش 30 میلیارد ریال خبر داد و عنوان کرد: کمک اضطراری شامل 5 فقره یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی اتوماتیک، تلویزیون ال ای دی، اجاق گاز. و جارو برقی است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا