عمومی

یادواره ۱۵ شهید ترور استان بوشهر برگزار شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش رسانه آنلاین ، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر یکشنبه شب در سومین یادواره شهادت کشتار در استان بوشهر گفت:

حجت الاسلام یوسف جمالی که با بیان اینکه شهید تروریسم همیشه فرماندار بوده است ، خاطرنشان کرد: شهید عاشوری ، کارشناس جنگ اسلامی در استان بوشهر ، دولت ، دین و دموکراسی یکی از ویژگی های این عالی ترین مقام است. به شهید دارای درجه

وی در مورد وجود 15 شهید قاتل در استان بوشهر گفت: استان بوشهر از زمان ازدواج تا به امروز رئیسعلی دلواری ، شهدایی چون حجت الاسلام عاشوری ، حجت الاسلام محمدحسن ابراهیمی و صادق گنجی را تقدیم کرده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر اعلام کرد: دشمنان سوگند شهادت انقلاب اسلامی از جهات مختلف.

وی گفت: شهید رئیسعلی دلواری ، فرمانده بزرگ در مبارزه ضد استعماری ، از روش ترور استفاده کرد و هنگامی که دشمن نتوانست با این رزمنده قهرمان مقابله کند ، او را به شهادت رساند.

جمالی با اشاره به اینکه سردار قاسم سلیمانی به دستور رئیس جمهور آمریکا به شهادت رسید ، گفت: این جنگجوی بزدل ولایی با دستور مستقیم رئیس جمهور آمریکا در آن زمان کشته شد.

وی شهید سلیمانی را نمادی از دین و سیاست مبتنی بر استان دانست و تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران با 16000 شهید کشته ، آسیب پذیرترین گروه تروریسم و ​​افراط گرایی جهانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا